PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رضا یزدانی: «فقط یه کمی چای واسه من بریز...!»

Cristiano
Wednesday 22 June 2011, 09:02 PM
هنرمندان حاضر در آلبوم «خاص» از این تجریه می‌گویند - ۳
رضا یزدانی: «فقط یه کمی چای واسه من بریز...!»
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
موسیقی ما – بهمن بابازاده: رضا یزدانی در مورد آلبوم «خاص» اعتقاد دارد: «هر چند من هنوز هیچکدام از قطعات آلبوم را نشنیده‌ام ولی می‌توانم پیش بینی کنم که آخر و عاقبت خوبی در انتظار این آلبوم باشد.»

او در مورد تک قطعه‌ای که با صدای او در این آلبوم گنجانده شده گفت: «اسم این قطعه «فقط یه کمی چای واسه من بریز...!» است که فضای آن فضای واقعی زندگی من در این روزهاست و خودم را به تصویر کشیده‌ام. خود واقعی‌ام با نگاهی متفاوت و از دور که دغدغه این روز‌هایم را دارم و حال و روزی که خط به خط این ترانه را تشکیل داده است.»

یزدانی برای شکل گیری و ساخته شدن این قطعه حدود دو ماه نیم وقت صرف کرده و تیم کاری‌اش در این قطعه هم در بخش ترانه، میثم یوسفی و سروش دادخواه است و تنظیم «فقط یه کمی چای واسه من بریز...!» را هم میلاد عدل به عهده داشته است. ملودی کار هم مثل اکثر کارهای این خواننده ساخته خودش است.

یزدانی همچنین در مورد انتشار فیلم یک دقیقه‌ای همخوانی خود و بهرام رادان و لو رفتن ماجرای همکاری مخفیانه‌اش با این ستاره سینما که در حال ضبط آلبومی انگلیسی – فارسی است، حاضر به گفتگو نشد و گذر زمان را بهترین جواب برای مشخص شدن همه علامت سوال‌ها دانست.

منبع : اختصاصی سایت موسیقی ما