PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه بوت براي dvd بسازيم؟

Lovable
Saturday 9 April 2011, 12:56 PM
درود بر همه

اگه تو گوگل سرچ كنيد ميبينيد كه هيچ سايتي نيست كه بخواد ساختن بوت dvd و cd آموزش بده.
خواهشن تو اين پست يكي به طور كامل توضيح بده از ابتدا بايد چيكار كرد.چه فايلهاي بايد add بشن.
با تمامي جزييات ( مثلا ويندوز ) كه بايد ساخته بشه.:(:(:(:(:(

Reibon2002
Saturday 9 April 2011, 04:53 PM
همیشه توی سایت سرچ کنید :

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Lovable
Sunday 10 April 2011, 04:18 PM
درود بر شما
دوست عزيز من اين برنامه ي كه معرفي كرديد دانلود كردم ولي مخصوص ويندوز 7 و ويستاست.
و روي XP اجرا نميشه من آموزش ساختن DVD و يا CD بوتيبل با Nero ويا Magic iso Maker ميخوام.
لطفا راهنمايي كنيد.

sina_tf
Sunday 10 April 2011, 04:48 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

برای این کار شما احتیاج دارید که از طریق سایت پشتیبانی Microsoft، یک فایل Exe را download کنید. این فایل از نشانی زیر قابل دستیابی است:
ـ [فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
پس از وارد شدن به این سایت، اگر نسخه ویندوز XP شما خانگی (Home)است. بر روی WinXP_DE_HOME_BF.EXE، و اگر حرفه ای (Professional) است. روی WinXP_DE_PRO_BF.EXE کلیک کنید.
حجم فایل download برابر ۲/۴ مگابایت خواهد بود. برای شروع download شما احتیاج به ۶ عدد دیسکت خالی ۱.۴۴ MB دارید.
پس از اجرای عمل download، شما ۶ عدد دیسکت راه انداز در دست خواهید داشت. پس از اینکه کامپیوتر خود را با این ۶ دیسکت استارت کردید، درایو CD-ROM نصب خواهد شد. پس از آن شما می توانید نصب ویندوز XP را از طریق درایو CD و اجرای فرمان Setupانجام دهید.

Lovable
Tuesday 12 April 2011, 12:19 PM
درود بر شما
راهنمايي بسيار خوبي بود ممنون.حالا اگه بخوام براي ويندوز 7 بوت بسازم تو ويندوز XP چيكار بايد بكنم.
اخه من ميخوام براي ويندوز 7 بوت بسازم لطفا راهنمايي كنيد.من ويندوزو XP Sp3 هستش.اگه قرار بگم چه فايل هايي
دارم بگيد.تو پست بعد توضيح ميدم.چه فايل هايي دارم.منتظرم.من هر روز به اين پست سر ميزنم.
با عذرخواهي از همه و در آخر تشكر از تمامي دوستان
خدانگهدار

Lovable
Tuesday 12 April 2011, 12:21 PM
درود بر شما
راهنمايي بسيار خوبي بود ممنون.حالا اگه بخوام براي ويندوز 7 بوت بسازم تو ويندوز XP چيكار بايد بكنم.
اخه من ميخوام براي ويندوز 7 بوت بسازم لطفا راهنمايي كنيد.من ويندوزو XP Sp3 هستش.اگه قرار بگم چه فايل هايي
دارم بگيد.تو پست بعد توضيح ميدم.چه فايل هايي دارم.منتظرم.من هر روز به اين پست سر ميزنم.
با عذرخواهي از همه و در آخر تشكر از تمامي دوستان
خدانگهدار

داود
Tuesday 12 April 2011, 12:29 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام

همون طور که دوستمون فرمودند در این آدرس توضیح داده شده

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

برای تشکر هم لطفا از دکمه تشکر استفاده کنید ممنون

Lovable
Tuesday 12 April 2011, 12:37 PM
درود بر شما
دوست عزيز من ويندوزو xp و برنامه ي كه معرفي كرديد براي ويندوز 7 و ويستا هستش.
و روي xp نصب نميشه.همش پيغام خطا ميده.اگه اين ورژن از برنامه براي xp هست لطفا معرفي كنيد.
البته بشه براي ويندوز 7 تو ويندوز xp بوت ساخت.