PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نرم افزار درایو مجازی بزای نرم افزار Rosseta stone

Mziar
Saturday 7 April 2012, 06:46 PM
با سلام و خسته نباشیدبرای تمام زحمات شما.
امیدوارم که در تمام مراحل کاری موفق باشید.
من نرم افزار Rosseta stone همراه با کرک و نرم افزار درایو مجازی و تمام سطوح دروس آن را دانلود کردم. و تمامی مراحلی که فرموده بودید را انجام دادم ولی زمانی که روی فایل زبان کلیک راست می کنم و از منوی Mount وارد قسمت Map Drive می شوم و یکی از درایو ها را انتخاب می کنم و دکمه Mount را می زنم پیغامی می دهد که (پسوند این فایل را پشیبانی نمی کند). متشکر می شوم که بفرمایید من چطور می توانم این مشکل را حل کنم؟

mAmluX
Saturday 7 April 2012, 07:41 PM
در صورتی که در استفاده از نرم افزار درایو مجازی مشکل دارید از یک نرم افزار مشابه مانند
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

استفاده کنید.

mofrad1370
Sunday 9 November 2014, 01:21 PM
سلام
من زبان سطح 1 رو به نرم افزار rosseta با درایو مجازی اضافه کردم اما فایل صوتی زبان سطح 1 رو نمیدونم چطوری باید اضافه کنم
نرم افزارم ورژن 3 هست...ممنون میشم کمک کنید

ali3667
Monday 10 November 2014, 03:18 PM
سلام دوستان منم بازی stronghold3رونصب کردم ولی واسه منم همون errorرو میده vbase100رو هم دانلود کردم ولی بازم این error رو میده خواهش میکنم هر کی میدونه راه حلش چیه راهنمایی کنه strongholdbase.dll is missing from your computer