PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعال سازی و مشکلات آفیس 2013 و 2010

صفحه ها : [1] 2

javid2011
Friday 2 November 2012, 07:27 PM
با توجه به انتشار ابزار فعال سازی قانونی، پایدار و مطمئن برای ویندوزهای 8 و 8.1 و آفیس 2010 و 2013 این تاپیک بسته شده و از این پس هیچ کد فعال سازی در این زمینه ارسال نمی‌گردد.

لطفاً تاپیک جدید ایجاد نکرده و درخواست کد نفرمایید.

توضیحات تکمیلی و راهنمای کار با نرم افزار Microsoft Toolkit به آدرس زیر موجود می‌باشد:
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

برای بحث و تبادل نظر و بیان مشکلات خود به تاپیک زیر مراجعه کنید و از ایجاد تاپیک مشابه خودداری نمایید:
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

با تشکر
مدیریت سایت

sina_tf
Friday 2 November 2012, 08:28 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

یک بار دستور تعمیر ویندوز رو رو در run تایپ کنید sfc /scannow

بعد ریست و مجددا نصب کنید.مشکل از ویندوزه

نوع ویندوزتون رو هم بگید .موقع نصب انتی ویروس غیر فعال باشه

Mr.General
Monday 5 November 2012, 02:31 PM
سلام

امیدوارم جای مناسبی رو برای سوالم انتخاب کرده باشم.

من امروز پکیج 64-بیتی آفیس 2013 که زحمت کشیدید و آپلود کردید رو دانلود کردم و بخوبی نصب شد. دستتون درد نکنه.

ولی تا 5 روز به من فرصت فعالسازی داده. میشه لطف کنید و کرک این برنامه رو سریعتر قرار بدید. ممنون میشم اگه یه اطلاع رسانی کنید یا همینجا بگید که تقریبا برای کی زحمت این کار رو میکشید.

با تشکر
Mr. General

ataeefar
Monday 5 November 2012, 02:57 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام

منتظر باشید تا دوستان پاسخ دهند

منتقل شد

ataeefar
Monday 5 November 2012, 04:45 PM
خاطرم نبود

چند روز پیش یکی از دوستان در پیام خصوصی آدرس سایتی را دادند و فرموده بودند در اینجا آفیس 2013 را اکتیو کردند

نمیدونم برای این ورژن هم کار میکند یا نه ...

در هر صورت تست کنید و اگر کار کرد بفرمائید تا دوستان دیگه هم اگر مشکلی مشابه دارند ، حل شود

Mr.General
Monday 5 November 2012, 07:17 PM
نه متاسفانه. کار نکرد! چند بار آفیس رو نصب کردم و هر بار با یکی از روشها و کدها کار کردم اما هیچکدوم جواب نداد! :(

sina_tf
Monday 5 November 2012, 09:31 PM
در حال حاظر از روش اسکایپ برنامه اکتیو میشود

برنامه ی Microsoft Toolkit 2.4 Beta 6 در ویندوز 7 به نظر میرسد میتواند افیس 2013 رو اکتیو کند

Mr.General
Tuesday 6 November 2012, 10:07 AM
ممنون ولی Microsoft Toolkit هم نیاز به Product Key داره که پیدا کردنش کار آسونی نیست چون همینکه اعلام میشه، بسرعت استفاده میشه و Invalid میزنه.

حتی اگه مثل 2010 میشد 180 روزه فعالش کرد خوب بود ولی اینطوری خیلی اذیت میکنه. میترسم اگه اکسپایر بشه دیگه نشه با اینستال مجدد ازش استفاده کرد!

sina_tf
Tuesday 6 November 2012, 10:29 AM
در صورت قرار گرفتن رسال جدید در همین تاپیک و پست اول قرار داده خواهد شد

طریقه ی فعال سازی از طریق اسکایپ

توجه داشته باشید که حتما میکروفون یا وب کم متصل باشه و شماره هارو در قسمت کی پد با موس وارد کنید نه با کیبورد

Phone Activation Method

1. Install Office 2013
2. Before activate disconnect internet! Open Word 2013
3. Use the activation key above
4.Enter the product key
5.Activation wizard click phone activation
6. Next step select UK and use skype for free call above free number ***[This step you can reconnect internet again]
7. Dial phone and if you have been ask how many computer you want to activate click 1 on the touch phone,there after giving installation ID
you will get Confirmation ID. Use the Conf. ID then next to activate it.

Important :
During call answer the these question correctly:

Q:First it asks if it's for home use or business
A: Home

Q: How many computer you will activate
A: 1

روش دوم فعال سازی در صورت ظاهر نشدن active by phone

1.Install Office 2013 Pro Plus.
2.Turn off your internet connection.
3.Open CMD as administrator
4.Enter the line below:
-------------------------------------------
32 bit
cscript "C:\Program Files\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" /dinstid

64 bit
cscript "C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" /dinstid
------------------------------------------
5.Open up Word 2013 and enter the key
6.Hit enter. Select "Activate via phone."
7.Once again, call the UK number [+448000188354] to get your confirmation id

Activation Verification
cmd with admin
CScript.exe "C:\Program Files\Microsoft Office\Office15\OSPP.VBS" /dstatus

آموزش تصویری و کی جدید در فایل ضمیمه

sina_tf
Tuesday 6 November 2012, 10:35 AM
===============
Instruction 1
===============

1.First disable the internet connection
2.Open cmd with admin
------------
C:\Program Files\Microsoft Office\Office15>cscript OSPP.VBS /inpkey:xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx
------------
(Note: Where xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx is the Product Key.)
[for x64 bit office on x64 bit Windows or x86 on x86]

Or
------------
C:\Program Files(x86)\Microsoft Office\Office15>cscript OSPP.VBS /inpkey:xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx
------------
[for x86 bit office on x64 bit Windows]

After the Product Key has been inputted, we can run the following command to activate it:

C:\Program Files\Microsoft Office\Office15>cscript OSPP.VBS/act

Or

C:\Program Files\Program Files(x86)\Office15>cscript OSPP.VBS/act

*****If command come with error finding files repace:
OSPP.VBS with >>>>>>> ospp.vbs

If this scrip does not work try the instruction below!

===============
Instruction 2
===============

Click on the button to open the Start Menu. Now, click on the Control Panel and then click on Programs (Uninstall a program), and finally click on Program and Features.
(Windows XP users: Start > Control Panel > Add or Remove Programs>Change.)

Control Panel\Programs\Programs and Features select change [Windows 7 / 8]
From the list of installed programs, find Microsoft Office Professional Plus 2013 (or your installed version of Office 2013 or Office 2013) or Microsoft Office Visio Professional 2013 (or your installed version of Visio 2013), which ever’s key you want to change, select it and then click on Change.

