PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب نرم افزار

hossein965
Saturday 7 January 2012, 03:50 PM
با سلام من چند وقته دنباله برنامه ای برای قفل کردن پوشه یا فایل هستم 3 برنامه هم از این سایت دانلود کردم وطبق روش گفته شده عمل کردم کرک کردم پسور زدم و هرچی که گفتین اما هر 3تای نرم افزارای این سایت 30 روزست هیچ جوریم فعال نمیشه
مشکل از منه یا از سایت
این اسم برنامه ها
Folder.Lock.v6.5.2
Folder_Protect_1.8.0
KeyScrambler

sina_tf
Saturday 7 January 2012, 09:38 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست عزیز به نظر من این بهترینه با سریال هم رجیستر میشه
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

لینک رو مستقیم کردم براتون
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]"] ("[Only registered and activated users can see links)

mahni1390
Sunday 8 January 2012, 12:25 PM
مشکل اینجاست که شما وقتی برنامه رو رجیستر کردین نباید به اینترنت کانکت بشین.
برنامه بالا رجیستر میشه و مشکلی نداره.

hossein965
Monday 16 January 2012, 04:06 PM
سینا جان این آدرس دانلود نمیشه که گذاشتی

mahni1390
Monday 16 January 2012, 04:27 PM
این لینکی که گذاشتین یوزر و پسورد میخواد. یعنی حتما باید توی سایت دانلود . ir عضو شیم؟

sina_tf
Monday 16 January 2012, 06:50 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

لینک دانلود از مدیافایر

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

برای اون لینک هم باید ثبت نام کنید در سایت مورد نظر اگه دانلود نمیشه!

yaja
Saturday 17 November 2012, 08:11 AM
سلام
من نرم افزار آماری استاتیستیکا رو دانلود کردم ولی نتونستم نصب کنم!لطفا در مورد نحوه نصب این نرم افزار راهنمایی کنید
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]خیلی ممنون

sina_tf
Saturday 17 November 2012, 08:56 AM

راهنمای نصب رو مطالعه کردید ؟

1- از پوشه ی Crack فایل Disable Activation.bat را اجرا کنید.
2- نرم افزار را نصب کنید.
2- روش کرک کردن و به روز رسانی نرم افزار به نسخه بالاتر، در فایل Read Me.txt موجود است.

yaja
Tuesday 20 November 2012, 12:27 AM
سلام
ممنون از پاسختون ، راهنما رو مطالعه کردم، فایل Disable Activation.bat را اجرا کردم ( press any key to continue)
از پوشه set up فایل STATISTICA 10.0.228.8 رو برای نصب اجرا کردم.از شماره 6 به بعد راهنما خوب متوجه نشدم! بعد نصب، برنامه باز نمی شه و پیام ...registration میاد! الان برنامه رو remove کردم که دوباره extract و نصب کنم! برنامه رو باید کلا دوباره دانلود کنم؟ لطفا در این مورد راهنمایی کنید.