PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود ویندوز 8 نسخه نهایی

javad75
Friday 3 August 2012, 11:00 AM
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]"] ("[Only registered and activated users can see links)

galaxy-new
Friday 3 August 2012, 06:36 PM
لینک جدید رو پیدا کردم .دانلود کنید

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

pouyadarae
Saturday 4 August 2012, 01:14 AM
با سلام ببخشید من نفهمیدم بالایی رو دانلود کنیم یا پایینیه؟

ataeefar
Saturday 4 August 2012, 01:20 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام

این 2 تا لینک را 2 نفر از دوستان ارسال فرمودند

با توجه به مشابه بودن تاپیک ها ، ادغام شد

قائدتا هر 2 لینک فعال هست و فرقی نمیکند

x.erxes
Saturday 4 August 2012, 12:17 PM
چطور هنوز مایکروسافت منتشر نکرده این در دسترس مردم قرار می گیره ؟ از طرف چه کسی منشر شده؟
آیا این نسخه rtm است؟

galaxy-new
Saturday 4 August 2012, 01:33 PM
این نسخه از دست شرکای نرم افزاری مایکروسافت لو رفته

pasargad93
Saturday 4 August 2012, 03:04 PM
ببخشید آقا جواد . میشه بفرمایید نسخه کامل هست یا دستکاری شده است ؟ چون بنده بدنبال نسخه rtm ویندوز 8 هستم و اگه میشه بفرمایید که این نسخه کامل و نهاییه یا نه ؟ ممنون

Kasra_90
Sunday 5 August 2012, 11:23 AM
این نسخه N هست یعنی Media Player رو نداره - همچنین اکتیو هم هنوز براش نیومده

kamtesel17
Sunday 5 August 2012, 09:18 PM
اون نسخه که از صبح تو سایت بود رو داشتم دانلود می کردم که لینک آخرش برداشته شد جدید شد! کسی می تونه کمک کنه لینک قدیمیا رو بده؟

mahdi_amer
Thursday 9 August 2012, 08:46 AM
سلام خسته نباشید این نسخه قابلیت نصب روی تبلت رو هم داره؟

sina_tf
Thursday 9 August 2012, 08:57 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

توضيحات صفحه ي زير رو مطالعه بفرماييد

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]"] ("[Only registered and activated users can see links)

bp1987
Thursday 9 August 2012, 12:25 PM
با سلام خدمت دوستان
دوستان این نسخه Enterprise که بروی سایت قرار گرفته نسخه دستکاری شده هستش یا اصلی
این کرکی هم که براش قرار دادن اصلی هست یا نه ممکنه از کار بی افته
و در آخر از دوستان که این ویندوز رو نصب کردن تقاضا دارم در موردش ی کم توضیح بدن که آیا ارزش نصب کردن و کوچ رو داره یا نه رو همون 7 بمونیم بهتره..

sina_tf
Thursday 9 August 2012, 01:11 PM

دوست عزیز شما توضیحات رو نمیخونید ؟؟؟

در صفحه ای که لینک قرار داده شده گفته شده که این نسخه ی نهایی است بدون دستکاری

توضیحات کرک هم گفتند که تا 180 روز کرک میشه و وقتی از کار بیوفته دوباره باید کرک کنید .مطمئن باشید تا چند وقت دیگه حتما یک کرک ثابت ارائه خواهد شد

حتما تفاوتی هست که ماکروسافت ویندوز جدید ارائه میکنه ..پس حتما بهتره . و اینکه سلیقه شما چی باشه .شاید شما نصب کنید و خوشتون نیاد

bp1987
Thursday 9 August 2012, 07:16 PM

در نکته اول حق با شماست
ولی دومی رو من راجع به تجربم در مورد ویندوز ویستا این سوال رو پرسیدم

mansoory
Saturday 11 August 2012, 10:05 PM
سلام
من یه سوال داشتم. اونجوری که من فهمیده بودم قرار بود تو ویندوز8 یه امکانی باشه که بشه با کینکت ایکس باکس بصورت دستی کار کنه. میخواستم ببینم که این قضیه صحت داره یا نه؟

m_shaha
Wednesday 15 August 2012, 02:58 PM
سلام ببخشید من تو توضیحات نفهمیدم . بعد از دانلود همه فایل ها از زیپ در بیارم بعد با نرم افزار ISO Burner بریزم رو dvd ؟‌ میشه بریزم رو فلش چون فعلا ندارم دی وی دی ؟‌ یا اصلا زیپش رو باز نکنم ؟مرسی

sina_tf
Wednesday 15 August 2012, 03:07 PM

سلام

بعد از دانلود تمام پارتها با نرم افزار winrar پارت اول رو اکسترا کنید .منتظر بشید تمام پارتها به هم متصل میشه .یک فایل با فرمت iso به شما میده شما باید با اون نرم افزار ISO Burner روی یک dvd رایتش کنید

