PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال و کمک در ارتباط با AutoPlay Media Studio 8

abolfazl22
Sunday 13 February 2011, 09:24 AM
سلام دوستان
من در ارتباط با اتوران سازی به مشکل برخوردم و فعلا نزدیک ترین برنامه ای که با طرح من بخوره همین AutoPlay Media Studio هست ولی تا حالا باهاش کار نکردم و میخوام بدونم با طرح من که در پایین به آن اشاره خواهم کرد مطابقت داره با نه و اگر ممکنه مقاله یا کتاب آموزشیشم برام بذارید
امیدوارم سوالمو در جای مناسبی پرسیده باشم

من میخوام برای کتابم یک سی دی اتوران طراحی کنم و بین این همه برنامه موندم و تا جایی که مطالب همه برنامه هارو خوندم این برنامه انگار بیشتر به کارم میاد ولی تاحالا باهاش کار نکردم
می خوام در قالب یک سی دی اتوران فیلم ها ، عکس ها فلش ، کتاب های الکترونیکی ، مقداری نرم افزار رو درون سی دی یا دی وی دی اتوران کنم و همه با هم
و زمانی که رویه گزینه ای کلیک کنند اون صدایی که من میخوام رو پخش کنه و یک موسیقی مورد نظر من دربرنامه پخش بشه
و زمانی که رویه گزینهمثلا فیلم ها کلیک کنند زیرشاخه داشته باشه مثلا سیکلید تگزاس روش کلیک کنه و بعد بازم زیرشاخه باشه فیلم جفت گیری و تخمریزی و... و زمانی که روش کلیک کنه همون جا پخشش کنه
درمورد بقیه چیز ها هم به همین صورت

راستی من فیلم ها با پسوند mp4 هست و عکس هارو در قالب flash درست کردم و .. میخواستم بدونم این پسوند هارو ساپورت میکنه یا باید تبدیل بشوند؟؟؟

امیدوارم چنین برنامه ای وجود داشته باشه
خیلی ممنون میشم زود جواب منو بدید چون باید این سی دی یا دی وی دی رو همراه با کتابم بدم ناشر برای چاپ
پیروز باشید همچون کوروش کبیر

Reibon2002
Sunday 13 February 2011, 05:22 PM
بله این نرم افزار قادر هست دقیقا چیزی رو که میخواید باهاش بسازید.

من با نسخه 4 این کارهایی که شما میگید رو انجام دادم و کاملا خوب در اومد. نسخه جدید حتما راحتتر و با کارایی بالاتری هست ..

نرم افزار بسیار ساده ای هست ، شما اگر فلش کار کردید ، با این نرم افزار هم می تونید به سادگی کار کنید.
مقاله ای در مورد این نرم افزار پیدا نکردم ، اما می گردم اگر پیدا شد میزارم براتون..

در ضمن چند روزی برای یادگیری وقت بزارید کامل یاد خواهید گرفت.

abolfazl22
Monday 14 February 2011, 09:06 AM
سلام
بسیار ممنونم
پس لازم شد بله بازار کتاب فروشی سری بزنم
خیلی ممنون

amozegarez
Monday 14 September 2015, 09:07 PM
کتابی برای اتوپلینیست غیر از کتاب آموزش اتوپلی مدیای 8 و لیوان اتوپلی 2

mohsenpg
Monday 5 October 2015, 06:24 PM
سلام استاد
آقا من موتور سرچ رو درست کردم
همه چیز درسته اما وقتی گزینه مورد نظر پیدا میشه دوبار که روش کلیک می کنی مسیر رو اشتباه هدایت می کنه یا به قول معروف صفحه دیگه ای رو باز می کنه اینم لینک دانلودش لطفا راهنمایی کنید

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

ashkanre
Tuesday 19 January 2016, 01:14 AM
سلام .
خواهشا کمکم کنید . تا پس فردا فرصت دارم .
من اتوران رو ساختم ولی هنگامی که خروجی یا بیلدش می کنم این ارور رو میاره:
Error: Code sign tool executable does not exist:
اینم عکسش :
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
و بیلد نمیشه .
خواهشا تا فردا پاسخمو بدید .
مژدگانی دریافت خواهید کرد .

mahdikhosh
Monday 27 March 2017, 12:33 PM
سلام. من در اتوپلی مدیا استودیو میخواهم متنی را که در input وارد میشود، پس از کلیک بر روی دکمه ورود، در صفحه بعد در lable قرار گیرد. چه کار کنم؟

amozegarez
Tuesday 28 March 2017, 01:01 PM
این که خیلی راحته اول متن رو با دستور get مخصوص input می گیری داخل یه متغیر ..... بعد با دستور set در لیبل می زاری اصلاً اون کتابا رو خوندی
باید بدونی متغیر چیه : یه خونه از حافظه که با یه چیزی مثل متن یا عدد پرکنی
ولی از من اگه می پرسی زیاد وقتتو واسه اتوپلی نزار برو یه چیز دیگه یاد بگیر مثل جاوا مگه اینکه جون زیاد داشته باشی:(452):
من اونو یاد گرفتم خوب نیست فلش هم خوب نیست مولتی مدیا بیلدر هم خوب نیست اینا دیگه از اتوپلی هم بدترند

875102210
Wednesday 7 June 2017, 01:43 PM
سلام دوستان

من هم فایل پرتابل هم نصبیش رو اجرا کردم ولی ایراد نبود فایل PTxSCP.ocx رو میده

خواهشن توی پوشه system32 سیستمتون واسم اتچ کنین.

runtime هم اجرا کردم ولی بازم ارور نبود این فایل رو میده.