PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سری کامل آموزش های عکاسی شرکت lynda

hamedhlm
Friday 14 September 2012, 04:19 AM
با سلام
سری آموزش کامل عکاسی شرکت لیندا رو می خواستم
تقریباً حدود 10 گیگابایب هست
اگه بتونید لینک مستقیمشو بذارید خیلی عالی میشه
یا سری های foundations of photography: lenses و foundations of photography: Exposure
چون این ها مقدمه همون سری آموزش عکاسی در شب یا نور کم هستش که در سایت گذاشتید.
اگر هم جایی دانلودش رو گذاشتند که ما می تونیم دانلود کنیم (دسترسی داشته باشیم) خیلی ممنون میشم که
راهنماییم کنید.
در هرصورت از اینکه این درخواست رو مطالعه کردید متشکرم.
مرسی

Memol_17
Tuesday 30 July 2013, 04:01 PM
foundations of photography: Exposure گذاشته شده اما Lenses هنوز نه! منم منتظر هستم کاش میشد یه راهی پیدا کرد که مظمعن شد مدیر خونده این پست رو.

kalahan
Thursday 3 October 2013, 06:31 PM
اين مجموعه يكي از بخش هاي مهم اموزش عكاسي لينداست كه در هيچ سايت داخلي موجود نيست لطفا قرارش بدين با تشكر foundations of photography: lenses

mAmluX
Wednesday 9 October 2013, 03:15 PM
خدمت شما:

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

kalahan
Sunday 20 October 2013, 06:24 PM
با تشكر اگه ميشه مبحث [Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]كه بصورت كامل و تكميلي تر از بحث lenses كه قبلا زحمتشو كشيدين در مورد انواع لنزها توضيح ميده رو هم بزارين كارتون درسته ممنون كه به درخواست قبلي من جواب دادين مرسي از سايت پربارتون

Silennce
Monday 6 January 2014, 09:47 PM
این آموزش ها رو هماگه امکانش قرار بدید؟...

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

Silennce
Tuesday 7 January 2014, 12:09 AM
این آموزش رو فراموش کردم...
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

mAmluX
Tuesday 7 January 2014, 10:22 AM
دوست عزیز این آموزش ها همگی در مجموعه ما موجود و به تدریج روی سایت قرار می گیرند
روند انتشار مطالب سایت بر اساس یک زمان بندی است
پس منتظر قرار گیری انها بر روی سایت باشید

Silennce
Tuesday 7 January 2014, 01:20 PM

ممنون...منتظر می مونم...(1omrani)...

MEHDITEHRA
Monday 9 March 2015, 04:26 AM
سلام، آیا امکانش هست سری کامل آموزش عکاسی Lynda را به صورت پکیج برای فروش بگذارید. دانلود فایلها خیلی زمانبره، اگر بتونید آموزشهای فوتوشاپ مربوطه را هم داخل سری بگذارید که عالی میشه. با تشکر از زحمات شما

akasbashi
Monday 9 March 2015, 01:03 PM
سلام

من تقریبا تما سری آموزش لیندا در موضوع عکاسی ، و لایت روم و فتو شاپ دانلود کردم ، البته بیشترش تو پی سی دانلود نیست واسه خیلی هاش هم زیر نویس دانلود کردم تقریبا 100 گیگ میشه
اگه خواستین با من تماس بگیرین