PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره ی زبان ویندوز

kasra74
Wednesday 22 February 2012, 08:29 PM
من ویندوز سون دارم و تمام تنظیمات Language اش رو هم به فارسی تغییر دادم اما تمام زیرنویس ها توی ویندوزم با خط خرچنگ قورباغه نمایش داده می شه .می شه بگین چی کار کنم؟؟؟

hesaraki
Wednesday 22 February 2012, 10:45 PM
سلام
اگر فایل زیرنویس شما جداگانه و به فرمت SRT است، فایل را با ویرایشگر متن Notepad باز کرده، سپس از منوی فایل، save as را زده، در قسمت نام، پسوند را به srt تغییر داده و نوع فایل را روی All قرار داده و encoding را روی UTF-8 قرار دهید و فایل را ذخیره کنید.

MASOUDIV
Thursday 23 February 2012, 12:28 AM
درود
عزیز دلم باید اسم اون فیلم با اسم زیر نویس دقیقا یکی بشه بعد خودش خود به خود زیر نویس را نشون میده!

Meysam93
Thursday 23 February 2012, 01:38 AM
تو ویندوز یا تو پلیر؟ اگه تو ویندوزه که یعنی فایل شما با یونیکد اشتباه ذخیره شده یا فایل رو تغییر بدین اونطوری که دوستمون گفتن یا برید تو تنظیمات زبان سیستم یه قسمت هست زبان پیشفرض یونکید بذاریدش رو فارسی
اگر تو پلیر هست برید تو تنظیمات پلیر و زبانش رو بذارید عربی

kasra74
Thursday 23 February 2012, 05:31 PM
کلاً وقتی با نت پد یه فایل فارسی رو سیو می کنم بعد دوباره وا می کنم خرچنگ قورباغه نشون می ده!

sina_tf
Thursday 23 February 2012, 06:33 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

فر کنم سیستم شما ویروسی شده باشه ..قبلا مشابه اینو دیده بودم که با برنامه انتی تروجان مشکلش حل شد :(500):..البته بازم مطمئن نیستم

kasra74
Friday 24 February 2012, 02:34 PM
بعید می دونم ویروس باشه آنتی ویروسم آپدیته!

Arrconic
Friday 24 February 2012, 03:02 PM
در تصویر زیر علاوه بر اینکه در تب Formats, فرمت را بر روی Persian قرار می دهید؛ در تب Administrative و سپس Change system locale را روی Persian قرار دهید و کامپیوتر را ریست کنید.
نیاز به تغییر در فایل srt و یونیکد نیست.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

bogeybooy
Saturday 25 February 2012, 10:36 AM
سلام دوست عزیز منم تو ویندوز 7 همچین مشکلی داشتم
اما همزمان من دو زیرنویس رو دانلود کرده بودم که یکیش همین مشکل شما رو داشت ولی دومی با اینکه با فیلم هماهنگ نبود هیچ مشکلی نداشت

حالا شاید اشکال از خود زیرنویس باشه یکی دیگه رو دانلود کنید ببینید اشکال رفع میشه یا نه

mahni1390
Sunday 26 February 2012, 03:43 PM
دوست عزیز میتونید از این برنامه استفاده کنید .

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

احتیاج به هیچ تغییری در زبان ویندوز ندارید.

kasra74
Wednesday 29 February 2012, 08:08 PM
داداش لینکت مشگل داره!

habib_hgh
Thursday 1 March 2012, 02:33 PM
خوب . تمامي راهنمايي هاي لازم را دوستان ارائه دادند . ولي اگر نوع پلير را مشخص كنيد راحت تر ميشه جواب داد . من حدس ميزنم اشكال از قسمت زبان سيستم شماست . دوباره آن را بررسي كنيد

SaeidF
Thursday 1 March 2012, 11:27 PM
بهتره که از پلیرهای معتبر و خوبی همچون VLC ([Only registered and activated users can see links]) و یا KMPlayer ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید..
اگر از VLC استفاده میکنی برای نمایش زیرنویسهای فارسی حتماً حتماً باید زبان برنامه فارسی باشه. اگر انگلیسی باشه چیزی رو نمایش نمیده و به قول شما خرچنگ قورباغه..
برای فارسی کردن VLC هم باید مسیر زیر را طی کنید..
Tools > Preferences> Language > Menu Language
فارسی ر انتخاب کنید.

mahni1390
Sunday 4 March 2012, 02:46 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام
باشه دوباره میذارم براتون:

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Arrconic
Monday 5 March 2012, 01:08 AM
سر در نمی آرم. این موضوع زیرنویس هنوز حل نشده؟ مگه چه موضوع پیچیده ایه؟

mahni1390
Monday 5 March 2012, 05:43 PM

سلام
این برنامه برای تازه کار ها و کسانی که زیاد اطلاعی ندارن بسیار خوب هستش. احتیاجی به تغییر زبان و اینام نیست.