PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کرک جدید مجموعه Adobe Master Collection CS6 تقدیم به دوستان

Youtopia
Friday 1 June 2012, 06:35 PM
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

با درود بر تمامی کاربران گرامی پی سی دانلود،

مدتها بود دنبال کرک خوبی که مجموعه CS6 رو کامل کرک کنه میگشتم تا عاقبت امروز پیداش کردم و رو سیستم خودم هم تست کردم که جواب داد حتی نرم افزار Encore هم به خوبی فعال شد؛ با اجازه مدیران محترم اینجا براتون به اشتراک میذارم:

فایل حاوی کرک و راهنما(به زبان انگلیسی) رو دانلود کنید:
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

load
Saturday 25 August 2012, 06:02 PM
فایل دیلیت شده.

sina_tf
Saturday 25 August 2012, 08:57 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دانلود کرک

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Conner
Thursday 7 March 2013, 11:35 PM
خیلی ممنون

kiasatodol
Wednesday 1 May 2013, 04:46 PM
با سلام ...
بنده نرم افزار پریمیر رو نصب کردم و با روش کرک شما نرم افزار رو نتونستم کرک کنم . هدف اصلی بنده استفاده از نرم افزار "انکور" می باشد .
ممنون می شم بنده رو راهنمایی کنید .

kiasatodol
Wednesday 1 May 2013, 04:51 PM
لازم به ذکر است هنگام نصب اجازهء نصب به صورت "یدعم العربیه English" رو نداشتم و مجبور شدم بر روی "Enlish (International)" نصب کنم .

arash-
Wednesday 1 May 2013, 06:29 PM
باید تا جاییکه میشه قابلت کرک هم گفته بشه مثلا آیا با متصل شدن به انترنت در حال اجرا برنامه از ما دوباره روز نرم افزار رو می خواد یا نه، بهتر اینکه با جزئیات هم گفته بشه.

somifahim
Tuesday 2 July 2013, 03:58 PM
مرسیییییییییییییییی :)

maleki92
Saturday 31 August 2013, 09:57 PM
سلام..میشه یکی بمن بگه از این کرک طوری باید استفاده کرد؟برای من همش این خطا رو میده...
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
یه هفته نرم افزاره کار کرد حالا میگه باید کد رو وارد کرد..اصلن بالا نمیاردش...

SandMan+
Saturday 31 August 2013, 10:01 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

بهترین کرک از پی سی دانلود :

راهنمای نصب و کرک :

maleki92
Saturday 31 August 2013, 10:26 PM
ممنون ..
ولی من نصب کردم قبلن..باید از اول نصب کنم؟

SandMan+
Saturday 31 August 2013, 10:42 PM

خیر لازم نیست دوباره نصب کنید.

فقط از مرحله ی 5 به بعد انجام بدید :

™ MEYSAM
Saturday 31 August 2013, 10:42 PM

از activator ضمیمه استفاده کنید

و برای مراحل کرک به تاپیک زیر مراجعه کنید:

maleki92
Saturday 31 August 2013, 10:45 PM
ممنون از هردو...

maleki92
Saturday 31 August 2013, 11:09 PM
ببخشید ولی مشکل من حل نشد...
وقتی کیجان رو اجرا میکنم و ریکوئست کد رو وارد میکنم Invalid request code رو میده!:(