PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توضیحات کامل + نهایت امنیت با BitDefender Total Security 2013

behii
Monday 17 September 2012, 02:09 PM
دیدم تو انجمن چیزه زیادی در باره BitDefender Total Security 2013 نیست برای همین این تاپیک رو زدم;)

BitDefender Total Security 2013

بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2013، علاوه بر آنتی ویروسی نهان ، قدرتمند تر از همیشه منتشر شد ......

نسخه های جدید امنیتی شرکت بیت دفندر شامل 1 آنتی ویروس . 2 اینترنت سکیوریتی و 3 توتال سکیوریتی با شعار محافظت نهان ..
امنیت سیستم های شما را در بالاترین حد ممکن بر قرار میکند...چگونه چطور ممکنه ؟ با ما همراه باشید ....

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
BitdefenderTotal Security 2013 امنیت خرید اینترنتی.. همراه با محافظت در مقایل ویروس ها و بد افزار ها ... و همچنین چتر امنیتی برای محافظت کودکان در محیط اینترنت با کنترل پنل کامل برای والدین ... برای شما فراهم میکند.

Bitdefender با الگوریتم جدید خود یعنی کارکردن نرم افزار به صورت اتوماتیک اما در نهان (مخفی) توانسته در نهایت اثر بخشی آنتی ویروس و جلوگیری از کلاهبرداری اینترنتی موفق عمل کند و خیال شما از بابت کارکرد سیستم امنیتی کامپیوتر خود چه در محیط اینترنت و اشتراک گذاری شبکه های عمومی و چه در محیط کاربری عمومی راحت باشد.

پ

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

BitdefenderTotal Security 2013 مجموعه امنیتی سازگار با ویندوز 8 است که با دیتابیس آنلاین از ویروسها و تروجان ها که به وسیله یک ویجت اشتراک گذاری میشود و این باعث میشود شما امنیتی بالا و لحظه ای داشته باشید ...
ابزار USB Immunizer نیز در این نسخه عالی عمل کرده و راه الودگی از طریق پورت یو اس بی را کاملا پوشش میدهد و با محیط کاربری جدید سریع و در دسترس با نهایت سادگی آماده محافظت از سیستم شما است.کمپانی بیت دفندر برای ارزیابی و همچنین بازاریابی . . . این محصول را بر روی صفحه فیسبوک خود قرار داده و با 90 روز استفاده رایگان کاربران را دعوت به استفاده از آن میکند.

برای دانلود و استفاده از این نرم افزار به روش زیر عمل کنید...

-1 وارد صفحه اصلی بیت دفندر در فیس بوک شوید Facebook Promotional page here ([Only registered and activated users can see links]).

2- همانند تصویر بر روی Like کلیک کنید ...

3- در صفحه بعد بر روی دانلود کلیک نماید ...

اگر مایل نیستید از فیس بوک ونسخه 90 روزه را دانلود کنید... میتوانید از لینک زیر بهره ببرید.....
([Only registered and activated users can see links])
Installation

برای نصب این نرم افزار سخت افزار سیتم شما باید شامل :

مایکروسافت ویندوز ایکس پی، ویستا، ویندوز 7 یا ویندوز 8 (پیش مصرف کننده)

1GB فضای خالی (با حداقل 800MB آزاد بر روی هارد سیستم. 2GB توصیه می شود
800MHz اجرا پردازنده (یا بهتر)
1GB حافظه RAM (یا بالاتر)

مراحل نصب بسیار سریع و ساده است ... همچنین دارای قابلیت نصب تنها با یک کلیک است. معمولا زمان نصب 15 دقیقه طول میکشد.
فقط به یاد داشته باشید: شما باید در طول نصب به اینترنت متصل باشید برای اپدیت و نهایت امنیت...