***Disable internet connection before entering the new key
From the newly opened dialog box, select the Enter a Product Key option, and then click Continue.

sina_tf
Tuesday 6 November 2012, 10:35 AM
===============
Instruction 1
===============

1.First disable the internet connection
2.Open cmd with admin
------------
C:\Program Files\Microsoft Office\Office15>cscript OSPP.VBS /inpkey:xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx
------------
(Note: Where xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx is the Product Key.)

Or
------------
C:\Program Files(x86)\Microsoft Office\Office15>cscript OSPP.VBS /inpkey:xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx
------------

After the Product Key has been inputted, we can run the following command to activate it:

C:\Program Files\Microsoft Office\Office15>cscript OSPP.VBS/act

Or

C:\Program Files\Program Files(x86)\Office15>cscript OSPP.VBS/act

*****If command come with error finding files repace:
OSPP.VBS with >>>>>>> ospp.vbs

If this scrip does not work try the instruction below!

===============
Instruction 2
===============

Click on the button to open the Start Menu. Now, click on the Control Panel and then click on Programs (Uninstall a program), and finally click on Program and Features.
(Windows XP users: Start > Control Panel > Add or Remove Programs>Change.)

Control Panel\Programs\Programs and Features select change [Windows 7 / 8]
From the list of installed programs, find Microsoft Office Professional Plus 2013 (or your installed version of Office 2013 or Office 2013) or Microsoft Office Visio Professional 2013 (or your installed version of Visio 2013), which ever’s key you want to change, select it and then click on Change.

***Disable internet connection before entering the new key
From the newly opened dialog box, select the Enter a Product Key option, and then click Continue.

ali_crown
Tuesday 6 November 2012, 11:36 AM
من سریال رو وارد کردم و در قسمت اسکایپ به من میگه که شما از سایت مایکروسافت قسمت جینیون آفیس رو فعال کنید . ( من قبلا از طریق اسکایپ ویندوز 8 خودم رو فعال کردم )
چه کار کنم ؟

جواب :
کلید سوخته بود و با تعویض کلید تونستم تلفنی فعال کنم تشکر

mrnbmw
Thursday 22 November 2012, 04:11 AM
کسی آفیس 2013 رو کرک کرده چطوری کارمیکنه این؟

ataeefar
Thursday 22 November 2012, 08:16 AM

سلام

قبل از ارسال ، در انجمن جستجو کنید

این آدرس را ببینید و ببینید مشکلتان حل میشود

در انتخاب انجمن نیز دقت کنید

منتقل شد

sina_tf
Thursday 22 November 2012, 10:40 AM

کرک نهایی در صفحه زیر قرار داده شد !!

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]"] ("[Only registered and activated users can see links)

SnowKid
Thursday 22 November 2012, 11:44 AM
من نمیتونم آفیسو با کرکی که شما دادید فعال کنم!میتونین بیشتر توضیخ بدبد؟وقتی Start-KMSmicro.vbs رو باز میکنم بعد از چند لحظه مینویسه Select Option باید چی کار کنم؟ لطفا جواب بدبد...

JOK3R
Thursday 22 November 2012, 12:56 PM

آقا این کار نمیکنه !!!
من طبق توضیحات پیش رفتم
برنامه 1-1-Start-KMSmicro.vbs بدون مشکل باز شد و سرور فعال سازی شد و زمان ها رو یکی کردم ولی بعدش که برنامه 1-2-Activation Helper v1.5 رو باز میکنم و روی اکتیو کردن آفیس کلیک میکنم پس از چند ثانیه بهم نوتی نشون میده که میگه اکتیو نشده
ممنون میشم راهنمایی بکنید

rezamaskan
Thursday 22 November 2012, 01:28 PM
سلام
بنده هم نتونستم اکتیو کنم. بعد از اینکه کلید t رو زدم زمان رو fix کردم، زمان خودش درست شد. بعدش Activation Helper رو با ادمینستریتور اجرا و تو تب آفیس روی "اکتیو آفیس" کلیک کردم ولی یه پیغام میاد که میگه لایسنس شما نصب نیست! حالا چیکار کنم؟ اگه امکانش هست با عکس روند نصب آفیس و اکتیو کردنش رو نشون بدید. ممنون

یه نفر
Thursday 22 November 2012, 01:53 PM

سلام ، این فیلم آموزشی کرک کردن office 2013 رو پیدا کردم ، ببینید چطوره :

SnowKid
Thursday 22 November 2012, 03:21 PM
منم مثل شما!مینویسه که لایسنس نصب نشده!

SnowKid
Thursday 22 November 2012, 04:16 PM
این اکتیو توسط نسخه 3.10 نرم افزار KSMmiroمی باشد!اونی که شما برای دان گذاشتین نسخه 3.12 هست....اصلا خودتون کرک کردین؟

یه نفر
Thursday 22 November 2012, 05:07 PM

من این فیلم رو در جواب جناب rezamaskan گذاشتم که گفتند آموزش کرک بگذارید و ضمناً گفتم "ببینید چطوره ؟" یعنی خودم نگاه نکردمش ، ضمناً لینک فیلم رو از جایی برداشتم که نوشته بود کرک KMSmicro 3.12. حالا اگر این نبود بنده بی تقصیرم. این هم لینک سایت مربوطه :

alirezadoh
Thursday 22 November 2012, 05:10 PM
لطفا اگه کسی تونسته کرک کنه به بقیه هم توضیح بده .
ممنون

sina_tf
Thursday 22 November 2012, 08:28 PM

فایل pdf رو ببینید ..شاید کمکی کرد ..به موارد به دقت عمل کنید

- فایل کرک را دانلود و سپس از حالت فشرده خارج کنید.
2- تاریخ، ساعت و منطقه زمانی (Time Zone) ویندوزتان را چک و در صورت صحیح نبودن اصلاح کنید.
(در حین فعال سازی باید حتماً به اینترنت متصل باشید و فایروال ویندوز غیر فعال باشد)
3- فایل 1-1-Start-KMSmicro.vbs را اجرا کنید و منتظر بمانید تا سرور فعال سازی ویندوز تحت قالب یک ماشین مجازی اجرا شود.
4- کلید t را بزنید تا ساعت سیستم و ماشین مجازی با ساعت جهانی تنظیم شود.
5- فایل 1-2-Activation Helper v1.5 را بسته به ویندوز خود (32-بیتی/64-بیتی) اجرا کنید.
(با کرک موجود می توانید ویندوز 7، ویندوز 8، آفیس 2010 و آفیس 2013 را فعال کنید، در نظر داشته باشید هر 180 روز باید این کرک را اجرا کنید)
در صورت اکتیو نشدن فایل ReadMe را بخوانید!

