PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سریال و نصب نرم افزار baner design studio

alijam
Sunday 26 August 2012, 07:16 PM
سلام کسی سریال و کرک جدید و نحوه نصب نرم افزار ساخت بنر baner design studio را داره /اگر کسی داشت محبت کنه/اگر نرم افزار بهتری برای بنر فلش و بنر دارید باآموزش معرفی کنید [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register][Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]Terms of Use:
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

sina_tf
Sunday 26 August 2012, 09:02 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

برنامه در پی سی دانلود موجود است

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

alijam
Tuesday 28 August 2012, 04:38 AM
ممنون دوست عزیزم اما از همونجا دان کرده بودم/همه برنامه هامو از ح30 دانلود میکنم/اما این کرک و سریال گویا از کار افتاده . شاید هم برا بنده به هر دلیل نصب نشه/که بعیده.به هر حال با تشکر از شما که وقت گذاشتین .اگر کسی از دوستان سریال کرک جدید داشتن بزارن و اگر بنده زودتر پیدا کردم هم میزارم.

sina_tf
Tuesday 28 August 2012, 11:10 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

برنامه تست شد و مشکلی نداشت به راحتی اجرا شد ..

احتمالا شما درست کرک نمیکنید ..موقع کرک کردن انتی ویروس رو غیر فعال کنید .فایل درون پوشه Cracked File رو باید ابتدا در محل نصب نرم افزار جایگزین کنید