PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رابط کاربری و برتری 8 به 7

datalife
Tuesday 21 August 2012, 03:31 PM
سلام.
من میخوام وبندوز 8 رو به جای سون نصب کنم.
کسایی که کار کردن بگن که واقعا ارزشش رو داره ویندوز 7 رو حذف کنم و 8 رو جاش بزنم؟
درایورهای سون روی 8 هم نصب میشن؟
ویندوز x64 احتیاج به امکانات سخت افزاری بیشتری داره.ولی در کل کدوم رو نصب کنم بهتره؟
x86 , x64
و سوال آخر این که xp رو در درایو c و سون رو در درایو d نصب کردم و از لحاظ بوت مشکلی نداره.حالا اگر 8 روی درایو d نصب کنم بوت xp سر جاش هست یا باز از بین میره؟
.
.
ویندوز 8 enterprise رو از همین سایت خریدم و به غیر از اینجا انجمن بهتری برای طرح سوالاتم نبود.
خواهش میکنم به تک تک سوالاتم دقیق و واضح جواب بدین.

ataeefar
Tuesday 21 August 2012, 05:27 PM
انصافا کار درستیه ؟

تمام دوستان که در اینجا مشغول هستند ، به کارهای روزمره خودشون هم مشغولند

وقتی یک سوال میپرسید و دوستان وقت میزارند و با کمال میل جواب میدهند ، از وقت تفریح و اوقات فراغت خودشون برای شما استفاده میکنند

اگر به جواب مورد نظر نرسیدید ، در همون تاپیک و زیر جواب پست هاتون توضیح بیشتر بخواهید

شما در تاپیک قبلی هم چندین بار سوالاتتون را تکرار کردید و اصلا به جواب دوستان و بنده توجه نکردید

شما در این تاپیک ، 9 پست در این مورد زدید و جواب هم تا حدودی گرفتید

پس چرا مجدد تاپیک جدید میزنید و همون سوالات را دوباره میپرسید !؟

لطفا دقت کنید

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

datalife
Tuesday 21 August 2012, 07:30 PM
این تاپیک برا دیشب بود که جوابمو تو تاپیک قبلی ندادید.
منم عذر میخوام از مدیران انجمن. خودم حدود 20 تا سایت و انجمن مدیریت میکنم میدونم چه کار سختیه.

eehadi
Sunday 30 September 2012, 08:26 PM
تنها مشکلی که ممکنه داشته باشید عدم وجود منوی استارت هست، برنامه Start8 این منو رو ایجاد میکنه ولی هنوز نسخه نهاییش نیومده و کرک هم نشده.
نیازی به نصب درایور نیست، برای لپ تاپ من همه درایورها خودکار شناخته شدن به جز تاچ پد که اون هم به راحتی نصب شد.
ویندوز 8 نسخه های قبلی از جمله xp رو میشناسه و مشکلی پیش نمیاد.
اگه سخت افزارتون بالاست و خیلی نیازی به xp ندارین توصیه میکنم از vmware استفاده کنید و xp مجازی درست کنید.
32 و 64 بیتی با هم فرق زیادی نمیکنن، اگه نرم افزار 32 بیتی دارین که روی 64 نصب یا اجرا نمیشه 32 رو نصب کنید وگرنه 64 بیتی رو نصب کنید.