sina_tf
Thursday 22 November 2012, 08:55 PM

نسخه ی 3.10 اگه دوست دارید دانلود کنید

JOK3R
Thursday 22 November 2012, 11:30 PM

این فایل رو هزار بار خوندم . چندین بار هم تلاش کردم . متاسفانه اونجایی که
برنامه
1-2-Activation Helper v1.5
رو باز میکنم و روی اکتیو کردن آفیس کلیک میکنم پس از چند ثانیه بهم نوتی نشون میده که میگه اکتیو نشده !!!
لطفا کمکی بکنید تا بتونم کرک کنم
با تشکر :)

mrnbmw
Friday 23 November 2012, 12:52 AM
این 5 تا آیتم که توضیح داده شده کافی نیست!! اون صفحه که میاد ازت میخواد که انتخاب کنی !! من همرو از اول تا اخر حتی انتخاب کردم ولی آخرش بازم نشد.
......منتظر بمانید تا سرور فعال سازی ویندوز تحت قالب یک ماشین مجازی اجرا شود.!!!!!!؟؟؟؟؟

rezamaskan
Friday 23 November 2012, 03:24 AM
با سلام
بنده بالاخره موفق شدم آفیس 2013 رو اکتیو کنم. دوستان برای اکتیو کردن حتما از این 3 تا فایل زیر استفاده کنند. اولی فیلم روش نصب و فعال سازی با kmsmicro v3.10 هستش. دومی فایل readme و سومی خود فایل kmsmicro v3.10. در هنگام نصب اینترنت وصل باشه، ولی فایروال آنتی ویروس و ویندوز رو غیرفعال کنید.

alirezadoh
Friday 23 November 2012, 10:57 AM

برای من باز هم اکتیو نشد !

Okeymokey
Friday 23 November 2012, 11:02 AM
به نام خدا
با درود بچه ها فیال های cmd تو کامپیوتر من اجرا نمیشه سریع میاد میره / چیکارش کنم ؟ / فایروال هم غیره فعاله

sina_tf
Friday 23 November 2012, 11:35 AM

به احتمال زیاد کی سوخته در رجیستری شما ثبت شده باید اول اونو پاک کنید ببینید درست میشه

این تاپیک رو با تاپیک کرک افیس 2013 برای جلوگیری از ازدیاد پستها ادغام میکنم

پست شماره 9 رو مطالعه کنید

SnowKid
Friday 23 November 2012, 12:08 PM
من که دارم دان میکنم حالا ببینم چی میشه!

JOK3R
Friday 23 November 2012, 01:01 PM

داداش یعنی طبق این فیلم پاکش کنم و بعد از اول نصب کنم ؟؟؟

SnowKid
Friday 23 November 2012, 01:56 PM
شانس من بازم کرک نشد که نشد!

JOK3R
Friday 23 November 2012, 03:21 PM
اه بابا . فایل جدید رو هم دانلود کردم . باز کرک نشد :(

gzakizadeh
Friday 23 November 2012, 05:53 PM
این فایل جدیدم که.....
میشه راهنمایی کنید

flyhigh
Friday 23 November 2012, 07:23 PM
سلام

پس با این حساب کرکی که سایت p30download گذاشته کارایی نداره

تا به حال موردی نبوده که کسی تونسته باشه در ویندوز 8 آفیس و فعالسازی کنه؟

اگر کرک ناکاراست بهتره حذفش کنند

sina_tf
Friday 23 November 2012, 11:15 PM
دوستانی که میگن فعال نمیشه .ملاحضه کنید !!!!

البته ویندوز 7 همین الان نصب کردم اکتیو شد ..قبل از کرک کردن یک اکانت هم در مایکروسافت بسازیدو sign in کنید بعد مراحل کرک کردنو شروع کنید .

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links]*************.com/)

mAmluX
Saturday 24 November 2012, 01:56 AM
کرک هم در ویندوز 7 و هم در ویندوز 8 کاملاً تست شده است.

JOK3R
Saturday 24 November 2012, 02:37 AM

دوست عزیز شما با کدوم Product Key وارد شدین . الان من کلید رو وارد کردم 29 روزه شد و از طریق این روش و اسکایپ خواستم اکتیو کنم گفت کلید شما از دسترس خارج شده
حالا چکار باید کنم ؟

flyhigh
Saturday 24 November 2012, 02:45 AM
سلام مجدد

اگر تست شده چرا برخی از کاربران موفق به کرک نشدند؟

میشه لطفا آموزش مرحله به مرحله رو بصورت تصویری قرار بدید؟

komeil123
Saturday 24 November 2012, 11:14 AM
هنگام باز شدن این پیغام می آید چه باید کرد؟
there is insufficient memory or disk space. word cannot display the requested font.
منتظر کمک شما هستیم

acloge
Saturday 24 November 2012, 12:25 PM
شما که میفرمایید تست شدست پس بی زحمت یه نگاهی به این بندازیدمن هم مثل خیلی از دوستان تا این مرحله *select option* پیش رفتیم البته قبلش بگم1- فایروال خاموشه 2- تنظیم ساعت انجام شده3-به اینترنت هم متصل هستیم 4_با همین برنامه هم وقتی دکمه clear office kMS رو میزنیم میگه هیچ کی ای رو این سیستم نصب نشده 5-این فایل readme که دوستان خیلی بهش اشاره کردن رو هم من چند بار مطالعه کردم چیز کمک کننده ای توش ننوشته :(:(:(:(

milad31996
Saturday 24 November 2012, 12:36 PM
سلام

بابا این کرک سرکاریه. اصلا روی ویندوز 8 کار نمیکنه که نمیکنه. بیخودی 160 مگ دانلود کردیم اونم با این وضیع نت. لطفاً از سایت حذفش کنید.

aslan2008
Saturday 24 November 2012, 01:07 PM
من تمام دستورالعمل های کرک کردن رو اجرا کردم همون اول کار که فایل 1-1-Start-KMSmicro.vbs را اجرا میکنم پیغام خطای زیر میده ,راه حل چیه ؟ (ویندوز 7-فایروال هم خاموش و آنتی ویروس هم غیر فعال )

flyhigh
Saturday 24 November 2012, 01:29 PM
سلام دوست من

احتمالا فضای هارد دیسک شما خیلی کمه

urmu
Saturday 24 November 2012, 06:48 PM
من فابل KMSmicro.v3.12 رو از پی سی دانلود برداشتم ولی آفیس 2013 رو نتونستم اکتیو کنم !!! راهنمایی کنید لطفا

flyhigh
Saturday 24 November 2012, 11:08 PM
دوست من تقریبا هیچکدوم از کاربران نتونستند از این کرک استفاده کنند

