PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به راهنمایی فوری در rotate کردن فیلم ....

R.Haghighi
Monday 20 February 2012, 02:36 PM
سلام دوستان من طبق این آموزش :

فایل 3gp رو روتیت میکنم با خود برنامه کوئیک تایم درست اجرا میشه فیلم ولی با برنامه های دیگه تست میکنم باز فیلم یه طرفی هست ..

این فیلم با موبایل گرفته شده میخوام چرخش بدم بعد سی دی بزنم ...

عجله هم دارم ممنون میشم سریع راهنمایی کنید ...

ataeefar
Monday 20 February 2012, 02:45 PM
سلام

خوش آمدید

اولا قوانین را مطالعه کنید

دوما لینک مستقیم خلاف قوانینه

سوما ، شما توضیح بدید ، لزومی نداره آدرس سایت و یا ... را بدید

ممنون

R.Haghighi
Monday 20 February 2012, 02:52 PM
ناظر عزیز شرمنده ولی آموزش یه وبلاگ هست دیگه فکر نکنم مورد واسه سایت داشته باشه هاااا !!!

کارم یه خورده فوریه ممنون میشم سریع اساتید پاسخ بدن ...

توضیح هم که دادم فیلم با موبایل گرفته شده که کج یا همون 90 درجه چرخش داره میخوام درستش کنم بزنم به سی دی درست نشون بده ...

sina_tf
Monday 20 February 2012, 04:05 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

برنامه ی

Wondershare Vivideo 3.0.0.11 نرم افزار کاربردی به منظور ویرایش ویدیو و اضافه کردن جلوه های خاص به آن می باشد. این نرم افزار کم حجم در عین حال مفید با ابزار هایی که در اختیار کابران خود می گذارد و می توان گفت که تمام خصوصیات یک نرم افزار ویراستار را در خود جای داده است. شما در این نرم افزار امکان ایجاد افکت های هالیوودی بر ویدیو ، اضافه کردن متن ، ***** ، صدا و حتی عکس موجود می باشد. یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی می باشد. این نرم افزار توسط گروه نرم افزار Wondershare Software منتشر شده است.

ویژگی های نرم افزار Wondershare Vivideo 3.0.0.11 :

پشتیبانی از اکثر فرمت های ویدیوی ، صوتی و تصویری
دارا بودن ابزار های ویرایش ویدیو مانند : بریدن ، چسباندن ، چرخاندن و..
امکان اضافه کردن متن ، افکت ، ***** بروی ویدیو
امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
امکان تبدیل ویدیو به فرمت دستگاه های portable
طرز کار آسان
سازگاری با اکثر سیستم عامل ها
و...

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

R.Haghighi
Monday 20 February 2012, 08:05 PM
ممنون ولی لینک دانلود رو چک کردید ؟

هردو لینک خراب است ..!!

و نحوه ی چرخش با این برنامه به چه صورت هست ؟

sina_tf
Monday 20 February 2012, 10:32 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

رمز در صورت وجود

kasra74
Wednesday 22 February 2012, 08:34 PM
داداش فیلمو با برنامه ی VLC اجرا کن بعدش اونو Rotate کن بعدش می تونی با همون نرم افزار VLC فیلمو ضبط کنی!

suma86
Sunday 14 October 2012, 12:17 AM
من rotate توی برنامه vlc پیدا نکردم. میشه بگین توی کدوم منو
ممنون

یه نفر
Sunday 14 October 2012, 10:24 AM

1- در نرم افزار vlc روی آیکنی که شبیه اکولایزر هست کلیک کنید تا Extended Settings باز شود. همچنین می تونید از منوی Tools این گزینه رو انتخاب کنید.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

2- به سربرگ Video Effects برید و در اونجا هم سربرگ Geometry رو انتخاب کنید.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

3- تیک گزینه Rotate رو فعال کنید. حالا می تونید غلطک رو با موس بچرخونید و فیلم رو با هر زاویه ای که دوست دارید ببینید !

Responder
Sunday 14 October 2012, 11:19 AM
سلام

من هم مشکل شما رو داشتم فیلم با گوشی گرفته بودم ولی با 8 Camtasia Studio روتیت کردم خیلی خوب انجام داد.