PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فشرده سازی فوق العاده

ahmad66
Monday 4 July 2011, 12:50 AM
کسی میدونه که با چه نرم افزاری میتونم فشرده سازی فوق العاده انجام بدم ؟

وین رار اینکار رو میکنه یا خیر؟

یه فایل دانلود کرده بودم که حجمش 8 مگابایت بود اما وقتی از حالت فشرده خارجش کردم حجمش 110 مگابایت شده بود!!!!

اگه نیاز به نرم افزار خاصی هست لطفا اسم یا لینک دانلودش رو بدید و طریقه فشرده سازی فوق العادش رو هم توضیح بدید.

Arrconic
Monday 4 July 2011, 01:18 AM
خیر. توصیه میشه با همون وین رر انجام بدین.
بستگی به فایل یا فایل های مورد نظر هم داره. بعضی از آنها ماهیتشون فشرده شده هست, بیشتر از این فشرده نمشن. بعضی هاشون نه, می تونن بیشتر فشرده شن. مثل همون فایل 110 مگابایتی که خودتون گفتید.

mela2
Sunday 23 December 2012, 12:09 AM
درسته این نرم افزار winrar خیلی فشرده ساز قوی هست اما من نرم افزار KGB رو هم پیشنهاد می کنم خودم امتحان کردم عالی بود.لینکش رو در زیر گذاشتم.
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

mk264
Saturday 18 May 2013, 08:00 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
منم این سوال رو دارم چون فایل 1 مگی دانلود کردم بعد از اکسترک 70 مگ شد اما خودم هدکاری کردم همون فایلو دوباره نتونستم حتی بعد از فشرده سازی 35 مگش کنم، اگر با WinRAR میشه انجام داد تنظیماتشو میشه بگید.