باید منتظر یک کرک خوب و کارا موند

pedramsat
Saturday 24 November 2012, 11:24 PM

برای منم کار نکرد (نسخه 32 بیت )
حتی به read me هم مراجعه کردم!

tochal2012
Saturday 24 November 2012, 11:44 PM
سلام من تقریبا 10 روز پیش با ورژن 3.10 همین کرک موفق به کرک شدممهمترین نکته این است که بعد از اجرای کرک که نام روبرو را دارد 0-0- ببببkmsmicro باید زمان سیستم خود را با زمان سرور کرک یکسان نمایید برای این مورد باید حرف T را در محیط داس باز شده تایپ نمایید و اینتر را در کیبورد فشار دهید سپس پنجره کوچکی باز می شود و می پرسد آیا زمان را یکی نمایم با تایید این مورد باتوجه به سیستم عاملتان کرک مروطه را اجرا نمایید . ( فایل رجیستری را وارد نمایید )نکته بسیار مهم در استفاده از این کرک این می باشد که اول باید کرک را کامل اجرا کنید و سپس آفیس را نصب نمایید . اگر اول آفیس را نصب کرده باشید روش کرک فرق می نماید که در کرک توضیح آن آمده است . برای کرک ویندوز 8 من از کرکی با نام روبرو استفاده کردم که بسیار عالی بود و بعد از 15 روز هنوز مشکلی ندارم . Pro.Final.Activ

tochal2012
Saturday 24 November 2012, 11:56 PM
سلام من تقریبا 10 روز پیش با ورژن 3.10 همین کرک موفق به کرک شدم مهمترین نکته این است که بعد از اجرای کرک که نام روبرو را دارد 0-0- kmsmicro باید زمان سیستم خود را با زمان سرور کرک یکسان نمایید برای این مورد باید حرف T را در محیط داس باز شده تایپ نمایید و اینتر را در کیبورد فشار دهید سپس پنجره کوچکی باز می شود و می پرسد آیا زمان را یکی نمایم با تایید این مورد باتوجه به سیستم عاملتان کرک مروطه را اجرا نمایید . ( فایل رجیستری را وارد نمایید )نکته بسیار مهم در استفاده از این کرک این می باشد که اول باید کرک را کامل اجرا کنید و سپس آفیس را نصب نمایید . اگر اول آفیس را نصب کرده باشید روش کرک فرق می نماید که در کرک توضیح آن آمده است . (( حتما حتما زمان سیستم در هر کرکی باید با زمان سرور یکی باشد )) در ضمن برای کرک ویندوز 8 من از کرکی با نام روبرو استفاده کردم که بسیار عالی بود و بعد از 15 روز هنوز مشکلی ندارم . Pro.Final.Activ

pedramsat
Sunday 25 November 2012, 09:54 AM

در سایت اینجوری گفته :

و در این مورد چیزی نگفته :

با توجه به اینکه با توضیحات فایل کرک به نتیجه نرسیدم ، اگه آفیس را پاک کنم و اول کرک را نصب کنم و بعد خود افیس را نصب کنم ، درست میشه ؟

tochal2012
Sunday 25 November 2012, 10:14 AM
با سلام کرک من ورژن 3.10 بود که در آن فایل 0-0- kmsmicro موجود بود . من کرک جدید را برای تست یکسان نمودن زمان سیستم اجرا کردم کار نکرد . پیشنهاد می کنم ورژن اشاره شده من را که 3.10 است از اینترنت پیدا کنید یا مسولان محترم سایت پی سی دانلود این ورژن را قرار دهند . در ضمن حجم کرک من 200 مگ استبا تشکر

sina_tf
Sunday 25 November 2012, 10:59 AM

دوستان به احتمال زیاد به دلیل حجم بالای مراجعه هست که سرور شلوغه و ممکنه برنامه اکتیو نشه .صبور باشید و در ساعات مختلف تست کنید

sina_tf
Sunday 25 November 2012, 11:13 AM
دانلود نسخه ی KMSmicro v3.10

JOK3R
Sunday 25 November 2012, 12:26 PM
من کلیدی زدم که انگار متاسفانه بلاک شده
ممنون میشم توضیج بدین اولا چطوری میتونم کلید رو حذف کنم و کلید جدید بدید اونو وارد کنم تا بشه کرک کرد

sina_tf
Sunday 25 November 2012, 01:07 PM
پست شماره ی 9 رو مطالعه کنید

sina_tf
Sunday 25 November 2012, 04:21 PM
Office 2013 Offline Activate (Nov 2012) | 140 Mb

Activate your office with new offline activate .. Working 100%..

Install note:
install office 2013
unplug internet
run office activate
select B> my Menu "wait" a few sec's thats it!
window will pop up and say 180 days grace enjoy!

Download

alirezadoh
Sunday 25 November 2012, 05:22 PM
باز هم کار نکرد

a.rezayi
Sunday 25 November 2012, 07:40 PM
سلام من وقتی فایل1-1-Start-KMSmicro.vbsرا باز میکنم این پیام را میدهد لطفا راهنمایی کنید

script:
c:/users/amirho~1/app data/lacal/temp/rasdlb0.740/1-1start-km
smicro.vbs
line:3
char:1
error:patch not found
code:800a004c
source:microsoft vbscript runtime error

pedramsat
Sunday 25 November 2012, 08:01 PM
واسه من ارور زیر میده :

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

چکار کنم ؟
ممنون

a.rezayi
Sunday 25 November 2012, 08:33 PM
اقا وقتی من کرک افیس رو انتخاب کردم این ارور رو میده
input error:can not find script file "c:/program files/microsoft office/office 15/ospp.vbs

sina_tf
Sunday 25 November 2012, 08:37 PM

موقع انجام عملیات نصب کرک انتی ویروس رو خاموش کنید .روی کرک run as admin بزنید

sha.cr7rm
Monday 26 November 2012, 09:46 AM
بحث اینه که این شیوه کرک برای نسخه RTM Volume License هست نه نسخه Retail که روی سایت پی سی دانلود قرار داره

madro
Monday 26 November 2012, 08:44 PM

دقیقا برای من هم همین رو میده لطفا راهنمایی کنید

sina_tf
Monday 26 November 2012, 09:02 PM

نمیدونم چرا ولی مثل اینکه برا هیچ کس اکتیو نمیشه ..لطفا صبر کنید تا کرک جدیدی ارائه بشه ...

