PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ويندوز اورجينال

Rohollah
Wednesday 30 March 2011, 11:12 PM
سلام
دوستي دارم كه دنبال نسخه‌ي اصلي ويندوز مي‌گرده.. :confused:
چطوري مي‌تونيم نسخه‌ي اورجينال رو بدست بيآريم، اگه ميشه به روش‌هاي ديگه، بهاي ويندوز رو به شركت مايكروسافت پرداخت كنه، بيان كنين لطفا :p

Vartan
Wednesday 30 March 2011, 11:22 PM
سلام

چند وقت پیش تو مجتمع پایتخت دیدم. کدوم مغازه بود یادم نیست ولی اگه بری فکر نکنم دست خالی برگردی

Rohollah
Wednesday 30 March 2011, 11:23 PM
آدرسش رو دقيقتر لطف ميكنين؟
نسخه‌ي اورجينال شركت مايكروسافت رو داره يا شركت‌هاي واسطه‌ي داخلي رو؟

Vartan
Wednesday 30 March 2011, 11:31 PM
تهران-تقاطع ولیعصر و میرداماد-مجتمع كامپيوتر پايتخت

راستش چون دنبالش نبودم پرس و جو نکردم. ولی اگه دسترسی دارید پیشنهاد میکنم یه سر بهش بزنید

ataeefar
Thursday 31 March 2011, 12:26 AM
سلام جناب روح الله

همانطور که Vartan عزیز فرمودنند ، هست

من خودم قبل از عید برای یکی از دوستام تهیه کردم

Windows Seven Ultimate ، قیمت اش 320 تومان ، البته Xp هم داشت ، اگه اشتباه نکنم 100 تومان بود

الان شمارشو خاطرم نیست ، یکشنبه اگر خواستید شماره فروشگاه رو میدم

البته برای اینکه تبلیغ نباشه تو پیام خصوصی عرض میکنم

farzib
Thursday 31 March 2011, 07:57 PM
سلام
شما بهتر که ویندوز اورجینال در کشور عزیزمان ایران استفاده نکنید :)

Rohollah
Thursday 31 March 2011, 08:54 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

از لطفتون سپاسگزارم و
ممنون ميشم زحمت آدرس و شماره رو بكشين

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام
دليل خاصي داره؟

ferylaty
Tuesday 3 November 2015, 06:36 PM
سلام و عرض ادب از صمیم قلب.

من این مطلب را در یک سایت معتبر ایرانی در زمینه ی نرم افزار مطرح کردم و پاسخ های کلیدیی را دریافت کردم.و همان مطلب را با ویرایش خدمت دوستان عرض میکنم تا در ادامه ی سوالات و جواب هایی که دوستان عرض خواهند کرد پاسخهارا نیز به اشتراک بگزارم.

من چند روزی در سایتهای ایرانی و خارجی سرچ هایی درباره ویندوز قانونی انجام دادم و به چنتا سوال برخورد کردم.

1- اگر فرضا من یک ویندوزی دانلود کنم یا از بیرون خرید کنم و نصب کنم و ویندوز اکتیو شده باشه یعنی در قسمت system از control panel نوشته باشه windows is activated و product ID هم مثلا 1111-OEM-2222-3333 باشد، حالا این به این معنی است که اون شرکتی که این ویندوز را داده بیرون یا اون کسی که این ویندوز را برای دانلود گذاشته ویندوز را کرک کرده و من دارم ازش استفاده میکنم؟

2- حال اگر من یک ویندوز را از مایکروسافت دانلود کنم و خودم به وسیله یک فعال ساز مثلا KMS Activator یا مثلا windows 8.1 activator یا هر برنامه ای دیگر فعال کنم, حال نصب ویندوز با این روش با روش بالا تفاوتی دارد؟
میدونم در هر دو روش هم ویندوز غیر قانونی نصب میشه ولی فکر کردم در روش اول میتونن علاوه بر کرک , ویندوز را نیز دستکاری کنند.

