PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعات هارد غیب شده !!! کمک لطفا

red_acces
Tuesday 20 December 2011, 10:24 PM
سلام بچه های گل ! می دونم شاید جای تاپیک اینجا نیست اما کمک کنین لطفا

من هارد رو دادم دست یکی از دوستام زد به کامپیوترش بعد 2 روز آوردش وقتی زدم به کامپیوترم به جز کلی worm که توش بود کلی هم ویروس پاک کردم با anti virus

اما فایل های هارد پاک نشده چون حجم اشغال شده از هارد رو توی properties نوشته !!!

نمیدونم چیکار کنم ! اطلاعاتم پاک شه بدبختم !

کمک کنین لطفا

red_acces
Tuesday 20 December 2011, 10:26 PM
راستی اینم بگم که میرم توی هاردم هیچ چیز نشون نمیده مینویسه
this folder is empty

sina_tf
Tuesday 20 December 2011, 10:38 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

ویندوزتون چیه ؟؟از سرچ ویندوز کمک بگیرین ...حالت safe mode رو هم امتحان کنید ببینید جواب میده

red_acces
Tuesday 20 December 2011, 10:41 PM
آره با search پیدا می شه اما بازم غیب می شه ! چی کار کنم که غیب نشه ! در مورد این اطلاعات نداری عزیز ؟‌:(

sina_tf
Tuesday 20 December 2011, 11:33 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

خیلی خوب حالا که با سرچ پیدا شد کافیه تنظیمات سرچ رو طوری بزارین که فقط فیلم ها رو نشون بده ..بعد کل هارد رو سرچ کنه بعد از اینکه همه ی فایلهای تصویری پیدا شد اونا رو جای دیگه مثلا تو یه هارد دیگه یا یه فلش کپی کنی ..درست میشه

WOLF_MAJID
Wednesday 21 December 2011, 09:10 AM
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

این نرم افزار را دانلود کنید
درایوهاتون رو یکی یکی از لیست درایو انتخاب کنید و تیک پایین رو بزنید و روی دکمه کلیک کنید

Dark End
Wednesday 21 December 2011, 09:34 AM
سلام ...
بیشتر دوستان راه حلهای خوبی رو ارائه کردن و منم به اندازه معلومات چند خط به اونا اضافه میکنم
علت اصلی اینمورد که جناب red_acces بهش اشاره کردن یه ویروسه !! اسمش دقیق یادم نیست ولی فکنم جزو خانواده WIN32 ها باشه ، این ویروس میاد برا تکثیر خودش کل اسم فولدرها رو مخفی سیستمی میکنه و یه فایل شبیه اسم اونا میسازه تا هر وقت کاربر به اشتباه رو اونا کلیک کنه ویروس اجرا بشه و رو حافظه قرار بگیره.
خوب حالا چیکار میشه کرد؟؟ اول اینکه باید ویروس کش و ویندوز تون رو آپدیت کنین تا آخرین پچ های امنیتی روش نصب بشه ،بعد در حالت SafeMode در منوی My Computer --->Tools --->Folder Options -->View
گزینه "Show Hidden Files,Folders and Drives " رو علامت بزنین و تیک های سه گزینه بعد از اون رو بردارین (گزینه هایی که با Hide شروع میشن ) تا تمامی فولدرها و اطلاعاتی که مخفی شدن نشون داده بشن بعد از منوی Start -->Run --> cmd رو اجرا کنین یه صفحه با زمینه سیاه باز میشه که معمولا رو مسیر درایو سیستم و یوزر سیستمتونه ، اینجا اسم درایوی که اطلاعاتتون اونجاست رو وارد میکنین و دکمه اینتر رو میزنین ( مثلا :F )حالا می بینین که مسیر میره رو داریو شما و اونجا این خط دستور رو دقیقا وارد میکنین و اینتر"Attrib -h -s - r /d /s" و تمام ، کل فولدرها و فایلهاتون برمیکردن به حالت اول

فعلا

mahni1390
Wednesday 21 December 2011, 02:31 PM
دوست عزیز شما با یک آنتی ویروس آپدیت هم میتونید همه این مشکلات رو درست کنید. کافیه هاردتون رو به یه سیستم دیگه متصل کنید و اسکن کنید. همه چیز به حالت اول برمی گرده.