h.kelidari
Monday 26 November 2012, 11:03 PM
از طریق لینک زیر نسخه office خودتون رو به volume تبدیل کنید بعد راحت میتونید کرک کنید. برای من که کار کرد.

pedramsat
Monday 26 November 2012, 11:59 PM

اول ممنون از این دوست خوبم
منم همین کارو کردم و موفق شدم
واسه دوستان دیگه هم توضیح میدم:

1- آموزش تبدیل Office 2013 Pro Plus از Retail به Volume (به صورت دستی)
این آموزش در لینک زیر قابل دسترس است :

وبلاگ طرفدار
[/URL]
2-بعدش از لینک زیر فایل کم حجم کرک (حدود 5 مگابایت) دانلود کنید

WOAT_V2.2 Final
[URL="[Only registered and activated users can see links]"] ([Only registered and activated users can see links]آموزش-تبدیل-Office-2013-Pro-Plus-از-Retail-به-Volume-(به-صورت-دستی))
3-طبق راهنمای زیر که بر گرفته از وبلاگ طرفدار است , آفیس 2013 خودتونو به راحتی کرک کنید :

این هم یک عکس از آفیس اکتیو خودم !

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

موفق باشید

behdadsoft
Tuesday 27 November 2012, 12:07 PM
سلام

ممنون از راهنمایی شما. اما وقتی تاریخ ویندوز را 1 هفته جلو ببرید کرک آفیس از کار می افتد.

pedramsat
Tuesday 27 November 2012, 01:40 PM

تاریخ که درسته ! چرا باید ببریم جلو ؟!

suurena
Tuesday 27 November 2012, 01:59 PM
ببینید این فایل بهتون کمک نمیکنه؟[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

از این سه تا serial key هم استفاده کنید

( JR3N8-YV72J-86V92-HC2PM-PRXTW )
( Y89N6-KWWJX-YHFVP-DWMGK-XKR9J )
( MT7NR-6GWBK-QGHBV-2YBFG-72V28 )

Devil_V8
Tuesday 27 November 2012, 02:27 PM
چطوری با تلفنی فعالش کنیم؟؟

sabtgharb2
Tuesday 27 November 2012, 09:07 PM
با یکبار ری استارت کامپیوتر روش فوق نیز نیز جواب نداد.

dr_taghar
Tuesday 27 November 2012, 10:15 PM
با سلام .
تمامی دوستانی که در هنگام کرک با ارور معتبر نبودن سریال مواجه میشنود،فایل زیر را دانلود کرده ،در دسکتاپ اکسترکت نموده و فایلهای bat را به صورت Run as administrator اجرا کنید.سپس مجددا KMS activator را اجرا کنید.
این روش در ویندوز 8 تست شد و آفیس به صورت 180 روزه اکتیو گردید .

halflove
Wednesday 28 November 2012, 03:02 AM
سلام
بعد از اینکه کلید tرا زدیم و تایم ست شد،باید ماشین مجازیو شات دان کنیم و بعد فایل هلپر را باز کنیم؟ماوس فقط در پنجره ی مجازی حرکت میکنه..
ممنون:(452):

sina_tf
Wednesday 28 November 2012, 08:34 AM

برای خارج شدن از محیط داس .کلید های ctrl+alt+e رو فشار بدید

a1010
Wednesday 28 November 2012, 05:50 PM
سلام من هم این مشکل رو دارم سپاسگذار میشوم اگر کمک کنید

4177

البته آفیس 2010نصب بود پاکش کردم و الان میخوام 2013نصب کنم.

prince78
Wednesday 28 November 2012, 08:34 PM
من امروز دانلود و نصبش کردم.
البته هنوز کرک نکردم و بلد نیستم کرک کنم.(بگذریم اینو سر جاش مطرح خواهم کرد)
حالا هر وقت می رم تو مثلا پاور پوینت ، پیغام زیر رو می ده. حالا بعد از 5-6 بار ok زدن، پیغام می ره و وارد می شه. حالا بعد از هر انجام رویدادی این پیغام میاد
0

prince78
Wednesday 28 November 2012, 08:34 PM
من فایل کرک نهایی رو از همین سایت گرفتم.
حالا بلد نیستم نصب کنم

sina_tf
Wednesday 28 November 2012, 09:27 PM

توضیحات در همون صفحه ی دانلود کرک موجود است

یه نفر
Thursday 29 November 2012, 12:24 AM

سلام دوست عزیز یه جا خونده بودم آفیس 2010 طوری طراحی شده که حتی پس از نصب هم در کار آفیس های دیگر اختلال ایجاد میکند و حتماً باید با نرم افزار های مخصوص حذف کردن آن را حذف کرد. حالا هم من نمیدونم چطور آن را حذف کردید ولی احتمالاً قسمت هایی از برنامه در رجیستری سیستم باقی مانده. یک بار با نرم افزار ccleaner رجیستری سیستمتون رو پاکسازی کنید. بعد دوباره اقدام به نصب کنید.
دانلود نرم افزار ccleaner :

یه نفر
Thursday 29 November 2012, 12:31 AM

سلام دوست عزیز ، کدوم پیغام ؟!
ضمناً بهتره آفیستون رو کرک کنید. برای کرک کردن به تایپیک مخصوص آن مراجعه کنید :

skipper76
Thursday 29 November 2012, 01:19 PM
سلام من باید چگونه فایل vbs رو اجرا کنم؟!
آیا نرم افزار خاصی میخواهد؟؟؟؟؟

sina_tf
Thursday 29 November 2012, 01:44 PM

نرم افزار خاصی نداره .با کلیک کردن برروی اون میشه اجراش کرد ..اگر اجرا نمیشه شاید فایروال ویندوز اونو بلاک کرده .فایروال رو غیر فعال کنید

babakhp
Thursday 29 November 2012, 07:42 PM
سلام
من نسخه volume liscence افیس رو از تورنت زیر دانلود کردم و با کرک کار کرد و اکتیو شد.

soldier12
Thursday 29 November 2012, 09:32 PM

سلام دوست عزیز. من هم این مشکل رو دارم. ccleaner رو هم نصب کردم اسکن کرد پاک کرد ولی باز همین ارور رو میده..