3- و اینکه اون فعالسازی که من باهاش در روش دوم ویندوز را فعال کردم صرفا برای فعالسازی است یا میتواند محتوای ویندوز را تغییر یا باعث در خطر بودن اطلاعات شود؟

4- این فعال ساز هارا افراد درست میکنند؟ یا از سوی یک شرکتی ارئه میشوند؟

5- فرق بین فعال ساز در روش دوم و کرک ویندوز در روش اول در چیست؟ یا اینکه ویندوز های روش اولی با همین فعالساز ها فعال میشوند و کرک نام میگیرند؟

6- و یک بحثی هم در انجمنها بود که میتونی ویندوز را با سریال های تقلبی موجود در اینترنت فعال کنی. خب اگر با این روش ویندوز را فعال کنم یعنی یک سریال تقلبی بجای خریداری شده به ویندوز بدم در هنگام استفاده از پشتیبانی انلاین مایکروسافت این سریال را تایید میکند؟ یا اینکه اصلا این سریال در مایکروسافت ثبت نشده؟ اگر ثبت نشده پس سریال چجوری ویندوز را فعال میکند؟

7- و اینکه من یه ویندوز 8.1 از مایکروسافت از طریق لینک زیر دانلود میکنم. میخواستم بدونم که این ویندوز هست دیگه یا فایل دیگه ای رو دان میکنه؟ و اگه که ویندوز بود یا باید براش سریال خریداری کنم یا اینکه فعالساز استفاده کنم. درسته؟

[Only registered and activated users can see links]

8- حال من ویندوز 8.1pro و ویندوز 7 ultimate را از سایت مایکروسافت دانلود کردم حالا بهترین فعالساز با کمترین تغییر در کلیت ویندوز کدام است؟

دوستان و اساتید محترمه اریایی لطف کنن جواب کلی را ارئه نکنند چون بسیار از افراد که به انجمن ها مراجعه میکنند افراد غیر حرفه ای مانند شخص من هستند و نمیتوانند مفهوم اصطلاحات خاص را بخوبی درک کنند.
دوستان لطف کنند پاسخ های خود را شماره گذاری کنند تا فهم اینکه فلان پاسخ مختص فلان سوال است اسان شود.

ahmadpc
Tuesday 3 November 2015, 07:59 PM

سلام دوست عزیز
به آدرس های زیر مراجعه کنید به بعضی از سوال های شما و دیگر دوستان را خود سایت پی سی دانلود پاسخ داده اند

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

ferylaty
Tuesday 3 November 2015, 08:38 PM
با تشکر از ahmadpc:
لینک اول مربوط به ویندوز 10 میباشد
و لینک دوم را قبل از جمع اوری و نوشتن سوالات خوانده بودم. و بهترین تفسیر در سایتهای ایرانی برای فروش کالاهای مایکرو سافت میباشد. پیشنهاد میکنم لینک دوم را مطالعه کنید/جای سپاس و قدر دانی دارد.

خدمت دوستان عرض کردم که جواب کلی زیاد پاسخگوی سوالات نیست.اگر دوستان پاسخی مختص به سوالات پرسیده شده مد نظر دارند منت میزارن اگه ارائه بدن.

azithro
Wednesday 4 November 2015, 01:16 PM

1-بله
2-خیر
3-فقط مربوط به فعال سازیه. البته اگه از کرک های معتبر استفاده کنی در غیر این صورت خطر ناکه
4-فرد. شرکت ها نمیتونن این کار رو بکنن چون غیر قانونیه
5-فرقی نداره در هر دو kms جایگزین شده و میشه
6-در همه موارد سریال و سرور تقلبی استفاده میشه
7-فایل ویندوز حدود 3.5 GB هست و فرمتش iso . سریال ویندوز 120 دلار است, فعال ساز تستفاده کن
8-[Only registered and activated users can see links]