PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش بازیابی فایل های قفل شده توسط نرم افزار lockdir و Folder Lock Professio

EghbalRood
Thursday 17 November 2011, 02:00 PM
با سلام خدمت دوستان خوب پی سی فورم
میخواستم بدونم کسی از دوستان راه حل باز کردن قفل فایل هایی که با دو نرم افزار lockdir و Folder Lock Professional قفل میشن رو نداره؟
اگه کسی رمز رو فراموش کرد باید چیکار کنه؟
منتظرم دوستان

sina_tf
Thursday 17 November 2011, 03:47 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست عزیز جای درستی رو برای طرح این سوال انتخاب نکردین بیشتر دقت کنید .
برنامه رو پاک کنید و تو حالت safe mode ویندوز برین پوشه ای که پسورد روش گذاشتین قابل مشاهده هست کافیه اطلاعاتشو جای دیگه ای کپی کنید

ayyob22
Friday 25 November 2011, 03:04 PM
[با سلام خدمت دوستان

ازدوستان خواهش ميكنم اين مطلب را با نام ايوب روستايي دانشجوي كارشناسي برق قدرت منتشر کنند تا هم بنده حقير راضي باشم و هم دوستان عزيز بتوانند استفاده كنند .با تشكر از شما.

در خصوص عزیزانی که بر روی درایو های خود رمز گذاشته و به هر نحوی رمز یادشون رفته یا رمز را وارد میکنن اما باز نمیشه لطف کنند مثل راه زیر که نوشتم عمل کنند قطعا جواب خواهند گرفت و فایلهاشون بازیابی خواهد شد.

ابتدا به منوي استارت رفته و به بخشAccessesoriesبرويد وسپس به بخشSystem tools روي Back up كليك كنيد وnext را زده و در پنجره بعد گزينه ي چهارم(Let me choose what to back up) را انتخاب و بعد next در پنجره بعد drive رمزگذاري شده را انتخاب كنيد, next را زده,در پنجره بعد روي Browse كليك كرده و drive كه ميخواهيد فايل بك آپ در آن ذخيره شود را انتخاب كرده و next را بزنيد و در پنجره آخر هم finish.اين كار ممكن است چند دقيقه طول بكشد .بعد از اين كه بك آپ گرفته شد فايل بك آپ گرفته شده را باز كرده وnext را زده و گزينه Restore رو انتخاب كرده و در مرحله بعد روي فايل بك آپ كليك كرده درايو بك آپ گرفته شده را نشان خواهد داد روي درايو دو بار كليك كنيد محتويات درايو نشان داده خواهد شد ,معمولا فايل هاي قفل شده داخل پوشه اي به نام Thumbs.ms هستند, روي Thumbs.ms دو بار كليك كنيد,در ادامه پوشه هاي داخل Thumbs.ms را پشت سر هم باز كنيد تا به فايل قفل شده ي خود برسيد, بعد از ژيدا كردن فايل هاي قفل شده ي خود آنها را تيك دار كرده و گزينه ي next را بزنيد,در پنجره ي بعد بر روي Advanced كليك كنيد, در پنجره باز شده در قسمت Restore file to: گزينه ي single folder را انتخاب كنيد,بر روي Browse كليك كنيد و درايوي كه ميخواهيد فايل هاي شما در آن ذخيره شوند را انتخاب كنيد توجه داشته باشيد كه نبايد درايوي كه قبلا قفل بوده را انتخاب كنيد چون فايل هايتان باز نخواهد گشت لطفا درايوي ديگر انتخاب كرده و next را بزنيد در قسمت بعد گزينه ي Replace existing files را انتخاب و next را بزنيد در قسمت بعد همه ي گزينه ها تيك دار باشند به جز گزينه ي دوم يعني گزينه ي(Restore junction points, but not the folders and file data they reference) انتخاب نشود, بعد روي next كليك كرده و در نهايت finish.تمام .فايل هاي شما برگشت.با تشكر از دوستان.حتما جواب ميده دوستان,شك نكنيد, در ضمن اين روش براي ويندوز اكس پي هست.

لطف كنيد اين مطلب را با نام خودم ايوب روستايي دانشجوي كارشناسي برق صنعتي منتشر كنيد وگرنه اصلا راضي نيستم.
اگه راضی شدید حتما نظر بدید.