به نظر شما چیکار کنم؟

:(

a1010
Friday 30 November 2012, 01:55 AM
سلام دادا

کاریش نمیشه کرد چون آفیس 2010جوری رجیستری رو به هم میریزه که نمیشه درستش کرد.البته قبلا من یه بار با utility2010 تونستم رجیستری رو درست کنم و آفیس 2007 رو نصب کنم ولی این دفه نشد که نشد(البته ویندوزم 7بود).من ویندوزم رو عوض کردم وآفیس 2013رو نصب کردم اگه نظرمو بخوای میگم همون آفیس2010روداشته باش با ویندوز هفت. خداییش وین8 با آفیس 2013 چنگی به دل نمیزنه رابط کاربریه آفیس 2013 خوب نیست .حالا خود دانید.اگه میخوای نصبش کنی پیشنهاد من این برنامست اول رجیستری تو درست کن وفایلهای اضافه ی آفیس 2010رو پاک کن بعد امتحان کن.لینک زیر

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

newgraph
Friday 30 November 2012, 06:23 PM
سلام
من آخرین کرک آفیس رو دانلود کردم [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
برنامه 1-1-Start-KMSmicro رو اجرا کردم ( البته قبلش آنتی ویروس ، فایروال و .. رو غیرفعال کردم )
صبر کردم تا کاملاً لود بشه
طبق توصیه سایت حرف t رو برای تنظیم زمان استفاده کردم ( بدون اینکه این صفحه بسته بشه )
و بعد از تنطیم به پوشه برنامه مراجعه کرده و برنامه 1-2-Activation Helper v1.5 x64 رو با کلیک راست و ( run az administrator ) برنامه رو اجرا کردم
قسمت آفیس 2013 رفتم و گزینه اکتیو رو زدم
اما اروری که تصویرش رو گذاشتم میده ( ضمنن با همین روش من ویندوز 8 خودم رو اکتیو کردم )
لطفن راهنماییم کنین
ممنون
اینم لینک تصویر : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

erfan_ke
Friday 30 November 2012, 07:51 PM
با تشکر از شما دوست عزیز
با این روش office 2013 فعال شد

DSPoseidon
Saturday 1 December 2012, 04:43 AM
با سلام .
تمامی دوستانی که در هنگام کرک با ارور معتبر نبودن سریال مواجه میشنود،فایل زیر را دانلود کرده ،در دسکتاپ اکسترکت نموده و فایلهای bat را به صورت Run as administrator اجرا کنید.سپس مجددا KMS activator را اجرا کنید.

کد:

روش بالا به ما هم جواب داد. سپاس!

gavavnbash
Saturday 1 December 2012, 04:21 PM
با سلام.
من کرک این برنامه و همچنین برنامه رو دانلود کردم ولی با توجه به راهنما ها نمی تونم کرک کنم.تو مرحله اول گیر کردم.
ممکنه یه توضیح کامل به من بدهید؟

mehrdad201
Saturday 1 December 2012, 04:53 PM
یک دوستی گفتند که نمیشه افیس 2010 رو حذف کرد و افیس 2013 رو نصب کرد.

من تونستم افیس 2013 رو کرک کنم. توسط همون راهنمایی وبلاگ طرفدار. البته روی ویرچوال ماشین

حالا میخواستم افیس 2013 رو روی سیستم خودم نصب کنم. منتها باید اول افیس 2010 رو حذف کنم. ولی میترسم سیستم رو بریزه به هم.

یه نفر
Saturday 1 December 2012, 07:59 PM

بنده عرض نکردم نمیشه آفیس 2010 رو حذف کرد. گفتم اگر برای حذف اون از نرم افزار های مخصوص به این کار استفاده نشه و بعد از حذف در کار آفیس های دیگر اختلال ایجاد میکند.

نرم افزار های مخصوص حذف کردن (uninstaller) مختلفی وجود دارد که برخی از آن ها را می توانید در زیر ببینید :

امیدوارم مشکلی پیش نیاد. اگر مشکلی داشتد به این سایت مایکروسافت مراجعه کنید تا مشکلتون برطرف بشه :

sina_tf
Sunday 2 December 2012, 03:23 PM
KMSmicro for Windows 7, 8 & Office 2010, 2013 v.4.0 | 456.72 MB

Stand-alone, independent of the system, a local KMS server to activate Windows 7, Windows 8 Professional and Enterprise versions, and office products Office 2010 and 2013. It is possible to use the program to flash.

Features:
-Counters activation KMS-server are wound at startup.
-Time / date KMS server is synchronized when you start the time / date of the host computer.

Includes:
-KMSmicro 4.0.WO-En - Enabling client versions of Windows and Office 2010 | 2013 - English interface
-KMSmicro 4.0.WO-Ru - Enabling client versions of Windows and Office 2010 | 2013 - Russian interface
-KMSmicro 4.0.WS - Activation of client and server versions of Windows - English interface
-Activation Helper v1.5 - tool with a graphical interface to the command MDL.

Activation:
-Windows 7 and Windows 8
-Windows Server 2008 R2 and Windows Server 2012
-Office 2010 and Office 2013

System requirements:
-Windows 7, Windows 8 Professional or Enterprise
-Free disk space: 1Gb
-Free RAM: 512Mb

sarani
Monday 3 December 2012, 08:55 AM
دوستان کسی میدونه این ارور یعنی چی؟
4182
ممنون میشم

sina_tf
Monday 3 December 2012, 10:19 AM

معنی خاصی نداره افیس شما اکتیو نشده

با کرک قرار داده شده در پست 74 امتحان کنید دوستانی که تست کردند جواب داده ..

sarani
Monday 3 December 2012, 02:36 PM
سلام.ممنون.اکتیو شد.ولی چن روزش رو نمیدونم.فکر کنم همون 6 ماه باشه

MHA152
Monday 3 December 2012, 05:58 PM
سلام من office را روی windows8 نصب کردم و کرک اینجا را هم دانلود کردم ولی نمی توانم ار آن استفاده کنم لطفا راهنمایی ام کنید

sina_tf
Monday 3 December 2012, 06:12 PM

پست 74 توضیح داده چکار کنید

abol65
Monday 3 December 2012, 09:27 PM
پست 74 آفیس منم روی ویندوز 8 اکتیو کرد
آقا ممنون

Arshika
Monday 3 December 2012, 09:29 PM
سلام. ویندوز من 7. نسخه کرک kmsmicro 3.11 رو اجرا کردم.. قبلش کرک پست 74.
پیغام زیر موقعی که رو فایل 3-1-7-Office 2013 Activate.cmd کلیک میکنم نشون داده میشه :

چیکار کنم؟؟

kasra11
Monday 3 December 2012, 11:06 PM

با تشکر فعال شد

newmanabse
Tuesday 4 December 2012, 02:16 AM
وقتی این خطا رو می زنه، باید چیکارش بکنیم؟

بعد از اجرای 1-2-Activation Helper v1.5 x64 و کلیک روی Activate Office 2013 این پیغام خطا رو می زنه، با سرعت های 128 و 256 و در ساعات مختلف امتحان کردم فرقی نداشت. دو بار هم یرسال رو عوض کردم. از سریال های Key (update 2).txt استفاده کردم، دوتای بالایی.

