PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشكال هنگام نصب NodLogin.v10.0.7

arad131
Tuesday 12 June 2012, 03:55 PM
با سلام ، هنگام نصب NodLogin.v10.0.7 براي آنتي ويروس ***** ، در پنجره كوچك هنگام نصب درخواست وارد نمودن ايميل ميكند. و تا ايميل صحيح وارد نشود نصب انجام نميشود. اگر دوستان اطلاعي در زمينه دارند لطفا راهنمايي فرمايند. پاينده باشيد

bmvx
Saturday 23 June 2012, 09:39 PM
منم این مشکل رو دارم کسی نیست راهنمایی کنه

یوکابد
Sunday 24 June 2012, 12:06 PM
سلام دوستان من تونصب نرمافزار rosetta stoneمشکل دارم وقتی برنامه اصلی رو دانلود میکنم در حالی که یکم دیگه از نصبش مونده ارر میزنه و وقتی پوشه رو باز میکنم خالیه.
اگه میشه راهنمایی کنید

sina_tf
Sunday 24 June 2012, 05:12 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام
این مشکل در این ورژن وجود داره تو سایت های خارجی هم پست های متعددی در این باره بود اما راه حلی پیدا نکردم ..باید منتظر باشید

دوست عزیز برای سوال خودتون تاپیک مجزا باز کنید .و توضیحات بیشتری بگبد که از کجا دانلود کردین ؟