[Only registered and activated users can see links]

mani_fa
Monday 28 November 2011, 01:38 PM
Folder Lock Professional MRT Unlock
سلام عزیزان
Folder Lock Professional MRT که اسم اصلی برنامه Kaka folder protector هستش.
پس در حقیقت قصد داریم این برنامه رو دور بزنیم.
دو تا آموزش هست که یکی برای حذف پسورد لاگین و بعدی برای دستیابی به فایل های حفاظت شده . علاوه بر این برنامه ی اصلی و برنامه های مورد نیاز نیز در فایل آپلود شده هستش.
حجم فایل: 16 مگ
رمز:
link:
کد:

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
اگه راهی هم بلدین به ما هم یاد بدین.
نظر یادتون نره و اینکه آیا این روش واستون جواب داده یا نه.

sina_tf
Monday 28 November 2011, 06:05 PM
[QUOTE=mani_fa;103932]Folder Lock Professional MRT Unlock
سلام عزیزان
دو تا آموزش هست که یکی برای حذف پسورد لاگین و بعدی برای دستیابی به فایل های حفاظت شده . علاوه بر این برنامه ی اصلی و برنامه های مورد نیاز نیز در فایل آپلود شده هستش.
رمز:
link:
کد:

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

به انجمن خوش اومدین اما دوست عزیز طبق قوانین لینک فعال خلاف قوانینه ..لطفا توجه کنید و دیگه لینک فعال ارسال نفرمایین

mani_fa
Wednesday 8 February 2012, 11:35 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
سلام
ای به چشم sina_tf جان
حواسم نبود :cool:

hakan6485
Friday 4 May 2012, 03:54 PM
سلام عزیزان
رمز:
link:
کد:

نمیدونی چه کمکی به من کردی، خیلی ممنونم از شما و شخصی که آموزش دادن

gelmash22
Saturday 12 May 2012, 07:19 PM
با سلام من با برنامه Pismo File Mount بر روی اطلاعاتم قفل گذاشتم ولی رمز ورود را فراموش کردم :(لطفا برای باز کردن این برنامه بدونه رمز عبور مرا راهنمایی کنید
با تشکر فراوان:confused:

sina_tf
Sunday 13 May 2012, 10:08 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]سلام این چیزی نیست که به این راحتی بشه حلش کرد ..حالت safe mode رو امتحان کنید احتمالا بتونید فایل هاتونو ازاد کنید اگر باز هم نشد با تعویض ویندوز معمولا قفل برداشته میشه

gelmash22
Tuesday 26 June 2012, 01:18 AM
Pismo File Mount من این برنامه رو برای قفل مدتهاست استفاده میکنم و چندین بار هم ویندوز عوض کردم و بدون مشکل وارد فولدری که قفل گذاشته بودم توسط این برنامه شدم
ولی دیشب بعد از تعویض ویندوز دیگه وارد فولدر نمیشه و میگه پسوورد اشتباست !!!!
برنامه رو کلا پاک کردم و دوباره نصب کردم و نشد
لطفا کمک کنید

sina_tf
Tuesday 26 June 2012, 08:21 AM

نرم افزارو پاک کنید و در حالت safe mode تست کنید ببینید پوشتونو باز میکنه

arashvato
Tuesday 3 July 2012, 12:35 AM
سلام عزیزان
رمز:
link:
کد:

:bow:دسدت درد نکه عالی بود با برنامه ERDExplorer تا پوشه com1 بیشتر نتونستم پیش برم ولی با برنامه 7zip به فایل هام دسترسی پیداکردم . آموزش تصو یری برنامه هم خیلی خوب بود.ممنون

vahid14489
Friday 13 July 2012, 04:01 PM
سلام. در ویندوز سون چگونه این کار را انجام بدیم؟

mani_fa
Saturday 14 July 2012, 01:49 AM
منظورتون کدوم کاره؟
اگه آموزش Folder Lock Professional MRT Unlock هستش که مشکلی نداره! فقط برنامه باید تو حالت run as administrator اجرا بشه و بقیه هم که مشخصه
اگه منظورتون چیزه دیگس یکم توضیح بدین تا راهنماییتون کنیم

shaah21
Friday 20 July 2012, 12:39 PM
سلام عزیزان
رمز:
link:
کد:

واقعا ازتون ممنونم....ماه هاست که دنبال یه راه حل بودم واقعا کمک بزرگی کردین مرسی آقا:yahoo:

Chaternet
Tuesday 11 September 2012, 07:41 PM
بچه ها من یه مشکل دارم با Casit Guard 4.5 که واقعا نمی دونم چکارش کنم !
یه پوشه رو در درایو C به اسمه X قفل کردم و بعدش یه فایل هم تو درایو D به اسمه X قفل کردم الان فقط یک پوشه رو تو لیست بازگردانی نشون میده و پوشه X تو درایو D رو کلا پرانده
تو همین حین یه بکآپ از دیتابیس گرفتم و بعد یه پوشه تو درایو :E رمز گذاری کردم و بعد از رمز گذاری بازگردان کردم دیتابیس رو
تو این گیرواگیر هم پوشه درایو E وهم پوشه درایو D پریده !!!
تورو خدا کمکم کنید
واقعا گند زدم !!!

mani_fa
Monday 24 September 2012, 07:30 PM

سلام دوست عزیز
فایلهای قفل شده رو به راحتی میتونید ریکاوری کنید.... حتی نیازی هم به برنامه ندارین ولی از 7zip استفاده کنین تا فایلاتون رو تو محلی که قفل کردین ببینین... به راحتی پوشه ها از قفل خارج میشن...

راهنمایی بیشتر:

و به زودی: سایت مربوط به حل مشکل و هک برنامه های امنیتی در:
mtncloob.com

veryaf
Tuesday 2 October 2012, 01:31 PM
واقعا دستت درد نکنه.
کارم راه انداخت.....
وجدانا عالی بود.
دمت گرم

marashisr
Tuesday 20 November 2012, 02:39 AM
AZIZ YE DONYA MAMNOON
kheyli komak shod
mamnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnno :p:p:p:p:p:p:p:p:p

aliznz
Wednesday 21 November 2012, 03:53 PM
سلام
قربان من از همه راه حل‌ دوم استفاده کردم و به فایلام دسترسی پیدا کردم اما پسوند همه آنها عوض شده چی کار باید بکنم؟

shabzade4
Sunday 2 December 2012, 03:54 AM
سلام
ممنون از شما دوست عزیز
من درایوم رو قفل کرده بودم و هر کاری می کردم نمی تونستم برگردونم و رمزش رو هم داشتم ولی رو درایو عمل می کرد
با این کارتون فایلهام رو برگردوندم

suurena
Sunday 2 December 2012, 11:49 AM

نرم افزار بازیابی رمز های از دست رفته

l0pht crack 6

passware kit enterprise 9

m.jim
Saturday 15 December 2012, 06:51 PM
آقا عالی بود
یعنی واقعن سیستم فکریمو این مشکل بهم ریخته بود
خیلی متشکرم مهندس

vieray
Friday 18 January 2013, 01:26 AM
با سلام خدمت دوست گرامیمون....
:wave:با این روشی که گفتید رفتم و خوشبختانه تونستم همه ی فایل ها و پروژه هامو برگردونم ، خدا میدونه اگه نمیشد برگردونم چقدر بدبخت میشدم.....:hang:
با تشکر ررررررررررررررررررررررررر رررررر و قدر دانی از اصلاعات و روش دوست عزیز....
بازمممممممممممممممممممممم ممم دمتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت گرررررررررررررررم یه دونه ای:yay::yippie::twothumbsup::thumbsup::yay:

javad88
Friday 22 February 2013, 08:53 AM
خیلی گلی به مولا 2 هفته صبح تا شب روش کار کردم نشد 7zip کارمو راه انداخت

farshidf4f
Saturday 18 May 2013, 08:00 PM
dada karet kheyli doroste damet garrrmmmmmmm:o:o:drunk::kiss1:

