PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تریال ریست جدید محصولات Kaspersky 2012

sina_tf
Sunday 19 June 2011, 12:10 AM
دانلود تریال ریست

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]برای دادن Key به Pure اتصال خود را از اینترنت قطع کنید. گزینه اول فعالسازی را انتخاب کنید. این کد را وارد کنید:

Code: 11111-11111-11111-1111X

بعد از چک کردن و خطا دادن امکان Browse کردن و دادن Key فراهم می شود.

برای دادن Key به نسخه 2012 از روش Pure با کد زیر استفاده کنید:

Code: 22222-22222-22222-2222U

Arrconic
Sunday 19 June 2011, 01:04 AM
ممنون. ولی من نتونستم از پی سی آپلود دانلود کنم. این 10 ثانیه انتظار را همینجور میشماره. با دوتا مرورگر تست کردم نشد. میشه یه جای دیگه هم آپلود کنید؟
ممنون.

sina_tf
Sunday 19 June 2011, 01:22 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

مشکلی نداشت همین الان تست کردم دانلود شد ....دوباره سعی کنین اگه نشد اپلود میکنم

sina_tf
Sunday 19 June 2011, 08:47 AM
اپلود از اپلودسنترهای دیگه به پست اول اضاف شده میتونی دانلود کنی

Emir
Thursday 30 June 2011, 12:18 AM
آيا چند تا كي هاي كسپر سيكيوريتي 2012 رو هم ميتونيد بذاريد؟
اگه امكانش باشه و به طور هفتگي يا ماهيانه كي هاي جديد رو بتونيد بذاريد عالي ميشه.
با تشكر

sina_tf
Thursday 30 June 2011, 01:43 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

کی به تاریخ
31 خرداد 1390

موفق باشید

Emir
Thursday 30 June 2011, 02:19 PM

مرسي سينا جان،‌ فقط لطفا پسوردشم بگو. [فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.] زدم قبول نكرد.

sina_tf
Thursday 30 June 2011, 03:12 PM

پسورد ::

Travis
Tuesday 6 November 2012, 02:25 PM

ببخشید تریال ها برای کسپراسکای 2013 هم عمل می‌کنه ؟

sina_tf
Tuesday 6 November 2012, 02:51 PM

از این بابت اطلاعی ندارم ..چون خودم تست نکردم !

Travis
Tuesday 6 November 2012, 03:41 PM

متاسفانه عمل نمی‌کنه ، فقط مختص 2012س