PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خراب بودن فایل دانلود شده "Corrupt "

reza_edu
Wednesday 14 March 2012, 11:12 AM
سلام من چیزی حدود 30 گیگ از سایت شما دانلود داشتم که آخر کار دیدم که 17 گیگ اون خرابه .:mad: یکی از اون مجموعه ها "For.Dummies.E-Book.Collection.2011_p30download.com" بوده که من هر 26 تاش رو دانلود کردم حالا که میخوام فایل هارو اکسترک کنم به مشکل زیر برخوردم :

! C:\Users\Administrator\Desktop\For.Dummies\For.Dum mies.E-Book.Collection.2011_p30download.com.part05.rar: Unexpected end of archive
! C:\Users\Administrator\Desktop\For.Dummies\For.Dum mies.E-Book.Collection.2011_p30download.com.part06.rar: Unexpected end of archive
! C:\Users\Administrator\Desktop\For.Dummies\For.Dum mies.E-Book.Collection.2011_p30download.com.part09.rar: Unexpected end of archive
! C:\Users\Administrator\Desktop\For.Dummies\For.Dum mies.E-Book.Collection.2011_p30download.com.part13.rar: Unexpected end of archive
! C:\Users\Administrator\Desktop\For.Dummies\For.Dum mies.E-Book.Collection.2011_p30download.com.part24.rar: Unexpected end of archive

تا رو اولین فایل کلیک میکنم باز میشه این خطا رو میده . من تو سایت گشتم و دیدم که گفتید که از مسیر زیر استفاده کنیم ولی هیچ تاثیری نداشت حالا چی کار کنم.؟

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

mAmluX
Wednesday 14 March 2012, 01:01 PM
فایل های آپلود شده چندین و چند بار تست می شوند. زمانی که یک فایل خراب دانلود می شود اشکال از دانلود است و نه اشکال از فایل اصلی به توضیحات صفحه زیر توجه کنید:

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

فایل های آپلود شده دارای قابلیت ترممیم هستند و اگر با Repair مشکل حل نشد
باید آن را دوباره دانلود کنید نرم افزار پیشنهادی ما برای دانلود نرم افزار FLASHGET است.

Game_mafia
Wednesday 14 November 2012, 12:03 PM
سلام منم یک مشکل دارم.. من فایل رار از هر سایت دانلود میکنم وختی extract میکنم میگه corrupted or (wrongpassword .......... من داشتم بازی need fpr speed most wanted که به تازگی امده extract میکردم..... و من از دو سایت این بازی رو دانلود کردم و باز هم ارور داد.. و من هالا میترسم و چیزی فعلا دانلود نمیکنم............. آیا مشکل از دانلود منجر من که نیست؟؟؟؟..... من از internet download manager استفاده میکنم....... لطفا کمک کنیددد.........:(452):

sina_tf
Wednesday 14 November 2012, 12:33 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست عزیز شما توضیحات صفحه ی زیر رو با دقت مطالعه کنید و فیلم اموزشی رو هم ببینید ..مشکلتون حل میشه ..خیلیا دانلود میکننو مشکلی ندارن با همین internet download manager

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Game_mafia
Wednesday 14 November 2012, 03:30 PM
مشکل از سایت نیست........ من قبلن از سایت دانلود کردم درسته............. مشکل از یک جای دیگیه..........

Game_mafia
Wednesday 21 November 2012, 01:58 PM
من وختی دانلود میکنم فایل درسته و بعد که کامپیوتر رو ریستارت یا خاموش میکنم وختی روشن میکنم فایل رو extract میکنم و ارور میده میگه corrupted or wrong password...

sina_tf
Wednesday 21 November 2012, 03:18 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

(wrong password ?) مواجه شدید بدین معنی است که پارتی که دانلود شده در هنگام دانلود آسیب دیده و دچار مشکل شده است برای حل مشکل پارت خراب را باز کرده و از منوی Tools در Winrar و سپس گزینه Repair Archive اقدام به تعمیر پارت ناقص بپردازید در صورت نا موفق بودن عملیات پارت خراب را به کلی از سیستم حذف نمایید و مجدد پارت خراب را از سایت دانلود نمایید. البته در بسیاری از موارد شما با ارور Wrong Password هم مواجه میشوید که یا به دلیل اشتباه وارد کردن پسورد و یا به دلیل خرابی هنگام دانلود میباشد

نکته مهم: از آنجایی که شما ممکن است به دانلود مجدد پارت های خراب اقدام نمایید توجه داشته باشید که چون قبلا شما اقدام به دانلود نموده اید در هنگام دانلود مجدد این فایل در همان پوشه مجدد قرار گرفته میشود که به دلیل اینکه فایل قبلی با همان نام موجود است دانلود منیجر اقدام به تعویض نام فایل به صورت مثال: Nedd.for.speed.part11_2.rar مینمایید که این تغییر نام باعث میشود که در هنگام Extract مجددا پارت ابتدایی (خراب) انتخاب شود که شما باز به ارور خرابی پارت مواجه میشوید پس به اسم فایل جدید دانلودی دقت نمایید.
نکته مهم: دانلود در هنگام شب به دلیل بالا رفتن ترافیک اینترنت کشور از سوی کاربران ( به منظور مجانی شدن ترافیک شبانه ) یکی از دلایل اصلی خراب شدن پارت ها در هنگام دانلود در بازه زمانی شب میباشد پس توجه کنید سعی کنید در این بازی زمانی از دانلود فایلها خودداری نمایید.

Game_mafia
Wednesday 21 November 2012, 03:59 PM
من جند بر repair کردم ولی بازم جواب نداد. امروز ویندوز جدید نصب میکنم بعد میبینم.

Game_mafia
Wednesday 21 November 2012, 04:01 PM
فقد need speed نه هر چیز دانلود میکتم بعد از restart یا shutdown خراب میشه....