PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Windows XP X64 SP2 Integrated February 2012 + SATA

sina_tf
Thursday 23 February 2012, 11:17 PM
Windows XP Professional x64 Edition SP2 February 2012 با آمدن سیستمهایی با CPU های 64 بیتی و همچنین ارائه نسخه 64 بیتی نرم افزارهای مختلف شرایط برای استفاده از سیستم عامل های 64 بیتی فراهم تر از قبل شده است. به خصوص که در صورت کار در مد 64 بیتی به طور کلی سرعت افزایش پیدا می کند. همچنین ویندوز 64 بیتی برنامه های 32 بیتی را با حدود 20 درصد سرعت بالاتر اجرا می کند.

توضیحات :
آپدیت شده تا ماه فوریه 2012
سرویس پک 3 برای نسخه 64 بیتی هنوز ارائه نشده
پشتیبانی از درایورهای Sata

سریال ::
VCFQD-V9FX9-46WVH-K3CD4-4J3JM

Download

Uploaded Folder
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]EyesFile Folder
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]RestFile Folder
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

MigaHost ONE LINK
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]FileFactory ONE LINK
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Musketeer
Tuesday 14 October 2014, 12:51 PM
با سلام
من دانلود کردم ولی پسورد رو قبول نمیکنه. پسوردی که وارد کردم اینه: [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

ممنون میشم راهنمایی کنید.

nima1024
Tuesday 14 October 2014, 02:34 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام
دوست عزیز لینک‌های ارائه شده در پست اصلی ربطی به پی سی دانلود ندارد و از طرف سایت ما نیست.
از ارسال کننده مطلب درخواست رمز کنید.

علی ایحال می‌توانید مشابه همین مطلب را از پی سی دانلود دریافت نمایید:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

موفق باشید.

Musketeer
Tuesday 14 October 2014, 05:08 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
مرسی بابت پاسختون. من فکر کردم این تاپیک مربوط به همون پست هست که شما لینک دادید چون لینک این تاپیک توی اون پست اومده بود. بهرحال منم دقیقا از همون لینکی که تو اون پست هست دانلود کردم، نه این تاپیک.نسخه June 2012 SATA - حجم: 680 مگابایت رو دانلود کردم ولی پسورد کار نمیکنه روش.

nima1024
Tuesday 14 October 2014, 05:16 PM
دقیقاً چه پیغام خطایی دریافت می‌کنید؟

Musketeer
Wednesday 15 October 2014, 10:46 AM
Wrong password

یه نفر
Thursday 16 October 2014, 12:55 AM

سلام دوست عزیز،

راهنمای زیر را مطالعه کنید :