فایل iso رو روی فلش نگهداری کنید مشکلی پیش نمیاد

ویندوز
Wednesday 15 August 2012, 08:43 PM
با سلام
من ویندوز 8 را دانلود کردم ولی هر چی کرک از سایت پی سی دانلود دانلود کردم جواب نداد لطفا پاسخ دهید باتشکر

ویندوز
Wednesday 15 August 2012, 08:48 PM
بله ارزشش را دارد و فقط کرک خوبی برای ویندوز 8 نیست و اپلیکیشن **store** که برای دانلود نرم افزار های مورد نیاز است کار نمی کند.

saman_sina
Wednesday 15 August 2012, 09:01 PM
سلام.من امروز نسخه نهایی ویندوز8 رو دانلود کردم و هر 5پارت رو از حالت فشرده خارج کردم که حجمش شد 11.7گیگ.من این قایلها رو باید رو 3تا دی وی دی بریزم؟

لطفا یکی کمکم کنه گیج شدم

وقتی از حالت فشرده خارجش کردم 5تا فایل iso به من داد نه یکی؟چه جوری میتونم متصلشون کنم بهم؟

m_shaha
Wednesday 15 August 2012, 10:13 PM

منظورم این بود که میتونم با فلش ویندوز رو نصب کنم ؟‌به جا دی وی دی فلش باشه مرسی

sina_tf
Wednesday 15 August 2012, 11:19 PM

شما کافیه پارت اول رو فقط با برنامه winrar اکسترا کنید ..نه همه ی پارتها !!!

بله میشه .مراحل زیر رو به دقت انجام بدید
ابتدا مطمئن شوید که فلش مموری شما فضای کافی را دارا میباشد. سپس به منظور فرمت مناسب حافظه فلش مموری مراحل زیر را انجام دهید:

فلش مموری خود را به سیستم متصل کرده، وارد Command Prompt شوید و دستور diskpart را به منظور ورود به محیط مدیریتی دیسک های رایانه خود تایپ کنید.

در سیستم های معمولی که فقط یک هارددیسک دارند، دیسک فلش مموری با نام disk 1 شناخته خواهد شد.

پس از شناخته شدن فلش مموری، دستور select disk 1 را وارد کنید تا در حالت انتخاب قرار گیرد.

دستور clean را وارد کنید تا فلش مموری شما به حالت خام دربیاید.

در مرحله بعد دستور create partition primary را به منظور ساخت یک پارتیشن اصلی بر روی فلش مموری تایپ کنید؛ هم اکنون یک پارتیشن از نوع Primary ساخته اید. سپس دستور select partition 1 را وارد کنید تا به حالت انتخاب*شده دربیاید و در نهایت دستور active را به منظور فعال کردن پارتیشن فوق وارد کنید.

در این مرحله بایستی توسط دستور format fs=ntfs فلش مموری خود را توسط فایل سیستمی NTFSفرمت کرده و از طریق دستور assign letter یک حرف خاص به درایو فلش مموری خود اختصاص دهید.

لازم است بدانید که تمامی این کارها را می توانید از طریق کنسول Disk Management و در محیط گرافیکی نیز انجام دهید.

در نهایت DVD ویندوز 7 را در داخل رایانه قرار داده و تمامی محتویات آن را در فلش مموری خود کپی کنید.

اکنون بر روی هر سیستمی که قصد نصب ویندوز 7 از طریق این فلش*مموری را دارید کافی است هنگام وارد شدن به تنظیمات BIOS آن را طوری تنظیم کنید که از فلش مموری بوت شود.

البته قابل ذکره که شما اول فایل iso رو با نرم افزار درایو مجازی باز کنید بعد از اتمام مراحل بالا محتویات رو درون فلش مموری انتقال بدید

m_shaha
Thursday 16 August 2012, 11:01 AM
سلام من وقتی می خوام فایل ایمیج رو باز کنم فایل sxs داخل پوشه sources همش نمیاد یا ناقص میاد چیکار کنم :(

sina_tf
Thursday 16 August 2012, 11:51 AM

با چه برنامه ای فایل ایمیجو باز میکنید ؟؟

چرا خودتونو اذیت میکنید یه دی وی دی بگیرید فایل iso رو ببرید رو یه سیستم رایت کنید ..

