PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Task manager

faraz-abi
Saturday 17 March 2012, 02:15 AM
سلام بر دوستان گرامی

من یه مشکل پیدا کردم تو ویندوزم هر چی ctrl+alt+del رو میزنم اصلا tsk manager ام بالا نمیاد

میخواستم ببینم کسی هست این مشکل رو برطرف کنه برام ممنون میشم کمکم کنید

Sina-z
Saturday 17 March 2012, 04:04 AM
سلام اگه مشکلتون هیچ جوری حل نمیشه میتونید نرم افزار parmis 3.2 رو دانلود کنید این نرم افزاری هستش که امکانات واقعا فوق العاده ای داره و در بخش برطرف سازی ایراد ها می تونید این مشکل رو حل کنید. از همین جا دانلود کنید!
تشکر فراموش نشه!

faraz-abi
Saturday 17 March 2012, 10:43 AM
نه اخه شنیدم که task manager یه فایلی هستش که باید ریخته بشه

من چون pc ام ویرورسی شد کلا یه چیزیایی از بین رفت توش

ataeefar
Saturday 17 March 2012, 10:52 AM
سلام

با کلیک راست در تولبار پائین ویندوز چطور ؟

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

faraz-abi
Saturday 17 March 2012, 11:24 AM
حتی از اونجا هم نمیشه

نمیدونم باید چیکار کنم یه سری گفتن بهم که فایلش پاک شده

ataeefar
Saturday 17 March 2012, 11:34 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

آخه این چیزی نیست که پاک شه ! البته بنظر من

احتمال بهم ریختن ویندوز بیشتره

شما در Start ، برید در قسمت Help و تایپ کنید

و به ترتیب 1 و 2 و 3 ، ببینید باز میکنه

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Sina-z
Saturday 17 March 2012, 12:02 PM
ataeefar راست میگن تسک منیجر چیزی نیست که پاک بشه! به احتمال 80 درصد مشکلتون با اون نرم افزار باید حل بشه.
اگه باز هم حل نشد چاره ای غیر از تعویض یا اشکال گیری ویندوز نیست.
اگه خواستید و مشکلتون حل نشد بگید تا روش عیب یابی و درست کردن عیب ها و نواقص ویندوز بدون نیاز به پاک کردن ویندوز رو بهتون توضیح بدم.

faraz-abi
Saturday 17 March 2012, 12:03 PM
وقتی قسمت سوم رو میزنم اینو میگه

faraz-abi
Saturday 17 March 2012, 12:09 PM
وقتی قسمت سوم رو میزنم اینو میگه

3869

Persianwin
Sunday 8 April 2012, 10:05 PM
برو به start -> run
و وارد کن gpedit.msc در پنجره User Configuration در پنل سمت چپ روی Administrative Templates باز کن بعد زیر مجموعه system و بعد Crtl+Alt+Del Options را انتخاب کنید و در پنل سمت راست بر روی Remove Task Manager دابل کلیک کن بعد Enable رو انتخاب کن و Apply و OK