PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : I'm feeling lucky جدید گوگل

یه نفر
Monday 17 September 2012, 10:00 PM
چند روز پیش به طور اتفاقی موسم رفت روی دکمه "I'm feeling lucky" ،که بغل دکمه "search" گوگل هست، یهو دیدم نوشتش عوض شد! بالا پایین کردم دیدم هر دفعه یه چیز میزنه. خلاصه رفتم توی نت یه سرچ زدم دیدم حداقل یه ماهه که گوگل این گزینه رو تغییر داده ! ولی من به عادت همیشگی که دارم سریع چیزی رو که میخوام جستجو کنم رو مینویسم و گوگل هم که نمیذاره حتی گزینه search رو هم بزنم سریع نتایج رو برام میاره و واسه همین اصلاً متوجه این گزینه نبودم. بگذریم سعی کردم از اون متن اون جاهاش که مفید هست رو اینجا بیارم، شاید بعضی از دوستان مثل من هنوز متوجه این تغییر نشدند :

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

گوگل در حال ایجاد تغییرات دکمه " I'm feeling lucky" خود و تبدیل آن به تبلیغات متغیر از خدمات گوگل، پروژه ها، و کمی چند تخم مرغ عید پاک تفریح کننده (؟) است.
در صورتی که صفحه اصلی گوگل را بازدید می کنید و موس خود را بر روی " I'm feeling lucky" را نگاه دارید، متن را به احساسات مختلف از جمله " I'm Feeling Puzzled " یعنی "من احساس تعجب میکنم" یا " I'm Feeling Trendy" یعنی "من احساس مد روز میکنم" می بینید. با کلیک بر روی هر دکمه شما به یک سرویس گوگل مربوط به آن احساس می شود میروید. در صورتی که شما " I'm Feeling... " خوشتان نمی آید، شما می توانید فقط با موس خود را دور کنید و دوباره بر روی دکمه قرار دهید تا یک صفت جدید برای شما نشان دهد.
در حالی که سودمندی این دکمه خود قابل بحث است، اما دکمه " I'm feeling lucky" گوگل به بخش نمادینی از صفحه قالب جستجوی گوگل برای سال های زیادی بوده است. دکمه " I'm feeling lucky" طراحی شده تا با پریدن از روی یک صفحه پر از لینک های آبی (منظور صفحه نتایج جستجو) شما را به طور مستقیم به نتیجه جستجوی خود برساند. به عنوان مثال جستجو برای کلمه "مایکروسافت" ، ممکن است شما را به صفحه خانگی این شرکت به ببرد !

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

با کلیک بر روی " I'm Feeling Hungry" شما به صفحه نتایج جستجو برای رستوران های محلی منتقل میشوید و " I'm Feeling Puzzled " شما را به A Google a Day شلیک میکند که یک trivia game بر اساس جستجو در گوگل است.
گوگل انواع صفت " I'm Feeling... " را برای کشف، از جمله مد روز مرسوم، doodley ، هنری، ستاره ای و اهل تفریح و بازی فراهم می کند.
دکمه جدید " I'm Feeling..." یک راه عالی برای کشف سرویس های گوگل و شگفتی های پنهان آن است که شما ممکن است در مورد چیزی نمیدانستید.

منبع :
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]