بهنام هکر
Wednesday 19 June 2013, 12:51 PM
mani_fa سلام میشه به من کمک کنید تا با استفاده از نرم افزار 7zip فایل های قفل شده توسط نرم افزار فولدر لاک رو بگین :
ممنون میشم:D

amir.sohei
Saturday 22 June 2013, 01:28 PM
سلام دوستان
من بابا kaka folder protector یه پوشه حاوی اطلاعات شخصیمو قفل کردم الان رمزش یادم نمیاد
هرچیم تو اینترنت گشتم راهی پیدا نکردم بشه بازش کرد
اگه کسی هست لطفا کمکم کنه
ممنون میشم

sina_tf
Saturday 22 June 2013, 06:50 PM

راهنمایی های دوستان تو این تاپیک کمکی نکرد ؟

سایت باحال
Sunday 28 July 2013, 08:06 PM
سلام من یک پوشه رو بوسیله ی برنامه folder lock perfession قفل کردم و الان کدی که گذاشتم یادم نمیاد.کسی می تونه کمک کنه؟

mani_fa
Friday 16 August 2013, 12:55 AM

سلام دوستان عزیز

آموزش تو صفحات قبلی هستش!! برنامه ی folder lock professional و kaka folder protector یکی هستن و روش باز کردنشون هم مثل هم هستش...

اگه مشکلی باشه در خدمتم

موفق باشید

مانی

bah390ram
Tuesday 20 August 2013, 03:34 PM
ممنونم دوست عزیز

RoshanTale
Saturday 31 August 2013, 05:03 AM
سلام مهندسین عزیز؛ من یک فولدر خیلی مهم رو با folder lock 6.0.1 لاک کردم حالا پسوورد صحیح هم وارد می کنم ولی باز نمیشه...میگه Some folder lock services are not running... کسی میدونه چه خاکی به سرم بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پایان نامم توشه تا یه هفته باید دفاع کنم...........................لطفا کمکم کنید:(452):

Devil_V8
Friday 11 October 2013, 10:18 AM
با سلام
منم یه جند تا فایل هست رو با lokdir قفل کردم
اما موقعی که میرم تو پوشش با 7zip کلی فایل با فرمت rn نشون میده!
قبلا رو حالت normal قفل میکردم اما حالا اطلاعات شخصی بود رو حالت highest قفل کردم.
اینم عکسش
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

alitanha
Monday 27 January 2014, 08:27 PM
داداش فقط میتونم بگم دمت وییییییییییییییییییییژژژژ ژژژژژژژژژژژ و دیگر هییییییییچ...

hamid_msh
Tuesday 21 April 2015, 10:14 PM
mani_fa عزیز خیلی ممنونم کلی مشکل من رو حل کردی. ب.... برات دعا میکنم مشکلی برات پیش نیاد همونجور که ما لنگ نموندیم تو هم لنگ نمونی برادر. مرسی بابت راهنماییت عزیز. فایل های شرکت بود که نجات پیدا کرد

pmpm162
Wednesday 22 April 2015, 01:05 AM
سلام
کسی هست که این مشکل منو رفع کنه
نرم افزار Folder Protect رو یکی از درایوهام نصب کردم رمزشو فراموش کردم تمامی فایلامو قفل کرده
چطوری باید رمز برگردونم یا ریست کنم ...
به نظرتون باید پک اصلی نرم افزار رو بخرم؟

arian0077
Tuesday 12 May 2015, 04:09 PM
سلام دوستان من با برنامه folder lock mrt یه مشکل دارم من یه پوشه با این برنامه توی هارد اکسترنال قفل کردم حالا رمز رو میزنم هیچی نشون نمیده در صورتی که توی هاردم جا گرفته تورو قرآن کمک کنید دارم دیونه میشم

سلام دوستان من با برنامه folder lock mrt یه مشکل دارم من یه پوشه با این برنامه توی هارد اکسترنال قفل کردم حالا رمز رو میزنم هیچی نشون نمیده در صورتی که توی هاردم جا گرفته تورو قرآن کمک کنید دارم دیونه میشم

- - - Updated - - -

mani_fa
Tuesday 2 June 2015, 03:09 PM
سلام

این برنامه به راحتی باز میشه
آموزشش رو منتشر کریم قبلا

arman78
Monday 29 June 2015, 01:00 PM
دوست عزیز این راه حلی که شما می گین کار نمی کنه
تو safe mode هیچی نمایش داده نمی شه

abas payeh
Tuesday 30 June 2015, 09:51 AM
سلام دوستان عزیز
ببخشید که در حضور ادمین ها حرف میزنم اما من قبلا خیلی تلاش کردم و به یه نتیجه رسیدم
از طریق نرم افزار 7Zip درایو و پوشه مورد نظر رو اکسپلور کنید، و به آدرس پوشه و یا فایل قفل شده برید، وقتی به محل قفل شده میرسید توسط نرم افزار قفل گذار میبینید که چند پوشه ساخته شده که نرم افزار 7Zip قابلیت نمایش اونا رو داره
مسیر هارو دنبال کنید به فایلها میرسید
موفق باشید...