m_shaha
Thursday 16 August 2012, 12:21 PM

راستش حال ندارم دی وی دی بگیرم . گفتم از رو فلش بوت میارم بالا که اموزش دادید اما هر کاری کردم نشد . با WinRAR و winzip هردو مشکل داشتم الان نصب کردم اما از ویندوز 7 نصب کردم نه از بوت با فلش نشد بوت بالا تمیومد مرسی

sina_tf
Thursday 16 August 2012, 12:49 PM

شما باید با این برنامه فایل iso رو باز کنید .برنامه رو نصب کنید

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

m_shaha
Friday 17 August 2012, 12:05 AM
لام اقا من با دی وی ذی نصب کردم حل شده فقط وقتی ‍روکسی رو میرنم تا میزنم اینترنت اکس‍‍‍‍‍‍‍‍پلوریر مترو از کار میفته دیگه هیچ سایتی رو باز نمیکنه حتی اگه بعدش هم ****** رو ببندی بازم باز نمیکنه خراب میشه چیکار کنم ؟؟‌مرسی

sina_tf
Friday 17 August 2012, 12:28 AM

پــــروکسی رو کامل خروج میدید؟

m_shaha
Friday 17 August 2012, 03:34 PM

بله اگه بخوام درست بشه باید ویندوز عوض کنم :( چیکار کنم ؟‌؟؟‌

sina_tf
Friday 17 August 2012, 06:29 PM

متوجه نشدم الان میخوایین ویندوز تعویض کنید ؟؟؟

ila27
Friday 17 August 2012, 07:43 PM
این نسخه rtm هست یا اینتر پرایز؟
بعد 9200 هست یا ..؟
این همون نسخه پیش از انتشاره؟
ممنون

sina_tf
Friday 17 August 2012, 07:51 PM

نسخه ی نهایی هستش 9200

توضیحات کامل رو در صفحه زیر بخونید

m_shaha
Saturday 18 August 2012, 02:57 PM

سلام نه وقتی ویندوز رو نصب میکنی و بعد ‍‍‍پروکسی رو فعال میکنی تمام چیز های مترو غیر فعال میشه حتی اکسپلوریر چیکار کنم ؟‌ بعدشم که ****** رو میبندی دیگه درست نمیشه همینطوری میمونه

messi2010
Saturday 18 August 2012, 07:50 PM
آقا منم همین مشکل رو دارم .. کلا مترو از کار افتاده ... مثل قسمت ورزش و آب و هوا ..................... چیکار کنم ؟؟؟

messi2010
Saturday 18 August 2012, 07:52 PM

آقا منم همین مشکل رو دارم .. کلا مترو از کار افتاده ... مثل قسمت ورزش و آب و هوا ..................... چیکار کنم ؟؟؟

oooiuuu
Saturday 18 August 2012, 09:42 PM
سلام.ویندوز 8 میشه کنار ویندوز7 بدون دردسر نصبش کرد .این نسخه نهایی ویندوز8 برای نصب سریال یا کد نمیخواد چون نسخه آزمایشی این ویندوز تو مراحل نصبش کد می خواد

mostafafun
Monday 20 August 2012, 03:08 PM
سلام به همه.
من همه ی پارت ها رو دانلود کردم. پارت اول رو اکسترکت میکنم وقتی پارت اول اکسترکت شد دیگه بقیه پارت ها رو اکسترکت نمیکنه و ادامه نمیده.
با winrar اکسترکت کردم

sina_tf
Monday 20 August 2012, 06:14 PM

پیغام خطا رو عکسشو بزارید

datalife
Monday 20 August 2012, 06:30 PM
سلام.من این نسخه ویندوز از سایت شما رو سفارش دادم.(enterprise)
تفاوتش با نسخه نهایی چیه.و آیا میتونم با ویندوز xp کنار هم داشته باشم.مثل وین 7 و xp

sina_tf
Monday 20 August 2012, 07:04 PM

تفاوت رو در لینک زیر مشاهده کنید

m_shaha
Monday 20 August 2012, 08:42 PM
سلام اقا یه فکری برا این مترو بکنید همش غیر فعال شده بعد از نصب ******

omid_ezrae
Monday 20 August 2012, 10:26 PM
با سلام من امروز این ویندوز رو که 7 تا پارت بود دانلود کردم
هنگام اکستراک کردن وقتی به پارت 5 میرسه این پیغام رو میده
! G:\(( SOFTWARE ))\Windows 8\MW8ERTM.x64_p30download.com.part5.rar: CRC failed in the encrypted file Microsoft Windows 8 Enterprise RTM x64 Volume ENGLISH\DVD Image\DVD Image.iso (wrong password ?)

در ضمن پسورد هم درست وارد میکنم
میشه لطفاً راهنمایی کنید ایراد از کجاست
با تشکر

sina_tf
Monday 20 August 2012, 10:34 PM

توضیحات این صفحه رو مظالعه کنید

mohamammad
Monday 29 October 2012, 01:19 AM
با سلام من نسخه ای که سایت قبلا گذاشته بود رو دانلود کردم و رایت کردم
این با اون اصلی فرق میکنه ؟
یا همین آپدیت میشه ؟
یا باید اون اصلی رو دانلود و نصب کنیم؟

hamed.eli
Saturday 3 November 2012, 02:01 AM
نه عزیز من شما باید برای نصب روی لپ تاپ از نسخه Windows RT باید استفاده کنید