PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کرک صحیح نرم افزار EasyRecovery Professional v10.0.2.3

hossein193
Tuesday 26 June 2012, 12:38 PM
با سلام به همه کاربران محترم
پی سی دانلود اقدام به قرار دادن نرم افزار حرفه ای و خوب بازیابی اطلاعات EasyRecovery Professional v10.0.2.3 ([Only registered and activated users can see links]) نموده است.
ولی متاسفانه کرک یا patch اون درست کار نمی کنه یا حداقل من نمی دونم باید چطور ازش استفاده کنم.
اگر کسی کرک صحیح داره و یا تونسته نرم افزار را کرک کنه خوشحال می شم در اختیار بنده و سایرین هم قرار بده.
ممنون

Reibon2002
Tuesday 26 June 2012, 07:06 PM
قبل از استفاده از کرک ، باید آنتی ویروستون رو deactive کنید و همچنین فایل کرک یا پچ رو با راست کیلیک و انتخاب run as administrator باز کنید.

اگر این کار ها رو می کنید و جواب نمیده بگید چه اشکالی داره ؟!

hossein193
Wednesday 27 June 2012, 12:33 AM
با سلام به مدیر کل سایت عزیز
بنده ویژگی User Account Control را Off کردم و همچنین برای اجرای کرک (جهت محکم کاری) راست کلیک کرده و Run as administrator را نیز انتخاب کردم.(در هر سه حالت زیر)
همچنین آنتی ویروس را نیز غیر فعال کردم.

در سه حالت فایل Patch را اجرا کردم :
1- در همان پوشه ای که دانلود شده بود و پیغام Successfully Patching داد در حالی که بعد از اجرای برنامه هیچ تغییری انجام نشده بود.
2- فایل را در محل نصب برنامه و در کنار فایل اجرایی اصلی قرار دادم و بازم نتیجه مثل قبل شد.
3- فایل را در فولدر licman کپی کردم و اجرا کردم و بازم اتفاقی نیافتاد.

مسلما فایل های کرک همراه با فایل راهنما هستند که پی سی اونها رو حذف می کنه و البته توضیحات را در سایت می نویسه.
حالا یا این فایل کرک کلا خرابه و یا ما نمی تونیم ازش درست استفاده کنیم.

ممنون

Reibon2002
Wednesday 27 June 2012, 03:08 PM
یک احتمال قوی برای شما هست ، که زمان دانلود ، آنتی ویروس شما فایل کرک رو ویروس تشخیص داده و اون رو حذف کرده یا خراب کرده ....
که متاسفانه باید یک بار دیگه دانلود کنید.

البته من این نرم افزار رو تست کرده بودم ، و کرکش مشکلی نداشت.. شاید ورژن ویندوز شما برای این نسخه و کرکش مشکل ساز هست !

khalil_gui
Thursday 10 January 2013, 06:34 PM
با سلام . آقا جون کرکش خرابه . اینم آدرس درستش . برو حالشو ببر .
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
;)

hph1359
Thursday 21 February 2013, 07:10 PM
کرک خرابه. کرک پیدا نمی شه؟

sina_tf
Thursday 21 February 2013, 11:43 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

لینک پست 5 سالم بود که !!!