PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری ! لطفا !

A.Zahedi
Tuesday 19 April 2011, 07:05 PM
با سلام
من نرم افزار disk password protection رو دارم و باهاش یکی از درایو ها رو قفل کردم ولی رمزش خاطرم نیست .
باید چه کاری انجام بدم ؟ به اطلاعات داخلش خیلی نیاز دارم !!!!!!!!!!!!!!!

sina_tf
Tuesday 19 April 2011, 11:33 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

با تعویض ویندوز پسورد از روی فایلها برداشته میشه..!

موفقو پیروز باشید

Kasra_90
Wednesday 20 April 2011, 03:32 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

نه عزیز جان این برنامه درایو رو Crypt میکنه من خودم باهاش کار کردم با تعویض ویندوز ،درایو چطور از حالت Crypt خارج میشه؟

A.Zahedi
Wednesday 20 April 2011, 05:09 PM
دوستان لطفا پاسخ قطعی بدین . با عوض کردن ویندوز مشکلم رفع میشه ؟

sina_tf
Wednesday 20 April 2011, 06:02 PM

با سرچ کردن متوجه شدم که این برنامه متاسفانه با تعویض ویندوز پسورد از روی فایلها برداشته نمیشه پس به دنبال یه راه دیگه باشین ..

A.Zahedi
Wednesday 20 April 2011, 07:25 PM
از بچه های این سایت انتظار بیشتری داشتم ...................................

Reibon2002
Wednesday 20 April 2011, 07:41 PM
این کار کار هر کسی نیست که بتونه قفل این نرم افزارها رو بشکنه .. یعنی اون رو هک کنه ..
باید از هکرهای حرفه ای سوال کنید . و از اونا انتظار داشته باشید ، نه دوستانی که کار نرم افزار می کنند.
اگر قرار باشه به راحتی هر کسی بتونه با یک روش ساده این قفل رو بشکنه ، پس اصلا نیازی به استفاده از این نرم افزارهای قفل گذار نیست !

در انتخاب انجمن دقت فرمایید.
-------------
منتقل شد!

A.Zahedi
Wednesday 20 April 2011, 09:52 PM
کجا منتقل شد ؟

Rohollah
Wednesday 20 April 2011, 10:04 PM

به انجمن مربوطه!

اگه اطلاعتتون زیاد مهم نیست بهتره ازشون صرف نظر کنید
مراجعه به متخصص برای بازیابی این فایل ها، هزینه بسیار بالایی رو به شما تحمیل خواهد کرد

A.Zahedi
Wednesday 20 April 2011, 11:09 PM
از اطلاعات صرف نظر شد !
درایو رو چه جوری برگردونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rohollah
Wednesday 20 April 2011, 11:39 PM

با فرمت کردن..
در صورتی که از طریق my colputer یا در داس تحت ویندوز نتونستین عمل فرمت رو انجا بدین، می تونین از سی دی بوتیبل ویندوز کمک بگیرین.. کمی ریزه کاری داره که فکر میکنم خودتون میدونین چطوری از پسش بربیآئین ;)

داود
Thursday 21 April 2011, 11:05 AM

سلام

خوب format کنید

A.Zahedi
Friday 22 April 2011, 10:07 AM
شما هم فقط منتظر بودین من بگم اطلاعاتم رو نمی خوام . یهو بگین فرمت کن .....................

WOLF_MAJID
Friday 22 April 2011, 10:22 AM
سلام دوست عزیز
نرم افزار قسمتی به نام password Hint داره که اگه بهش مقدار داده باشید می تونید پسوردتون را بازیابی کنید

(نرم افزار روی سیستمم جواب نداد . متاسفانه قادر به تستش نبودم )

در غیر این صورت :
نمی دونم چطور درایو رو قفل می کنه ولی اگر اطلاعاتتون براتون مهم نیست
پیشنهاد می کنم درایو را پاک کنید بعد با نرم افزارهای ریکاوری درایو اونو برگردونید شاید بتونید وارد بشید