PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشکال در کرک نرم افزار idm

ahmad66ii
Sunday 17 July 2011, 06:06 PM
با سلام و خسته نباشید

آقایان این نسخه جدیدی که از IDM گذاشتین تو سایت کرکش مشکل داره.
تو راهنماش نوشته :

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز ویستا و یا 7 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
4- نرم افزار را اجرا کنید و با شماره سریال تولید شده در Patch نرم افزار را رجیستر کنید.

در صورتی که اصلا فایلی به نام Patch.exe وجود نداره تو فایلها.
خواهشن چک کنید و نتیجه را به بنده اعلام کنید. من به این نرم افزار خیلی نیاز دارم. متشکرم

sina_tf
Sunday 17 July 2011, 06:28 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

لینک صفحه ای رو که دانلود کردین رو قرار بدین تا بشه بشتر کمک کرد

ahmad66ii
Sunday 17 July 2011, 06:39 PM
خدمت شما

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
ویندوزمم 7 هستش ولی نه تو 7 جواب داد نه تو ایکس پی

mAmluX
Sunday 17 July 2011, 07:21 PM
فایل patch.exe درون پوشه Patch قرار داد اگر آن را پیدا نمیکنید.
آنتی ویروس شما آن را پاک کرده است ، هنگام استفاده از کرک ها می بایستی موقتاً انتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

ahmad66ii
Saturday 8 October 2011, 03:16 AM
با سلام
دانلود منیجر من ورژن 6.07 هستش ولی هروقت با فایل پچ موجود در فولدر پچ اونو کرک میکنم و بهش سریالو میدم وقتی سیستممو رسیت میکنم دوباره ازم سریال نامبر میخواد.

چیکار کنم ؟

قبلا اینطوری نبود

Arrconic
Saturday 8 October 2011, 11:17 AM
نشون میده که پچ نشده. از نو برنامه را نصب کنید و اجرا نکنید. حتی اگه کنار ساعت هم هست آنرا ببندید.
فایل پچ زیر را دانلود کرده و ابتدا idm را پچ کنید و بعد با سریالی که به شما میده برنامه را رجیستر کنید.

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

ahmad66ii
Saturday 15 October 2011, 03:04 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

بازم مشکل من حل نشد . تو رو خدا کمکم کنید خسته شدم از بس سریال وارد کردم.

v.b.f1
Saturday 15 October 2011, 09:27 AM
با سلام خدمت دوستان

یه زمانی منم همین مشکل رو داشتم دوتا کرک داشتم یکیش جواب داد حالا نمیدونم دقیقا کدومه داخل یه فایل زیپ دوتا کرکو براتون گذاشتم ببینید جواب میده یا نه

hades90
Tuesday 2 December 2014, 10:07 PM
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] این چیه ؟؟؟ چه مشکلیه ؟؟؟ موقع پچ کردن میاد !!!

وقتی من میخوام یه چیزی دانلود کنم میگه جعلیه بدون آی دی م چجوری یه چیزی رو با مروگر دانلود کنم .
:(452)::(452)::(452)::(452)::(452)::(452)::(452):: (452):