PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : MAGIX Movie Edit Pro 2013 Premium v 12.0.0.32 incl patch & keys - ویرایش فیلم

sina_tf
Tuesday 18 September 2012, 10:50 AM
MAGIX Movie Edit Pro Premium نام نرم افزاری کامل از محصولات کمپانی MAGIX در زمینه ویرایش فیلم است که می تواند بخش عظیمی از نیاز های کاربران حرفه ای را برآورده نماید . نرم افزاری بسیار قدرتمند و سازگار با انواع دوربین های دیجیتالی که توانایی خلق انواع فیلم ها را به زیباترین شکل ممکن را دارد. ابزاری غنی از امکانات و افکت های صوتی و تصویری که هریک می تواند به صورت جداگانه یک نرم افزار باشد .

کاربرانی که به کیفیت خروجی و صدای دالبی اهمیت می دهند ، می توانند به این نرم افزار در این زمینه اعتماد کامل داشته باشند . نرم افزاری که نهایت کیفیت در صدا و تصویر را به آن ها می دهد .به کمک این برنامه می‌توانید به راحتی فیلم‌هایی را که توسط دوربین خود گرفته‌اید ببرید و بدوزید و هر نوع تغییری که دلتان می‌خواهد ازقبیل افکت های متنوع و Menu های متحرک در هر قسمتی از فیلم و همچنین برگزیدن صدا یا موزیک مورد علاقه خود برای ویدئو ؛ گذاشتن و برداشتن صدا ؛استفاده از جلوه‌های بصری مختلف و زیبایی که به طور از پیش آماده در برنامه وجود دارد، روی آن‌ها قرار دهید.کار با این نرم افزار بسیار ساده است دی عین حالیکه پروژه شما می تواند بسیار حرفه ای باشد .

ویژگی های کلیدی نرم افزار MAGIX Movie Edit Pro Premium :

قابلیت ویرایش قدم به قدم جزئیات با امکانات فراوان
بهینه سازی فایلهای تصویری جهت قرار دادن در وب
دارای یک مجموعه گالری از افکتهای سه بعدی برای قرار دادن بر روی فایلهای ویدیویی
قابلیت کار گزاری موزیک زمینه به شکل خودکار
قابلیت Capture از محیط های مختلف
قابلیت قرار دادن و اجرای Video از سیستم های VHS, Webcam, DV-Camcorder, DVD Camcorder و فایل های آنلاین
بهره وری از قابلیت Intro و Outro موجود در نرم افزار
ایجاد تغییرات دیجیتال و قدرتمند و افزودن افکتهای متنوع و زیبا در محیط ویدیو
قابلیت پشتیبانی از فایلهای ویدئویی با صدای Dolby Digital
دارا بودن قالب های زیبا و آماده برای DVD
دارای MovieShow ( حالت فیلمیک ) بسیار قوی و کارآمد
قابلیت بهینه سازی تصویر ویدیویی با استفاده از امکانات فراوان موجود
قابلیت بریدن ، چسباندن، فیکس کردن ؛ بهینه کردن و ... فایلهای تصویری در اسرع وقت و با بهترین کیفیت

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

majidbina
Saturday 13 October 2012, 04:49 PM
سلام دوست عزیز . این لینکی که گذاشتید که ابتدا ف.ی.ل.ت.ر هست بعدش هم دانلو نمیشه . لطفا لینک مستقیم بزارید . ممنون میشم .

sina_tf
Saturday 13 October 2012, 05:23 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

لینکش سالمه ..اگر لینک مستقیم میخوایید به امضای من توجه کنید و اشتراک بخرید یا اینکه از تاپیک زیر استفاده کنید و از سایتهای لیچ رایگان بهره ببرید ..

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

majidbina
Saturday 13 October 2012, 11:16 PM
دوست گرامی من این برنامه رو با این سرعت زغالی دانلود کردم فقط مشکلم کرک کردن و اکتیو کردن این برنامه است . البته پتچ این برنامه رو هم اجرا کردم ولی اثر نکرد . خواهشی که از شما عزیز دارم که یه راهی برای کرک کردن این برنامه برام پیدا کنید . موفق باشید .

sina_tf
Sunday 14 October 2012, 01:56 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

این برنامه در پی سی دانلود موجود است شما میتونید کرک رو از سایت از ادرس زیر دانلود کنید ..کرک به صورت جداگانه قرار داده شده است

راهنمای نصب
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز ویستا و یا 7 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
4- نرم افزار را اجرا کنید.

majidbina
Sunday 14 October 2012, 03:41 PM
آقا سینا دقیقا همین عمل رو انجام دادم . حتی پتچ ok میشه ولی بازهم هنگام اجرا برنامه درخواست سریال میکنه و مجبورم بصورت تریال وارد برنامه بشم .

sina_tf
Sunday 14 October 2012, 05:03 PM

برنامه رو به صورت کامل خروج دادید؟از کنار ساعت صفحه دسکتاپ خروج بدید
یا اینکه از قسمت windows task manager برنامه رو کلا ببندید

majidbina
Sunday 14 October 2012, 05:57 PM
:(452):ممنون سینا جان ببخشید زحمتتون دادم صبر میکنم سریالش که اومد وارد میکنم . موفق باشید .

majidbina
Friday 26 October 2012, 11:58 AM
هنوز نتونستم این مشکل رو حل کنم ... :(500):

sina_tf
Friday 26 October 2012, 12:20 PM

پچ رو به درستی انجام دادید ؟؟؟

یه روشی رو میگم تست کنید شاید جواب داد ..
اگر درست پچ کرده باشید به صورت تریال وارد بشید از قسمت help وارد قسمت رجیستر کردن بشید بعد برای رجیستر کردن در بخش سریال و اگر احیانا یوزر داشت هر چی دوست داشتید بزنید .ببینید میشه یا نه

Ahmadi1364
Monday 7 January 2013, 12:02 PM
سلام
من برنامه NewBlue Fx IV Magix edition رو به روش اشاره شده انجام دادم ولی هنوز شماره سریال میخواد لطفاً راهنمایی کنید.
با تشکر

kasi28
Wednesday 13 March 2013, 10:52 AM
سلام من MAGIX Video Pro X5 v12.0.10.28 ([Only registered and activated users can see links])را دانلود کردم از همین سایت ۲ تا سوال داشتم ..۱-چه فرقی با این برناه که در اینجا هست داره ..؟
۲- من نمیتونم اکتیو کنم ..یعنی یک فایل به اسم Protein.dll را جایگزین همین فایل کردم باز هم نشد
این هم read me ..
Install program
- Copy file Protein.dll in C:\Program Files (x86)\MAGIX\Video Pro X5\Protein
- Run program and in the window that appears to offer registration to click the "Close" or "Exit program". (look Screen.jpg)

> If you need active the MPEG-2, MPEG-4 or Dolby Digital Plugin, use this code OFFLINE : 67890-94618-67890-43251-19202