PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بابک جهانبخش دنیا را تکان می‌دهد!

Cristiano
Sunday 10 July 2011, 08:30 PM
هنرمندان حاضر در آلبوم خاص از این تجربه می‌گویند – ۸
بابک جهانبخش دنیا را تکان می‌دهد!
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
موسیقی ما – بهمن بابازاده: یکی دیگر از خوانندههایی که با یک قطعه در آلبوم «خاص» حضور دارد، بابک جهانبخش است. او که پس از انتشار آلبوم جدیدش «زندگی من»، اعتقاد داشت «زندگی من با «خاص» کامل می‌شود»، این روز‌ها به شدت درگیر تمرین برای کنسرت بزرگ‌اش در تهران است و کمتر در محافل موسیقی آفتابی می‌شود.

جهانبخش صحبت‌های جالبی در مورد قطعه‌اش در «خاص» با خبرنگار سایت موسیقی ما داشت: «این قطعه «دنیا رو تکون می‌دیم» نام داشت که به اشتباه «دلسرد نشو از عشق» درج شده است. این قطعه جزو قطعاتی بود که خیلی دوست داشتم در آلبوم جدید‌ام آنرا بگنجانم و اگر در آلبوم خودم بود، حتما به عنوان قطعه سرکاستی از آن استفاده می‌کردم. شعر این قطعه زائیده ذهن خلاق محسن شیرالی است. کلا ارتباط خوبی با ترانه‌های محسن شیرالی برقرار کرده‌ام و از گوشه و کنار هم به گوشم رسیده که در آلبوم «زندگی من» کارهایی که کلام آن‌ها را شیرالی گفته بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. ملودی آنرا خودم ساختهام و زحمت تنظیم آنرا هم انوشیروان تقوی انجام داده است.»

گمانه زنی‌های فراوانی در مورد این قطعه در این آلبوم شده و آنهایی که کل آلبوم را شنیده‌اند اعتقاد دارند که این قطعه همه قابلیت‌های دیده شدن در آلبوم را داراست.

دو روز قبل از انتشار اینالبوم بابک جهانبخش سوپرایز ویژه‌ای را هم به همه مخاطبان «موسیقی ما» رو کرد و ترجیع بند قطعه‌اش را به صورت اختصاصی به آن‌ها تقدیم کرد: «عمری اگه باقی بود / فردا رو اگه دیدیم/ با شهرت این احساس/ دنیا رو تکون می‌دیم....»

بنا بر آخرین خبر‌ها، «خاص» با حضور ۹ تن از بهترینهای پاپ، صبح روز سه شنبه، ۲۱ تیر ماه در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.

منبع : اختصاصی سایت موسیقی ما