ایجاد یک حساب کاربری

برای استفاده از بعضی امکانات این انتی ویروس مانند ویژگی ضد سرقت باید یک حساب کاربری در سایت بیت دفندر داشته باشید
شما میتوانید از طریق گوگل و همچنین فیس بوک وارد حسابتان شوید
ایجاد حساب از اینجا ممکنه .. MyBitdefender ([Only registered and activated users can see links]=main.login)

تنظیمات سریع

بعد از نصب نرم افزار می توانید خیلی سریع تنظیمات رو اعمال کنید..مثل دیوار اتش انتی ویروس .. کنترل پنل والدین حساب ها و ....

رابط کاربری

طراحی ساده و کاربر پسند... با یک شاخص رنگی در بالا که به شما میگوید امنیت در کامپیوتر شما چه وضعیتی دارد...

سبز به معنی امنیت کامل وبدون مشکل

...
زرد
یعنی مشکلی غیر فوری.... مانند درخواست بروز رسانی

.. و قرمز اعلام مشکل امنیتی وخطرناک ... یعنی نرم افزار باید اپدیت و سیستم مورد اسکن قرار بگیرد...

از طریق رابط کاربری میتوانید خیلی سریع به تنظیمات اساسی دست پیدا کنید..

اما یک رابط کاربری کوچک برای استفاده مانند فعال و غیر فعال کردن نرم افزار و اسکن سریع نیز وجود دارد...

ویژگی های جدید BitDefender Total Security 2013

Anti-Theft

ضد سرقت

کنترل دستگاه گم یا دزدیده شده!
از طریق گوگل مپ میتوانید موقعیت تلفن یا لپ تاپ به سرقت رفته خود را بیابید...

Bitdefender Safepay
مرورگر ویژه

بانک و فروشگاه آنلاین با اعتماد به نفس!نگرانی در مورد هکرها هرگز ! آنتی ویروس بانکداری الکترونیکی و خرید الکترونیکی در یک مرورگر امن و آهنی ...

Bitdefender Autopilot
آنتی ویروس خلبان اتوماتیک

امنیت خاموش ...!

این تکنولوژی آنتی ویروس - علم موشک نیست! خلبان اتوماتیک آنتی ویروس به شما اجازه می دهد به لذت بردن از کامپیوتر خود را بدون افت سرعت

ویژگی های دیگر :

حفاظت کامل با ضدویروس و ضد جاسوس افزار

محافظ حریم خصوصی در فیس بوک و توییتر

جلوگیری از سرقت ای دی ها و رمز عبور و اگاه سازی در برابر سایت های پرخطر

ابزار محافظت از کودکان در اینترنت

فایروال

بهینه سازی سرعت و کارایی کامپیوتر محافظت بدون افت سرعت

سازگار با ویندوز 8

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]منبع: یکی از دوستای خوبم
جمع اوردی توسط: خودمیت دفندر برترین انتی ویروس انتخاب شد BitDefender Total Security 2013
بیت دفندر برترین انتی ویروس انتخاب شد

برنده "بهترین محصولات امنیتی" در سال 2011، بیت دیفندر رقابت در دو تست بعدی با داشتن بالاترین امتیاز را در حفاظت، مرمت و بازسازی و قابلیت استفاده

* رتبه 1 # بر اساس بررسی از آزمون AV Comparatives AV، دانلود کرک، کامپیوتر، دی ولت، ارزیابیهای کارشناسی و بسیاری دیگر.

Ranked Antivirus Software!

منبع: یکی از دوستای خوبم

جمع اوردی توسط: خودم

AlexMason
Monday 17 September 2012, 04:54 PM
ممنون برای ارسال این پست .فقط یک سوال چطور میشه اپدیتش کرد؟:confused:لطفا توضیح بدهید.

behii
Monday 17 September 2012, 05:19 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
ببین امروز منم کرک کردم تا اپیدیت زدم 365روز شد 24 روز:(510):
فک کنم اگه کرک کردی کرک میپره فک کنم باید افلاین آپدیت کنی:(510):

nimakhani
Tuesday 18 September 2012, 02:19 PM
سلام من امروز نصب کردم این برنامه رو ولی اومدم رجیسترش کنم رجیستر نشد
چرا؟
مگه این کرکی که شما گذاشتین واسه اسن نیست که تعداد روزاشو زیاد کنه؟
من تو حالت safe mode روی activition کلیک کردم اما بهد از زدن دکمه ok برای انتخاب زبان به انگلیسی Error میزنه
چیکار کنم پس؟:(452)::(452)::(452)::(452)::(452)::(452):

nimakhani
Tuesday 18 September 2012, 02:29 PM
ممنون میشم یه کرکی یه پچی یا....... بزارین که تعداد روزاش بیشتر شه
و لینک آپدیت آفلاینشم بذارین که از کجا فایلو بگیریم بیشتر ممنون میشم:p

nimakhani
Tuesday 18 September 2012, 03:28 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

