PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با برنامه Auto power on & shutdown

firesoul
Monday 17 January 2011, 05:02 PM
سلام.
من برنامه Auto power on & shutdow رو دانلود کردم. ولی نمی تونم باهاش کارکنم:
میخوام مثلا ساعت 7:15 صبح سیستمم shutdown بشه.
هم از منوی extras این کار رو انجام دادم و هم یک new task میسازم و "شات دان" رو کلیک می کنم و ساعت رو مشخص می کنم ولی در ساعت مقرر سیستم خاموش نمیشه.
اگه ممکنه راهنماییم کنید. ممنون

M.S.R
Tuesday 18 January 2011, 12:43 PM
سلام
ممكنه مادر بورد شما قابليت استفاده از اين برنامه را نداشته باشه!
امابه اين نكات توجه كنيد:
1. تنظيمات را درست انجام داده ايد؟ روز ساعت و ... .
2. براي اين كه برنامه بتونه كامپيوتر شما را خاموش كنه بايد كاملا روشن باشه! (اسليپ و لاگ اف نشده باشه!)
3.مي تونيد از توي خود ويندوز (تا ان جايي كه من مي دونم ويندوز ويستا به بعد.) و حتي از داخل بايوس هم اين كار ها را انجام دهيد.

اگر مشكل حل نشد مشخصات سخت افزاري و نرم افزاري سيستمتون را اينجا اعلام كنيد تا دوستان كمكتون كنند.

firesoul
Tuesday 18 January 2011, 04:48 PM
ممنون
اگه میشه در مورد اینکه از خود ویندوز میشه این کار رو انجام داد، راهنمایی کنید.

WINDOWS 7 ULTIMATE 32 BIT
CPU: CORE2 QUAD 2.33
RAM: 4 gig
MB: ASUS

M.S.R
Wednesday 19 January 2011, 12:21 AM
سلام
توی استارت بنویسید task scheduler از انجا می تونید این کار را بکنید .
متاسفانه الان نمی تونم توضیح بدم . اگر دوستان این کار را انجام دهند ممنون می شوم.

firesoul
Thursday 20 January 2011, 12:10 AM
یه نرم افزار Auto shutdown genius گرفتم درست شد

samistar
Monday 28 April 2014, 10:11 PM
سلام من ورژن 2.82 این نرم افزار دارم یه چن روزه که وقتی تنظیم میکنم برنامه رو تا تو ساعت معین روشن شه این اتفاق نمیفته درصورتی قبلا روشن میشد میرف رو دانلود الان ن روشن میشه نه خاموش یعنی خودم باید روشن کنم خودم هم خاموشش کنم
میشه راهنمایین کنیین بگین مشکل از کجاس

win 8.1
ram 4gb
cpu 2.8 dual core

kalaghkhis
Wednesday 20 August 2014, 10:56 AM
سلام. من آخرین نسخه این نرم افزار رو دانلود و نصب کردم، پس از دو سه روز کار با نرم افزار دیگه کامپیوتر خاموش نمیشه نه خودکار و نه دستی...
ولی وقتی از قسمت فرمانهای نرم افزار گزینه ی خاموش رو میزنم خاموش میشه؛ در صورتی که حتی از طریق دکمه پاور کیس هم خاموش نمیشه.
ویندوز رو هم چندین بار عوض کردم، مادربرد رو هم ریست کردم باز هم درست نشد. به جای خاموش شدن رو حالت هایبرنیت میره. لطفاً کمک کنید چیکار کنم؟