PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : OnOne Perfect Photo Suite 6.0.2 MAC OSX - مجموعه‌ی پلاگین‌های فتوشاپ

sina_tf
Thursday 10 May 2012, 10:35 PM
OnOne Perfect Photo Suite 6.2بهترین و کامل‌ترین مجموعه‌ی پلاگین‌های فتوشاپ . شرکت نرم‌افزاری onOne معروف‌ترین شرکت سازنده‌ی پلاگین‌های حرفه‌ای برای نرم‌افزار فتوشاپ است. کامل‌ترین محصول onOne که شامل تمام پلاگین‌های ساخته‌شده توسط این شرکت است Perfect Photo Suite نام دارد که شامل 6 پلاگین قدرتمند برای نرم‌افزار فتوشاپ است. کسب چندین جایزه از معتبرترین نشریات طراحی و گرافیکی این مجموعه را سرامد پلاگین‌های فتوشاپ ساخته است.

نرم‌افزارهای موجود در OnOne Perfect Photo Suite 6.2
Perfect Resize: نسل جدید ابزار تغییر اندازه‌ی تصاویر برای افزایش اندازه‌ی تصویر با کم‌ترین کاهش کیفیت
PhotoTools :اعمال صدها افکت آماده و بسیار زیبا و متنوع -که برای ایجاد دستی آن‌ها باید چندین عمل را در فتوشاپ انجام دهید!-
PhotoFrame: ساخت قاب عکس با صدها قالب مختلف برای دور تصاویر و ساخت آلبوم‌های عکس بسیار زیبا با طراحی حرفه‌ای
FocalPoint: کنترل وضوح تصویر و محو بخش‌های دلخواه تصاویر
PhotoTune: ابزار حرفه‌ای برای بهینه‌سازی رنگ و تغییر رنگ تصاویر و طرح‌های شما
Mask Pro: پلاگین قدرتمند برای حذف پس‌زمینه بدون آسیب دیدن به سوژه

ویژگی‌های OnOne Perfect Photo Suite 6.1
Stand Alone بودن پلاگین‌های این مجموعه؛ به این معنا که می‌توانند مستقل از فتوشاپ نیز اجرا شوند.
برخورداری از صدها افکت، تمپلیت و ابزار برای ساخت طرح‌های زیبا
دارای آموزش اولیه‌ی هر یک از پلاگین‌ها
پشتیبانی از نرم‌افزارهایAdobe Lightroom و Adobe Photoshop Elements (پلاگین PhotoTools در برنامه‌ی Elements اجرا نمی‌شود)

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.][فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

s.bv
Thursday 26 July 2012, 12:48 PM
من چجوری اینو دانلود کنم ؟؟؟

sina_tf
Thursday 26 July 2012, 01:08 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

از سایتهایی که لیچر هستن باید استفاده کنی.به امضاء من توجه کن