برای آپدیت کردن در قسمت system tray ( پایین سمت راست که نوشته B ) روی B کلیک راست کرده گزینه update now رو میزنیم

mansoory
Tuesday 25 September 2012, 01:24 AM
سلام به اساتید محترم
من این آنتی ویروس رو نصب کردم. عالی هست.. فقط یه مشکل دارم باهاش . اونم کرک برنامه هست. من یرای کرک وارد محیط safmode میشم. کرک به درستی انحام میشه و قتی داخل ویندوز میشم آنتی ویروس تا 356 روز آپدیت میشه. مشکلک اینجاست که بعد چند روز این لایسنس از کار میوفته و مدت 30 روزه فعال میشه. دوباره که برنامه رو کرک مکنم باز 365 روز میزنه و لی دوباره چندروز بعد لایسنس میپره و از مدت اعتبار 30روزه کم میشه. مشکل کجاست. البته اینم بگم آنتی ویروس من bit2013 اینترنت سکورتی هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید

sina_tf
Tuesday 25 September 2012, 01:40 PM

مشکل از کرک هست باید صبر کنید تا کرک بهتری بیاد یا اینکه با سریال اکتیو کنید

moein_92
Wednesday 26 September 2012, 01:45 AM
سلام من میخام توتال سکیورتی بیت دفندر رو نسب کنم فقط یه سوال دارم تو قسمت کرکش نوشته بعد از باز کردن حساب تو سایت بیت دفندر باید اطلاعاتشو پاک کنی
یعنی چیکار کنم دقیقا؟

sina_tf
Saturday 29 September 2012, 12:58 PM
دوستان عزیز یک کلیپ فعال سازی انتی ویروس BitDefender Total Security 2013 رو اپلود کردم بسیار راحت و اسون اموزش داده است

فقط کمی زبان انگلیسیتون باید خوب باشه

دانلود فیلم اموزشی

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

دانلود کرک

BitDefender.Activator.2.0.Beta.5

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

pes baz
Tuesday 9 October 2012, 01:37 PM
سلام.من قبل از اکتیو کردن و موقع لاگ آن کردن با این پیام مواجه میشم.چه کنم.
ممنوم

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links])

sina_tf
Tuesday 9 October 2012, 04:14 PM

دوست عزیز شما یک نام کاربری باید در سایت مربوطه درست کنید گزینه ی dont have an account رو بزنید بعداز ساختن نام کاربری در سایت مربوطه مراحل نصب رو ادامه بدید

pes baz
Tuesday 9 October 2012, 07:02 PM

نام کاربری هم ساختم.

Arrconic
Tuesday 9 October 2012, 08:56 PM

وقتی نام کاربری را می سازید براتون یه ایمیل فعال سازی میاد. باید اون کار هم انجام بدبد.

pes baz
Tuesday 9 October 2012, 11:05 PM

اونا رو هم انجام میدم:(452):

AlexMason
Thursday 17 January 2013, 08:53 PM
سلام به همگی می خواستم بدونم حتما باید یک اکنت بسازیم تو سایت بیت دفندر؟؟حتی اگر فقط اینترنت سکوریتی دانلود کنم؟؟اگر اکنت نسازم مشکلی پیش می یاد؟؟؟؟راستی چرا تو سایت نحوه ی نصب انترنت سکیوریتی
رو نگذاشتین؟؟؟و می تونه درمورد برنامه های کرک شده برام مشکلی بوجود بیاورد یا نه؟؟؟
لطفا پاسخ بدید برام مهمه.