sina_tf
Tuesday 4 December 2012, 02:21 AM

پست 74 رو بخونید عزیز من ..به پست های قبل از شما هم دقت کن ..همه فعال کردن

Mahdi_5681
Tuesday 4 December 2012, 11:37 AM
من با روش وبلاگ طرفدار فعال کردم، اما بعد از آپدیت ویندوز ( و آپدیت آفیس ) دوباره غیر فعال شد و حالا دیگه فعال نمیشه !
کسی نمی‌دونه چیکار باید کرد ؟

sina_tf
Tuesday 4 December 2012, 01:41 PM

با کرک پست 74 تست کنید .یا یک بار دیگه انیستالو نصب کنید

Mahdi_5681
Tuesday 4 December 2012, 02:55 PM

کرک پست ۷۴ که کلاً ارتباطی به این مشکل من نداره.
ولی مشکل من با نسخه‌ی آخر KMSmicro یعنی نسخه‌ی ۴ حل شد. بدون دردسر و مشکل کار می‌کنه.
لینک منبع :

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]"] ("[Only registered and activated users can see links)

sina_tf
Tuesday 4 December 2012, 03:35 PM

در پست 94 موجود بود ورژن 4

kazemifar
Tuesday 4 December 2012, 05:26 PM
سلام دوستان؛
کسانی که نمیتونن اکتیو کنن و خطایی که عکسش توی پست شماره ی 103 هست رو میگیرن این مطلب رو بخونن؛ منم همین مشکل رو داشتم و حل شد, خواستم شما هم امتحان کنید.
برای اکتیو آفیس باید اول شماره سربال معتبر داشته باشین (بلاک نشده باشه) و بعد با استفاده از KMSMicro اکتیوش کنید. KMSMicro در صورت نداشتن سریال معتبر نمیتونه کاری انجام بده و خطا میده. راه حل:
1. آفیس خودتون رو از Retail به Volume تغییر بدین. (عزیزان پی سی دانلود اگه ممکنه ریتیل رو بردارن و والیوم رو جایگزین کنن تو قسمت دانلود سابت).
2. برنامه ی Microsoft Toolkit 2.4 Beta 7 رو دانلود کنید و اجراش کنید. برین توی تب Product Key و از سمت چپ نسخه ی آفیستون رو انتخاب کنید (اینی که پی سی دانلود گذاشته Professional Plus هستش. همینو دانلود کنین و دستی به والیوم تبدیلش کنین). بعد از انتخاب نوع آفیستون از سمت راست دکمه ی Check رو بزنین. مطمئن شین که به اینترنت وصل هستین. یه شماره سریال بهتون میده این برنامه که فقط مخصوص نسخه های والیوم هستش؛ روی ریتیل کار نمیکنه این سریال, واسه همین گفتم آفیستون رو تبدیل کنین.
3. حالا آفیسی رو که توی مرحله 1 تبدیل به والیوم کردین رو با استفاده از شماره سریالی که دارین نصب کنین. قبل از شروع نصب اینترنتتون رو قطع کنین.
4. بعد از اینکه آفیس نصب شد اینترنت رو وصل کنین و بدون اینکه هیچکدوم از برنامه هاش (ورد و ...) رو باز کنین برنامه ی KMSMicro رو اجرا و کرک رو انجام بدین.

آفیس اکتیو میشه.

مشکل همه ی دوستان نداشتن سریال معتبر بود که تولکبت میتونه بهتون بده, ولی فقط برای نسخه های والیوم.
موفق باشین.

newmanabse
Tuesday 4 December 2012, 06:43 PM
فایل Read Me برای KMSmicro v3.11 به زبان انگلیسی

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]"] ("[Only registered and activated users can see links)لطفاً اونایی که به تاپیک مسلطن بخونن و اگه اشتباه داشت بگن تا اصلاح کنم که بلایی سر سیستم کسی نیاد {بدترین تجربه ی ترجمه ای عمرم بود، فهمیدم اصلاً روسی بلد نیستم}

با تشکر قبلی از خوانندگان مسلط

imanit
Tuesday 4 December 2012, 07:16 PM
دوستان آفیس 2013 من به راحتی با پست 74 و برنامه جدبد اکتیو آفیس کرک و اکتیو شد ;)

3more
Tuesday 4 December 2012, 08:35 PM
سلام و خسته نباشید ... تمامی مراحل را به درستی انجام دادم اما در آخر به ارور لایسنس کد برخورد کردم فیلم آموزشیشو هم دیدم اما بازم فایده نداشت چون فیلم آموزشی ماله kmsmicro v.10 بود فایل Office2013-Win8-Localhost در کرک شما وجود ندارد و غیر قابل استفاده میباشد لطفا" کرکی مثل pd activetor بذارید تا راحت و به صورت آفلاین بشه اکتیوش کرد

راستی پست 74 رفتم داخل سایتش لینک دانلودش کجاست من که سر در نیاوردم چجوری دانلود کنم راهنمایی کنید!

Arshika
Tuesday 4 December 2012, 09:49 PM

کسی نیست کمک کنه؟؟

mroco
Tuesday 4 December 2012, 11:24 PM
پست 72 هم اجرا شده، بقیه ی دستور ها نیز!

چی کار کنم؟؟؟؟
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links])

sina_tf
Wednesday 5 December 2012, 12:07 AM

لینک مستقیم برای پست 74

run as admin اجرا کنید

benyamin.y
Wednesday 5 December 2012, 02:04 AM
سلام من این مشکلو دارم

mroco
Wednesday 5 December 2012, 11:11 AM

این کار رو هم چند بار انجام دادم. فایده نداره. مشکل رفع نشد

unvisible
Wednesday 5 December 2012, 03:56 PM
سلام دوستان من هنگام اجرای فایل bat با ارور "error code: -2147217375" مواجه می شم و نمی تونم کرک کنم. رو یه دستگاهم کار کرد ولی رو یکی نه. ویندوز 8

goozgooz
Wednesday 5 December 2012, 06:37 PM
شاخه kmscert رو کپی کنید تو دسکتاپتون بعد اجرا کنید؛
آدرسهای داخل bat فایل از روی دسکتاپ هست.

f4rvahar
Thursday 6 December 2012, 02:08 AM
فایل #74 رو دانلود کردم و طبق دستور العمل اجرا کردم ولی هنگام اجرا چندین پیغام خطا می ده می گه فایل ها رو نمی تونم پیدا کنم، در صورتی که همه فایل ها موجود هستن و با ادمین اجرا کردمش و چندیدن بار در مسیر های مختلف (از جمله دسکتاپ) تستش کردم ولی نشد که نشد..:(500):

f4rvahar
Thursday 6 December 2012, 02:26 AM

مشکل رو فهمیدم! آدرس های داخل بچ فایل ها رو بطور دستی تغییر دادم درست شد.

f4rvahar
Thursday 6 December 2012, 02:29 AM
با تشکر فراوان فعالسازی انجام شد.

