PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تذکر!!! با عرض معذرت به مدیران

Sina-z
Friday 3 February 2012, 09:42 AM
به خدا دیگه خونم به جوش اومد من خودم 4 سال هستش که پیانو کار می کنم و الان تقریبا دیگه فول شدم.
وقتی اومدم به این قسمت واقعا متاسف شدم که همه زدن دانلودآهنگ و خیلی چیز های دیگه که اصلا ربطی به عنوان اینجا نداره.
لطفا همه توجه کنید اگه یادتون باشه ما اومدیم تو قسمت هنر و سپس موسیقی. این انصاف نیست که این جا این طوری حیف بشه. من از مدیران هم خواهش می کنم که به کسایی که اینجا رو پر از چیزای نا مربوط و بیخودی کردن تذکر بدن.
این جا باید پر باشه از مطالب هنری و تبادل نظربین فقط هنرمندان و واردان در این عرصه و نوازندگان و دانلود نت و مطالب آموزشی برای دیگران و در اختیار گذاشتن آنها برای نوازندگان دیگر.
من وقتی این قسمت سایت به این خوبی رو دیدم واقعا متاسف شدم. امیدوارم مدیران رسیدگی کنند.
باز هم با عرض معذرت به مدیران به خاطر این مطلب.

Arrconic
Friday 3 February 2012, 03:29 PM
در مورد آموزش و تئوری موسیقی, احسان عزیز چندی پیش شروع به کار کرد ولی متاسفانه بازدید کننده زیادی وجود نداشت. بله منم موافقم که بخش موسیقی ضعیفه. اگه مدیران هم یک بخش مخصوص ویلن بگذارند من می تونم در این زمینه کمک کنم. با اینکه ویلن را به سبک ایرانی کار کردم ولی یه چیزایی هم از کلاسیک میدونم و می تونم مشکل خیلی ها را در زمینه نت و ... حل کنم. اگه اِستارتش زده بشه ما در خدمت هستیم ولی متاسفانه بعید می دونم که استقبال بشه.

Sina-z
Friday 3 February 2012, 05:07 PM
من امیدوارم که بتونیم به کمک مدیران و شما کاربران عزیز اینجا رو یه سر و سامونی بدیم.
امیدوارم که بقیه هم با ما همکاری کنند و از گذاشتن مطالب بیخودی در این قسمت خودداری کنند.

Leopard71
Friday 3 February 2012, 06:25 PM
سلام
اگه شما بخ موسیقی علاقه خاصی داری میتونی به این سایت مراجعه کنی.

گیگا دانلود ([Only registered and activated users can see links])

Sina-z
Friday 3 February 2012, 07:04 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

Leopard71 عزیز خیلی ممنون من از این سایت ها زیاد می شناسم. قصد من اینه که این قسمت سایت خودمون پیشرفت کنه.

به سوی پیشرفت