PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علی اصحابی: گفتم اسم آلبوم باید «خاص» باشد!

Cristiano
Monday 20 June 2011, 05:10 PM
هنرمندان حاضر در آلبوم «خاص» از این تجریه می‌گویند - ۲
علی اصحابی: گفتم اسم آلبوم باید «خاص» باشد!

موسیقی ما – بهمن بابازاده: علی اصحابی اعتقاد دارد که حضور بزرگان موسیقی در یک آلبوم پاپ می‌تواند اهالی و مخاطبان موسیقی را بیشتر برای شنیدن آثار هنرمندان مورد علاقه‌شان ترغیب کند. همچنین معتقد است این به روند اعتلای موسیقی کشور کمک می‌کند. این خواننده در مورد همکاریاش در این آلبوم به سایت «موسیقی ما» گفت: «پیشنهاد این همکاری از طریق رسول ترابی به من شد و وقتی در مورد آلبوم اطلاعاتی به دست آوردم و حضور دوستان خوبم را در این آلبوم دیدم، قبول کردم که با آن‌ها همکاری کنم.»

او در مورد تک قطعهاش در این آلبوم نیز گفت: «من یکی از قطعاتی که برای آلبوم خودم ساخته بودم را از آلبوم شخصی‌ام بیرون کشیدم. اسم این قطعه «خاص» بود و پس از توافق بر سر مسائل مالی، همکاری انجام شد.»

اصحابی در مورد همکارانش در این قطعه و تیم کاری‌اش گفت: «سمیه کاویانی ترانهٔ این اثر را سروده است و ملودی را خودم ساخته‌ام. تنظیم نهایی کار را هم کوشان حداد انجام داده که از او بابت این تنظیم هنرمندانه ممنونم.»

این خواننده در مورد آلبوم انفرادی و مراحل ساخت آن نیز اطلاعاتی را به صورت اختصاصی در اختیار «موسیقی ما» قرار داد: «آلبوم جدیدم همه مراحل ساخت و تولید‌اش را گذرانده و «کولاک» نام دارد. امتیاز آن هم در اختیار شرکت «ایران گام» است و طبق قرارداد قرار است در تاریخ ۱۰ مرداد در بازار موسیقی کشور منتشر شود.»

منبع : اختصاصی سایت موسیقی ما