PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Erepublik2

AMIRKABIR7
Saturday 18 August 2012, 10:15 PM
سلام دوست عزیز

erepublik

یک بازی تحت وب است که در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید از دعوت نامه من استفاده کنید که در زیر لینک رو قرار دادم

برای استفاده از دعوتنامه کلیک کنید

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و امارات است و چون جمعیت ایران کم است داریم به سختی مقاومت میکنیم سریعتر به کمک کشورتون بیاید

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید

داداش حتما عضو شو اگرم نمیخوای بازی کنی فقط ثبت نام کن و تا لول 10 ادامه بده بعد ولش کن بیشتر از یک ساعت وقتت رو نمیگیره تا وارد شدی برو و شروع به جنگیدن کن
اگر میخوای بازی کنی یاعلی

behii
Saturday 18 August 2012, 10:28 PM
فک کنم اینه ویرایش کن:
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

AMIRKABIR7
Saturday 18 August 2012, 11:04 PM
اینم لینک دعوتنامه اگه ازش استفاده کنید اول بازی5گلد گیرتون میاد

اگر لینک[Only registered and activated users can see links]جواب نداد به httpتغییرش بدین و از هیتلرشکن استفاده کنید

Reibon2002
Saturday 18 August 2012, 11:06 PM
فکر کنید ؟!
ویرایش کنم ؟!

فکر نمی کنید باید کمی با دقت پست بدهید ؟! و اینکه بجای اینکه به من بگید ویرایش کن ، قوانین را مطالعه کنید و خودتون درست ارسال کنید ؟!

ataeefar
Saturday 18 August 2012, 11:08 PM
سلام

لطفا منبعد لینک هاتون را داخل کد باکس قرار دهید

اصلاح شد

AMIRKABIR7
Saturday 18 August 2012, 11:11 PM
شرمنده همه دوستان من صفر کیلومترم شما ببخشید

ataeefar
Saturday 18 August 2012, 11:16 PM
اگر قوانین را مطالعه نمائید ، همه موارد برای ارسال پست و ... ذکر شده

لطفا یکبار قوانین ([Only registered and activated users can see links]) را مطالعه نمائید تا بعد از این مشکلی پیش نیاید

ممنون