PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی فوری!!!

aras-side
Tuesday 26 July 2011, 12:22 PM
سلام دوستان.

اگه میشه برام چند تا سایت خارجی معرفی کنین که یوزرنیم و پسورد آپدیت نود32 ارائه میده؟ هر چی از سایتهای فارسی گشتم، به دردم نخورد.:p

اگه میشه سایتی رو که معرفی می کنین ظاهری ساده داشته باشه و خروجی RSS هم داشته باشه...:o:D

مرسی;)

sina_tf
Tuesday 26 July 2011, 12:35 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
کد های فعال سازی انواع انتی ویروس ها رو به همرا اخرین برنامه و اموزش رو در این سایت ببینید...
البته برنامه های زیادی برای پیدا کردن یوز جدید برای نود 32 وجود داره مثل MiNODLogin v3.9.7.0
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

aras-side
Wednesday 27 July 2011, 08:50 PM
دوست عزیز، من گفتم سایت مفید. این که فیلتره.!!!

اگه میشه یکی دیگه بگین. در ضمن اگه وبلاگ (ایرانی) و یا سایت خارجی هم باشه، به دردم میخوره ها....
در ضمن، اگه میشه آموزش برنامه ای رو که پیشنهاد دادین، برام ارسال کنین.:p

sina_tf
Wednesday 27 July 2011, 11:30 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سایت زیر ف ی ل تر نیست ..اشتباه میکنید !!!!!!!!

در ضمن کار با برنامه ای که قرار دادم خیلی راحته کافیه انتی ویروس رو غیر فعال کنید و برنامه رو اجرا کنید تا خودش دنبال کی بگرده
یا از این برنامه استفاده کنید

hesaraki
Thursday 28 July 2011, 02:50 AM
دوست عزیز من پیشنهاد می کنم یک سری به لینک زیر بزنید:

aras-side
Thursday 28 July 2011, 10:10 AM
دوست عزیز، وقتی برنامه ای رو که معرفی کردین رو باز می کنم، پیام میده که فایل jasvaw پیدا نمیشه.:D

در ضمن، از سایتی که معرفی کردین ممنونم. راست میگفتین. ف ی ل ت ر نبود.:p