sina_tf
Saturday 19 January 2013, 09:25 AM

نه مشکلی از بابت ساختن یا نساختن اکانت پیش نمیاد ..ولی اگه اکانت داشته باشید همیشه میتونید بعد از نصب یا تغییر ویندوز با اون اکانتی که ساختین انتی ویروس رو کاملا اکتیو کنید البته برای چند روز..اگه به برنامه ی خاصی گیر میده میتونید کرک و برنامه رو اعتماد سازی کنید به انتی ویروس

yashm1365
Friday 1 February 2013, 02:49 AM
سلام
خدمت دوستان جسارت نباشه.من از چند سال پیش نرم افزار های آنتی ویروس کرکی استفاده می کردم بعد از مدتی ویروسی می شدم حتی با آپدیت ! بعد بنا به پیشنهاد یکی از دوستان ترکیب آنتی ویروس مجانی و فایروال مجانی رو تست کردم ، بد نبود ولی اولا سرعتش پایین بود دوما مچ نبودن با هم سوما باز هم ویروسی می شدم. تا اینکه رفتم همین بیت دفندر رو خریدم الان 3 ساله دارم استفاده می کنم و هیچ مشکلی خدایی نداشتم ، سیستم 24 ساعت آنلاینه و...

حالا چرا نرم افزار های کرکی ویروسی میشن؟ این شرکتها غولهای کارهای امنیتی هستن کرک اونها از دو حالت خارج نیست که هر دو هم می فهمه کرکش کردی ! حالت اول می زاره نرم افزار کار کنه و آپدیتهای قدیمی برات می فرسته و شاید بدل به موش آزمایشگاهی بشی که بزاره ویروسی بشی و فیدبک به خودشون ارسال کنی اینا همه بخاطر اینه که هیچ تعهدی نسبت به تو ندارن
حالت دوم هم که رایج هست جلوت رو می گیرن تا لااقل سرعت سروراشون پایین نیاد !
من پولدار نیستم که بگم ای بابا 60 هزار تومن که پولی نیست بخوام بدم برای 3 کاربره اش ولی به این نکته رسیدم که حوصله ویروسی و هک شدن رو ندارم ! این یادتون باشه این شرکتها خودشون این کاره ان کسی نمی تونه دورشون بزنه
من 2 دوساله 3 کاربره خریدم 80 تومن فکر کنم الان 125 تومن باشه

blitz
Friday 1 March 2013, 08:32 PM
چجوری یه فایل رو بهش بشناسونیم؟ یعنی دیگه بهش گیر نده

sina_tf
Friday 1 March 2013, 08:52 PM

وقتی جستجو کنید زود تر به جواب میرسید..پست شماره 3

miladkar
Saturday 23 March 2013, 08:02 PM
با safe mode with networking وارد ویندوز شوید

Katana
Monday 19 August 2013, 10:21 AM
خیلی ببخشید هاااا ولی آخه کی میخواین یاد بگیرین سایت‌هایی مث Mediafire و امثال اینا اینجور فایلها رو پاک می‌کنن. جون من یجای ایرانی آپلود کنین:(452)::(510)::(510)::(452)::(510)::(510): :(452)::furious::hang::hang::hang:

transporte
Friday 23 August 2013, 09:06 PM
با سلام و خسته نباشید
من ورژن توتال سکوریتی 2013 این انتی ویروس رو نصب کردم بعد نرم افزار pro-xi-fier (قند شکن)از کار افتاد به هیچ عنوان دیگه کار نمیکنه با هیچ مرورگری تنظیمات فایروال رو با استفاده از راهنما تنظیم کردم ولی وصل نمیشه . نرم افزار تو یه سیستم دیگه که انتی ویروس دیگه داره مثل نود32 به راحتی کار میکنه مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید

pymn_nzr
Friday 1 November 2013, 12:50 PM
نسخه ی 2014 هم همین مشکل رو داره ؟ که اگر آپدیت کنیم ، کرک از بین میره ؟

farzadhme
Friday 8 March 2019, 02:13 PM
من هرکاری کردم کرک نشد