PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویندوز 7 و نرم افزار امتیازی!!!!!!

evil500cc
Friday 11 November 2011, 11:17 PM
با سلام.
این مطلبو که میخوام درج کنم یکی از جالبترین موارد ویندوز 7 هستش.
من فعلا جایی این مطلبو نخوندم.

صفحه اول ویندوز تجربه اندازه گیری قابلیت های سخت افزاری کامپیوتر شما و پیکربندی نرم افزار است و بیانگر این اندازه گیری به عنوان یک شماره به نام یک امتیاز پایه است.پایه نمره بالاتر به طور کلی این معنی که کامپیوتر خود را بهتر و سریعتر از یک کامپیوتر با یک امتیاز پایه پایین تر انجام خواهد شد، به ویژه هنگامی که انجام پیشرفته تر و وظایف منابع فشرده است.

قضیه از این قراره که سازندگان ویندوز 7 در قسمتی از ویندوز جایی را طراحی کردن که نرم افزار به قطعات سیستم شما امتیاز میده و شما بر پایه این امتیاز میروید و برنامه ای یا بازی که روی سیستم نصب میشه رو میخرید.
حالا این قسمت کجاست؟
1-باید ویندوز 7 روی سیستمتون نصب باشه
2-روی my computer کلیک راست میکنید .
3-گزینه properties را انتخاب کنید
4-حالا یه کادر بزرگ باز میشه.
5- توی این کادر در وسط های صفحه نوسته system
6-و نوشته rating که در جلوی rating یه متن آبی رنگ که نوشته windows experinece index
7-اصلا نترسید و روی متن آبی کلیک کنید
8-خوب اینجا امتیازی که ویندوز به قطعات داده رو نشون میده
9-مثلا گرافیک ، رم ، هارد و ....
10-و کمترین امتیاز رو به صورت پر رنگتر نشون داده
11-که در سیستم من امتیاز 5.5 برای رم داده شده بود با وجود اینکه رم من 2 گیگه
12-اگر من رم رو ارتقا بدم امتیاز میره بالاتر و ویندوز میره سراغ قطعه مدل پائینتر و امیتاز اون رو به رخ میکشه که باید ارتقا بدیم.
13-خوب سی دی اورجینال اگر من برم بگیرم که اورجینال به معنای واقعی باشه گوشه کارتن زده برای چه امتیازی خوبه این برنامه و من میتونم انتخابش کنم.
14-یعنی الان امتیاز من 5.5 هست باید برم بگردم بازیهایی را با امتیاز 5.5 به پائین بخرم.در غیر اینصورت احتمال داره یا بازی هنگ کنه با اصلا اجرا نکنه.
15-شما می توانید نمره پایه را برای خرید برنامه ها و نرم افزار های دیگر که به نمره پایه کامپیوتر خود را با گروه مورد همسان استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر کامپیوتر شما دارای یک امتیاز پایه از 3.3، سپس شما می توانید هر نرم افزار طراحی شده برای این نسخه از ویندوز است که نیاز به یک کامپیوتر با نمره پایه از 3 یا پایین تر از خرید.

16-امیداورم مفید بوده باشه.

در اینجا لیست امیتاز به قطعاتمو میذارم.شما هم اگر تونستید بگید امتیازتون رو

processor پردازنده: 6.4
memory (ram) رم :5.5
graphics گرافیک :6.7
gaming graphics گرافیک بازی :6.7
primary hard disk هارد دیسک: 5.9

از مدیر پی سی دانلود میخوام این صفحه را در لینکستانشون قرار بدن تا بچه های دیگه بتونن به نتیجه بهتر برسن.

سوال داشتید پیغام بدید.
[Only registered and activated users can see links]

mahni1390
Sunday 13 November 2011, 06:12 PM
سلام دوست عزیز
شما امتیازات رو گفتین ولی فراموش کردین مشخصات سیستمتون رو هم بگین. برای من :

سی پی یو : 6.6 core i3 2.4
رم : 6.6 - 6 گیگ
گرافیک : 4.4 اینتل اچ دی
هارد : 5.9 - 640 سامسونگ