PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما قانون fair use policy حق ماست؟

FILMBAZZ
Sunday 28 October 2012, 03:02 PM
سلام
دوستان من اینترنت نامحدود از یکی از شرکت ها گرفتم ولی پس از چند گیگ دانلود سرعت من به 10 کیلوبایت در ثانیه رسید دیگه نمیتونم هیچی دانلود کنم
فقط فقط وبگردی اونم با تاخیر.فعلا شاتل،پارس انلاین،صبانت،اسیاتک و چندتا شرکت دیگه از این قانون استفاده میکنند به نظر شما ما این حقو نداریم هر چقدر بخوایم دانلود کنیم؟

هدف این قانون، تامین اطمینان خاطر شما از دریافت سرویس پرسرعت و مطمئن در تمامی ساعات روز است. بی‌گمان اطلاع دارید كه خدمات دسترسی به اینترنت، به صورت Share یا به اشتراك‌‌گذاری شده
به مشتریان ارایه می‌شود. حال آن كه شركت شاتل رویه‌ها و عرف معمول شركت‌های اینترنتی در كشورهای پیشرفته تبعیت نمی‌كند و برای افزایش خوشنودی مشتریان،
ضریب اشتراك گذاری را تا حد بسیار قابل توجهی كاهش داده است.
در چنین شرایطی اگر گروهی از مشتریان، اقدام به دریافت فایل‌های پرحجم یا استفاده از نرم‌افزارهای Peer-to-Peer كنند، ممكن است مصرف بالای پهنای باند منجر به كاهش پهنای باندی شود
كه شما از آن استفاده می‌كنید. چه آن گاه، این موضوع می‌تواند در ساعات اوج مصرف، افت سرعت سرویس شما را نیز در پی داشته باشد.

Reibon2002
Monday 29 October 2012, 01:00 PM
منبع این اطلاعاتتون رو بنویسید ... در مورد همه سرویس دهنده هایی که نام بردید !

FILMBAZZ
Wednesday 31 October 2012, 11:23 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

منبع:پارس انلاین،صبانت،شاتل برو تو سایتاشون همشون نوشتن