PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کرک ویندوز 7

Reibon2002
Wednesday 11 May 2011, 08:40 PM
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

جدیدا برای بعضی از دوستان که از نسخه های مختلف ویندوز 7 استفاده می کنند ، در حین یا بعد از آپدیت مشکل جنیون بودن ویندوز پیش میاد !

و جنیون شما از بین میره و دیگه با هیچ کرکی جنیون نمیشه !

و معمولا با بکگراند سیاه و نوشته زیر در گوشه بکگراند مواجه میشید.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

برای درست کردن این امر ، ابتدا تمامی کرک هایی که نصب کردید رو پاک کنید و restart کنید.
بعد نرم افزار RemoveWat رو دانلود و نصب کنید و صبر کنید تا restart بشه ، بعد از اون ویندوز شما نیازی به جنیون و ... نداره !

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

p2000s
Thursday 12 May 2011, 01:21 AM
سلام
اول تشکر بابت مطلب عالی شما.
دوست عزیز من قبلا از loader1.9 برای کرک استفاده کردم لطفا میشه توضیح بدید چگونه میتونم اونو حذف کنم؟ یعنی از کجا و چطور؟ باز هم تشکر.ویندوز7 ultimate32bit

shadmehr88
Thursday 12 May 2011, 03:15 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

اگرکرک از کار نیفتاده است چه الزامی دارد از کرک جدید استفاده نمایید ؟!

dany20mh
Thursday 12 May 2011, 12:39 PM
خوب به جای اینکارها وقتی میخواهید آپدیت کنید ، دقت کنید که آپدیت kb971033 رو نگیرید ، به همین راحتی ...

Reibon2002
Friday 13 May 2011, 01:17 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

برای حذف اون ، لودر رو اجرا می کنید و گزینه uninstall رو می زنید و صبر می کنید که کامپیوتر restart بشه !
-----------------------------
خوب مسلما نیازی به استفاده از کرک جدید نیست.
من هم نوشتم که زمانی که کرک شما از کار افتاد این کار رو انجام بدید.
----------------------------

حرف شما کاملا درست هست ، اما زمانی که به اشتباه و از روی ندانستن این امر ، این پچ آپدیت رو دانلود و نصب کردید ، کار از کار گذشته و نیاز به removeWat دارید.
در ضمن با استفاده از این کرک جدید نیازی به انتخاب manual در آپدیت ویندوز ندارید و همه پچ ها رو بدون ترس ، دانلود و نصب کنید !

Reibon2002
Friday 13 May 2011, 01:19 AM
فقط دوستان توجه داشته باشید ، برای نصب و پاک کردن هرگونه کرک ، باید روی فایل راست کلیک کنید و
run as administrator

رو بزنید!
در غیر این صورت کرک شما نصب یا پاک نمیشود !

samamadadi
Saturday 14 May 2011, 02:00 PM
سلام
من removewat را نصب کردم پس از reset پیغام روی صفحه پاک شد اما بک گراند سیاه مونده و تغییری نمیکنه! مشکل کجاست؟باید چیکار کنم؟

Reibon2002
Saturday 14 May 2011, 10:45 PM
بقیه کرک ها رو پاک کردید ؟!

به صفحه properties از my computer برید ، اگر اونجا جنیون و محدودیت زمانی هنوز هست ، دوباره removeWat رو نصب کنید!

sh-viuta
Saturday 31 March 2012, 02:35 PM
چرا دانلود نمیشه؟؟؟؟؟میره تو یه سایت دیگه

sina_tf
Saturday 31 March 2012, 10:07 PM
لینک مورد نظر پاک شده

faraz-abi
Sunday 1 April 2012, 01:07 AM
سلام به همگی
می خواستم بگم من قل از این که اپدیت کنم remove wat رو زدم بعدش همون اپدیتی که گفتید نزنید رو زدم
حالا ولی الان اپدیت نمیشه میشه بگین چیکار کنم
ممنون

Arrconic
Sunday 1 April 2012, 02:18 AM

از لینک زیر استفاده کنید:
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

sina_tf
Sunday 1 April 2012, 02:24 AM

به توضیحات صفحه زیر مراجعه کنید

faraz-abi
Sunday 1 April 2012, 11:58 AM
داداش برای من نصب شده ولی هنوز از کار نیافتاده ویندوز
ولی وقتی میخوام اپدیت های بعدی رو بکنم ارور میده [Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]