PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با برنامه folder lock !

1917.mehdi
Sunday 3 July 2011, 06:14 AM
با سلام
بعد از نصب برنامه folder lock یکی از فولدرهای خیلی مهم من که شامل تمام اطلاعات میشد رو با این برنامه قفل کردم اما بعد از 15 دقیقه برنامه اکسفایر شد و هنگامی که برنامه را آپدیت کردم دیگه حتی اسم فولدر رو هم توی برنامه بهم نداد و من شدیدا به اون اطلاعات نیاز دارم، تمام زندگی من بودن
من حتی برنامه رو قبل از استفاده پسورد و رجیستری رو هم داده بودم ولی نمیدونم که چرا این اتفاق افتاد
لطفا یه راهی برای برگرداندن اون فولدر بهم بدید
با تشکر

WOLF_MAJID
Sunday 3 July 2011, 06:54 AM
اصلا" از این نرم افزار خوشم نمی یاد (یکبار هم عکس های خانوادگی من رو از بین برد)

به شما یک پیشنهاد می کنم شاید جواب بده :
تمام مراحلی که قبلا" برای قفل کردن فولدر انجام دادید را دوباره انجام بدید بعد سعی کنید از قفل درش بیارید شاید قفل شدن سری اول رو هم باز کنه ( من هیچ قولی به شما نمی دم چون یادمه خودم به هیچ روشی نتونستم برگردونم :( )

ویرایش : فکر می کنم اون نرم افزاری که من تست کردم hidden folder بود
به هرحال راه حل بالا به تست کردنش می ارزه

1917.mehdi
Monday 4 July 2011, 06:11 AM
من از این نرمافزار متنفرم
من همه راههارو رفتم ولی هیچ کدوم جواب نداد من حتی ریکاوری هم کردم ولی حتی یکی از چندهزار تا هم برنگشت
من رسما تمام زندگیم توی اون فولدره خواهش میکنم یه راهی رو به من بگید :(
اخه من بدبخت الان توی ایران نیستم اون فولدر هم تمام عکس های خانوادگیم و ... بود
اگه برنامه ریکاوری هست که قوی باشه و روی این سیسنم قدیمی من جواب بده یا راهی برای هک کردن که بتونم فقط اون فولدر رو برگردونم خواهش میکنم به من بگید

WOLF_MAJID
Monday 4 July 2011, 08:54 AM
مطالب این پست رو به دقت انجام بدید
امیدوارم مشکل شما هم مثل نویسنده پست حل بشه
این طور که مشخصه به انگلیسی هم باید مسلط باشید پس فکر نمی کنم مشکلی باشه
لطفا" اگر جواب داد من رو هم مطلع کنید

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

1917.mehdi
Tuesday 9 August 2011, 02:46 AM
برای این یه راه حل خیلی ساده پیدا کردم و خیلی خوب و مفید
سیستم رو ری استارت کنید بعد با حالت safe mode بالا بیاید
اون وقت برید توی همون درایوی که اطلاعات نابود شدن همون فایل رو میبینید
فقط باید اون رو باز کنید کل محتویات رو کات بعد تویه فولدره دیگه پیست کنید
به همین راحتی
این همه روز طول کشید ولی ارزشش رو داشت
موفق باشید

Satanic021
Wednesday 18 February 2015, 01:29 PM
سلام من کاربر جدید هستم
متاسفانه این نرم افزار رو واسه برادر فضولم دانلود کردم و تمام درایو ها رو قفل کردم حالا هم پسورد یادم رفته و هیچ کاری نمی تونم بکنم اگه میشود راهنمایی کنید !!!!!!
واقعا ضروریه
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Pejiiii
Wednesday 18 February 2015, 02:24 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

متاسفانه راه ساده ای ندارید دوست من، راه اول، حدس زدن پسورد ها و چند روزی وقت گزاشتن و تهیه لیست و تست همشون است. راه دیگه هم brute hack است که با قوی ترین سیستم ها هم این کار زمان زیادی میبره و ممکنه هزینه بالایی هم برداره براتون. چند ماه/چند سال بستگی به نوع رمز و طول اون.

اگه میتونید قید دیتاتون رو بزنید که کلاً پارتیشن ها رو حذف و مجدداً بسازید و فرمت کنید.

نرم افزارهای قفل گزاری کارشون اینه که جلوی دسترسی به دیتا رو بدون پسورد بگیرند، پس راه ساده ای برای بدست آوردن دیتاتون نسیت.