bita_s_78
Monday 17 August 2015, 12:37 PM
عالی بود واقعا ممنون

moh3np
Thursday 15 October 2015, 06:26 PM
دوست عزیز فایل رو دانلود کردم ولی رمز داره. اگه میشه رمزشو لطف کنید مرسی

shayanfard
Monday 26 October 2015, 09:43 PM
سلام دوستان عزیز
من هم مانند شما بعد قفل گزاری رو فولدرهام به مشکل بازکردن انها برخوردم
برخی از دوستان توضییحاتی برای باز کردن فایل که مربوط میشود به زیپ کردن انها توضییح دادن ولی این روش فقط برای پوشه های کم حجم اختصصاص پیدا میکند
ولی روش اینگونه نیست و من کلیه فایها را با ترفندی باز کردم
من هیچ گونه هزینه ای نخواهم گرفت و فقط فقط قصدم کمک به شما دوستان عزیزیست که همانند من مدتها درگیر بازکردن فایهای مهمتان بوده اید 09126487736 این تلفن همراه منه
تماس بگیرید تا کاملا توضییح بدم تا خطایی صورت نگیرد
از مدیریت عزیز وب سایت میخواهم که پست من را قرار دهد تا بتوانم با توضییحات تلفنی مشکل را برایشان برطرف سازم

123456q
Monday 7 December 2015, 12:10 PM
سلا م
من هرکاری می کنم نمیتونم پسورد lockdir5.1 پیدا کنم از حالتsafe mode هم استفاده کردم از 7zip هم همینطور نشد
لطفا مر راهنمایی کنید

en_omid
Wednesday 24 February 2016, 07:01 PM
سلام
من مدت ها پیش با نرم افزار Folder Lock فایل های شخصیم از هر نوعی رو Encrypt کردم. فایل ها رو باز کردم ، حجم فایل ها و پوشه بندی درست است ، اما متاسفانه اسم قایل ها و فرمت آن ها تغییر کرده است . و فرمت همه فایل RN شده است .
الان حدود 150 گیگ اطلاعات رو نمیتونم ببینم.

جیکار کنم که به حالت عادی برگردن؟
پیشاپیش سپاس از راهنمائیتون

گلبرگ 69
Wednesday 3 August 2016, 08:48 PM
سلام دوستان اگه میشه کمکم کنید من تمام اطلاعات.مهممو با برنامهlockdir قفل کردم اما متاسفانه الان داخل پوشه قفل شده ام هیچ اطلاعاتی وجود نداره ک برنامه‌ دوباره از من رمزگذاری میخواد ولی باز هم پوشه ای پیدا نمیشه از طریق راهنمایی دوستان رفتم ولی در.ویندوز 7 من گزینه back up اون قسمت نیس. خواهشا راهنماییم کنین

errorpc2
Saturday 13 August 2016, 11:40 AM
سلام
ببخشید من رمز نرم افزار را دارم مشکلم فراموشی رمز نیست
مشکل من در این هست که چطوری میتونم صفحه ایی که رمز میاد را بیارم
اخه تو تنظیماتش بطور پیش فرض alt+escبود من عوض کردم یادمم نیست اگه ممکنه راهنمایی کنین
ممنون

kmirzakhel
Wednesday 7 September 2016, 04:27 PM
سلام:
دوستای عزیز مه فایل های خودرا به Folder lock professional در اکترنل هاردیسک قفل کرده بودم پاسورد از یادم رفته لطف کنید بروم رای حل شون نیشون بدهید.

faribrz636
Monday 31 October 2016, 07:59 PM
سلام.دوستان من از نرم افزار psimo file mount استفاده میکنم.متاسفانه یکی از فایل هایی که ازین طریق قفل گذاری کردم باز نمیشه.حتی با وجود رمز درست.یعنی امتحان کردم اگه رمز اشتباه بدم مینوسیه pasword..... ولی اگه رمز درست بدم میزنه can not be munted
لطفا کمکم کنید چیکار کنم.اطلاعاتی دارم که واقعا منو گرفتار کرده.ممنونم