PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیغام خطای msvcrt.dll

mordabi
Wednesday 28 March 2012, 01:13 PM
سلام خدمت دوستان
چند روزه که یاهو مسنجر ورژن جدیدو نصب کردم که وقتی مسنجر بالا میاد این پیغامو میده . روی این ویندوزم اولین بار بود که مسنجر نصب می کردم
The procedure entry point_except_handler4_common could not be lacated in the dynamic link library msvcrt.dll :پیغام خطا
البته مرورگر اوپرا هم نصب کردم همین پیغامو داد.
سیستم عاملم Xp سرویس پک 2
این خطارو تو اینترنت جستجو کردم برنامه RegGenie معرفی کردن که اونم کد رجیستر می خواد.
خواهش می کنم راهنمایی فرمایید.

کینگ 10
Wednesday 28 March 2012, 03:46 PM
سلام

دوست عزیز شما برای رفع این مشکل باید از کنسول ریکاوری ویندوز xp استفاده کنید تا بتوانید فایل Msvcrt.dll را با ورژن اوریجینال آن جایگزین کنید.برای این منظور مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید. 1-سی دی ویا دی وی دی ویندوز خودر ا درون سی دی رام یا دی وی دی رام قرار دهید.سپس وارد تنظیمات BIOS شوید و بوت آن را بر روی سی دی رام قرار دهید و سپس سیستم را Restart کنید. 2-در صفحه Welcome to Setup دکمه R صفحه کلید را فشار دهید تا وارد ریکاوری کنسول شوید. 3-کلید عددی را که متناسب با repair که شما می خواهید انجام دهید را فشار دهید و بعد از آن کلید Enter را بزنید. 4-اگر از شما پسوردی خواسته شده است آن را وارد کنید و Enter کنید. 5-تا زمانی که سی دی ویندوز در درون درایو قرار دارد دستورات زیر را وارد کنید و بعداز هر دستور Enter کنید.

cd system32

ren msvcrt.dll msvcrt.old

CD-ROM_or_DVD-ROM_Drive_Letter :

cd i386

expand msvcrt.dl_ BootDriveLetter:windowssystem32

exit

اگر وینوز شما بر روی درایو C نصب شده است C را به جای BootDriveLetter قرار دهید.به یاد داشته باشید قبل از ورود به این مرحل از این صفحه یک پرینت گرفته و همچنین به جای CD-ROM_or_DVD-ROM_Drive_Letter باید نام درایوی را که سی دی و یا دی وی دی ویندوزتان در آن قرار دارد را قرار دهید به عنوان مثال اگر از درایو K استفاده می کنید :K را قرار دهید .امید وارم مشکل تان حل شود.

mordabi
Wednesday 28 March 2012, 05:35 PM
متشکر از راهنماییتون
یه کم مشکله ولی یه کاریش می کنم

mordabi
Thursday 29 March 2012, 12:49 PM
سلام
من کارایی ک شما فرمودین انجام دادم ولی بعد از تایپ
Expand msvcrt.dl_C:
پیغام میداد
Access is denied
با msvcrt.dll هم چن بار امتحان کردم بازم همون پیغامو داد آخرش exit تایپ کردم و خارج شد ولی دیگه ویندوز بالا نیومد؛
صفحه ویندوز و آرمش میاد قبل ازینکه کامل بیاد ریستارت میشه
الانم با گوشی پسب گذاشم
خواهش می کنم کمک کنید اطلاعات مهمی توی داکیومنت دارم که نمیتونم ویندوزو عوض کنم فعلا؛

کینگ 10
Thursday 29 March 2012, 03:59 PM
دوست عزیز احتمالا جایی رو اشتباه انجام دادی اون کار تست شده بود. ولی برای برگشتن دوباره اطلاعاتت میتونی دوباره ویندوز نصب کنی
ولی درایو c رو فرمت نکن

Mr.ECU
Saturday 7 December 2013, 08:02 PM
سلام.خسته نباشيد
بازي Need.for.Speed.Most.Wanted.BlackBox.Repackنصب كردم.اول خطاي dxgi.dll
مي داد كه فايل نيست بعد به سايت[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register] رفتم ودانلودش كردم ودر system32
پيست كردمش ولي بازم خطا داد و دوباره خود نرم افزار Dll-Files Fixer نصب كردم وفايل dxgi.dll
به صورت آنلاين دانلود وجايگزين كرد وسيستم ريست كردم اما بازم موقع اجرا اين خطا ميده
The procedure entry point _except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll
و سيستم هم چند بار ريست كردم ولي با ريست حل نميشه
از ويندوز2010 XP SP3 استفاده ميكنم و رم 2گيگ و مادربوردهم elight باگرافيك 512 آن بورد
راهنماييم كنين لطفا.ممنونم

™ MEYSAM
Saturday 7 December 2013, 09:18 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام

روش پست #2 ([Only registered and activated users can see links]) همین تاپیک رو انجام دادید ؟

azithro
Sunday 8 December 2013, 02:39 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دستورها تصحیح شدند
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

به جای گزینه زیر کلمه سی دی درایو را بنویسید
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

مثلا اگه درایو سی دی رام دی است، بنویسید

توجه کنید کنید که به جای مورد زیر باید اسم درایوی که ویندوز روش نسب شده بنویسید

مثلا اگه درایو سی میباشد، بنویسید

nokiac555
Monday 9 June 2014, 02:51 PM
اسم فایل رو در گوگل تایپ کن بعد از دانلود بریز تو فولدر system 32 تو درایو c