PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کرک جدید PD.Activator.8 ایراد دارد!!!

srasool
Friday 7 September 2012, 02:42 AM
دوستان کرک جدیدی که برای ویتدوز 8 به نام PD.Activator.8 در سایت قرار گرفته یک ایراد مهم دارد !
و آن اینکه پس از اکتیو شدن ویندوز در رابط کاربری مترو (منوی استارت) در قسمت Personalize تنظیمات تغییر رنگ و ظاهر ویندوز و همچنین تعیین تصویر برای کاربر و همچنین lock screen همگی غیرفعال هستند و به هیچ وجه قابل دسترسی نخواهند بود!!
اگر کسی راه حلش را میدونه اطلاع رسانی کنه!

amir_rnold
Friday 7 September 2012, 05:30 AM
راهی ندارد

Reibon2002
Friday 7 September 2012, 11:21 AM
ویندوز شما Active کامل شد که الان این چیزها بسته هستند ؟!
چون وقتی که Active نباشه این چیزایی که شما گفتید بسته هستند، از صفحه system properties یک عکس برای ما بگذارید.

mohammad4u
Friday 7 September 2012, 11:30 AM
سلام منم دقیقا همین مشکل و دارم

Alireza987
Friday 7 September 2012, 02:46 PM
دوستان کرک جدیدی که برای ویتدوز 8 به نام PD.Activator.8 در سایت قرار گرفته یک ایراد مهم دارد !
.
.
.
.
.

من windows 8 دارم و از رمز((DNJXJ-7XBW8-2378T-X22TX-BKG7J)) برای نصب استفاده می کنم .

siahatgar
Friday 7 September 2012, 03:04 PM
منم همین مشکل رو دارم:(452):

behzad_coo
Friday 7 September 2012, 11:25 PM
منم همین مشکل رو دارم

srasool
Saturday 8 September 2012, 01:44 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

تصویر زیر نشان دهنده فعال بودن ویندوز بنده می باشد:
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

fisher007
Saturday 8 September 2012, 09:55 PM
ریبان جان ، داداش !:o یه نیگا بنداز ببین قضیه چیه ؟؟؟ منم همین مشکلو دارم ! :(
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

fisher007
Saturday 8 September 2012, 09:58 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
راس میگه !

mr.pezhman
Monday 10 September 2012, 12:53 AM
ویندوزتونو آپ گریت نصب کنید بعد کرکو ران کنید. درست میشه. کرک سالمه

srasool
Thursday 13 September 2012, 04:03 PM

معمولا کسی مستقیم ویندوز را نصب نمیکنه و همه برای آشنایی با این ویندوز و تمرین کار با آن بر روی درایو دیگه یا ماشین های مجازی مانند VMWare نصب می کنند!
لذا استفاده از گزینه Upgrade به درد نمیخوره!
ضمنا! ویندوز در حالت Upgrade نصب نمیشه!
علاوه بر اینها اگر کرک سالم باشه باید روی هر دو نوع نصب ویندوز بدون مشکل کار کند! ( همانند سایر ورژن های قبلی ویندوز )

mr.kandi
Thursday 13 September 2012, 05:23 PM
البته من جزو معمولا نیستم. الان یه ماه هست ویندوز اصلیم 8 هست
منم همین مشکلو دارم ویندوز رو که روی یه سیستم دیگه نصب کردم اکتیو شد ولی Personalize غیر فعاله

mehdi.mbn
Thursday 13 September 2012, 06:19 PM

سلام دوستان منم همین مشکل رو دارم بروی 2تا سیستم نصب کردم باز هم همین مشکل رو داره من الان نزدیک به 1 ماه ویندوز 8 ورژن 9200 رو نصب کردم و ویندوز اصلی من محسوب میشه اگه کسی اطلاعاتی داره خواهشا به ما هم بگه

sorena77
Saturday 15 September 2012, 02:46 PM
آقا کرک جدید نیومده ؟! ادمین ها لطفا کمک کنن

amir_rnold
Saturday 15 September 2012, 05:30 PM
نه بابا نیومده

TechMaster
Sunday 16 September 2012, 12:11 PM
سلام دوستان
کرک مشخصی برای ویندوز 8 هنوز نیومده و هر کرکی که هست احتمالا باید مشکلاتی داشته باشد و نهایی نیست.:cool:

bikaslkl12
Tuesday 16 October 2012, 05:11 AM
با سلام
به عنوان اولین پستم :cool:
یه سایت خارجی بود این کرک و گذاشته بود اینا هم توضیحاتش بود (ترجمه شده)

فعال سازی 100 ٪ قابل استفاده برای تمامی ورژن ها
امکان آپدیت ویندوز بعد از کرک
انلاک شدن Pc Personaliz
بدون محدودیت
عدم غیر فعالسازی ویندوز در صورت کانکت شدن به اینترنت

من استفاده کردم کامل فعال شد
فایل پیوست شد
رمز : [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

sina_tf
Tuesday 16 October 2012, 11:00 AM

از اخرین کرک های قرار داده شده در تاپیک زیر استفاده کنید که همزمان قسمت Pc Personaliz رو هم فعال میکنه ..

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Ali shams
Friday 19 October 2012, 01:43 AM
سلام
بعد از نصب pd activator ویندوز اکتیو شد ولی account هنوز لاک هستش. مهمتر اینکه ...Music و ... مترو پرتم میکنه بیرون البته در PC این اتفاق مییفته ولی رو laptop مثل آدم مترو همه چی کار می کنه ! کسی راه حلی داره ؟

sina_tf
Friday 19 October 2012, 01:54 AM

پست قبلی رو مطالعه کنید

nik2000
Friday 2 November 2012, 07:07 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register] این کرک ویروس است لطفا نزنید