PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : convert jet audio

Mehrzad93
Wednesday 4 April 2012, 03:21 PM
با سلام
من چند روز پیش این سوال رو از گروه کردم
(((( من فیلمهایی کi از اینترنت دانلود میکنم زیر نویس با فرمت idx یا sub دارند.من این فیلمها رو به دلیل صفحه بزرگتر صفحه روی تلوزیون می بینم.و بیشتر تلوزیون یا ویدیوهایی که فلش رو ساپورت می کنند:باید فرمت فیلم avi باشه.من از converter های زیادی که داخل king هست استفاده کردم که فقط 2 تا از اونها زیرنویس را ساپورت می کنند که اون هم فقط با فرمت srt باشه.(xilisoft و any video converter). ولی خیلی از فیلمها رو نمیشه زیرنویس srt شونو گیر اورد.(مثلا command performance). یکی دیگه از دوستان هم داخل همین سایت به مشکل مشابه برخورد کرده بود که نرمافزار vobsub رو برای تبدیل idx به srt پیشنهاد داده بودید.ولی راه منلسبی نیست چون همینطور که توضیح داده شده idx و sub به صورت عکس هستند و باید تک تک حروف را برای نرمافزار decode یا رمزگشایی کرد که زمان خیلی زیادی می بره.
برای این مشکل 2 راه وجود داره.یا idx رو به srt تبدیل کرد و یا اینکه از converter ی استفاده کرد که بتونه فیلم avi رو به زیرنویس idx بچسبونه و در قالب 1 فایل تبدیل کنه.چون روی تلوزیون نمیشه زیر نویس رو مثل pc به داخل فایل play شده drag کرد.
اگه راهی به جز اینها هم هست ممنون می شم.از راهنماییتون ممنونم))))
تو جواب یکی از اعضای گروه (arrconic) گفت که از jet audio استفاده کنم.
ولی اخه jet audio یک player هست تا اونجا که من می دونم:نه یک converter.میشه لطفا طریقه converto لطفا یاد بدید

ataeefar
Wednesday 4 April 2012, 03:30 PM
سلام

در مورد سوالتون من اطلاعات دقیقی ندارم

ولی در مورد convert کردن jet audio

بله ، jet audio قابلیت convert را دارد

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Mehrzad93
Thursday 5 April 2012, 01:30 AM
سلام.من هم باید از accronic و ataeefar که تا الان کمک کردند کمال تشکر را داشته باشم