ولی یک نکته رو بگم شاید مشکل بعضی از دوستان باشه:
اگر اسکریپت های #74 در هنگام نصب دچار خطا شد اون موقع بچ فایل ها رو باز کنید و آدرس ها رو بطور دستی و متناسب با محل فایل های اسکریپت و محل نصب آفیستون ویرایش کنید و سپس اقدام به نصب کنید.

3more
Thursday 6 December 2012, 09:39 AM
من که نفهمیدم مال منم با پست 74 ارور میده .... فایل Install_License_project(x86) که اجرا میکنم با حالت ادمین پیغام erorr script file میده نمیتونه پیدا کنه ؟؟؟ فایل ospp.vbs رو تو پوشه آفیس نمیتونه پیدا کنه ؟؟ شما چیکار کردین ؟

چجوری ویرایش کنیم توضیح میدی؟

ali_irani
Thursday 6 December 2012, 02:29 PM
آقا من این kmsmicro 3.1 رو میزنم میاد.در صفحه کلید t رو میزنم.نت تایم اجرا میشه.بعد کلی وقت تلف کردن آخرش میگه هیچ سروری پاسخ نمیده.چرا؟ چیگار باید کنم؟

dr_taghar
Thursday 6 December 2012, 05:10 PM
دوستان سلام
با توجه به اینکه مدتی است سرورهای چینی پشتیبان کننده KMS دچار مشکل شده اند،اگر با فایلهای قرار داده شده در پست 74 مشکل حل نشد روش زیر رو امتحان کنید.توصیه میکنم اگر از قبل هر نوع آفیسی نصب کردید حتما برای اینکه از هرگونه پیغام خطایی جلوگیری کنید ، ویندوزتون رو دوباره نصب کنید.البته از برنامه های Uninstaller میشود کمک گرفت تا عزیزانی که به هر دلیل قادر به فرمت ویندوز نیستند مشکلی نداشته باشند.فقط از پاک شدن ریجستری مطمئن شوید.

ابتدا Command Prompt را در حالت Admin اجرا کنید.
سپس بسته به نوع برنامه ، یکی از دستورات زیر را Copy و Paste کنید.

: windows 8

slmgr /skms zwaan.mooo.com
slmgr /ato

: office 2013 64 bit

"cd /D "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office15
cscript ospp.vbs /sethst:zwaan.mooo.com
cscript ospp.vbs /act

: office 2013 32 bit

"cd /D "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office15
cscript ospp.vbs /sethst:zwaan.mooo.com
cscript ospp.vbs /act

((توجه داشته باشید که در هنگام کپی کردن فرم نوشتاری دستورات تغییر نکند))

باید پیغام Successfully Applied Setting نمایش داده شود.
خب،حالا KMS Activation رو مثل قبل اجرا کنید.
با این روش احتمالا مشکل خیلی از دوستان حل میشه چون سرور فوق در حال حاضر فعاله.

دوستانی که میخواهند از نتیجه اکتیو شدن یا تعداد روزهای باقی مانده از فعال بودن آفیس اطلاع پیدا کنند کافیست پس از اجرای مجدد Activation Helper ، گزینه Check Status را بزنند.
موفق باشید

تبدیل VISIO,PROJECT,OFFICE از نسخه RETAIL به VOLUME :

For Office 2013 ProPlus :
1) Extract the iso or exe to anywhere you want (باز کردن فایل ISO)
2) Rename the folder "proplusr.ww" to "proplus.ww" (تغییر نام فولدر)
3) Now in the proplus.ww folder, rename the following files (تغییر نام دو فولدر زیر در فولدر جدید)
"proprww.cab" to "propsww.cab"
"proprww2.cab" to "propsww2.cab"
4) Remove the files "config.xml", "proplusrww.msi", "proplusrww.xml" and "setup.xml" (حذف فولدر)
5) Extract the files from the package to the "proplus.ww" folder (ریختن فایل ضمیمه اکسترکت شده در فولدر)
6) You're done! Just run setup and it'll install the volume version (اجرای مجدد فایل Setup و پایان)

For Visio 2013 Pro :
2) Rename the folder "vispror.ww" to "vispro.ww" (تغییر نام فولدر)
3) Now in the renamed vispro.ww folder, rename the following files (تغییر نام دو فولدر زیر در فولدر جدید)
"visprrww.cab" to "visproww.cab"
4) Remove the files "config.xml", "visprorww.msi", "visprorww.xml" and "setup.xml" (حذف فولدر)
5) Extract the files from the package to the "vispro.ww" folder (ریختن فایل ضمیمه اکسترکت شده در فولدر)
6) You're done! Just run setup and it'll install the volume version (اجرای مجدد فایل Setup و پایان)

For Project 2013 Pro :
2) Rename the folder "prjpror.ww" to "prjpro.ww" (تغییر نام فولدر)
3) Now in the renamed prjpro.ww folder, rename the following files (تغییر نام دو فولدر زیر در فولدر جدید)
"prjprrww.cab" to "prjproww.cab"
4) Remove the files "config.xml", "prjprorww.msi", "prjprorww.xml" and "setup.xml" (حذف فولدر)
5) Extract the files from the package to the "prjpro.ww" folder (ریختن فایل ضمیمه اکسترکت شده در فولدر)

فایل مورد نیاز : (Multimirrors)

3more
Thursday 6 December 2012, 06:34 PM
آقا من تونستم اکتیو کنم با تشکر از سایت آسان دانلود شما باید نسخه "ریتیل" رو به "ولوم" تبدیل کنید همین بعدش آفیس رو نصب کنید و بعد عین دستور کرک کنید وسلام برید حال کنید.

MHA152
Thursday 6 December 2012, 09:36 PM
سلام میشه لطف کنید بگید یک کرک مخصوص office 2013 بذارند که تست شده باشد وترجیحا بدون اینترنت کرک کند

3more
Thursday 6 December 2012, 09:48 PM
فعلا" بدون اینترنت امکان فعالسازی وجود ندارد با همون کرک از طریق اینترنت فعال کنید فقط توجه داشته باشید ستاپ شما "volume" باشد.

sina_tf
Friday 7 December 2012, 12:04 AM
طبق گفته ی سازنده فقط برنامه رو باید run کنید در ضمن هر دونسخه ی افیس Office2013 RT / VL فعال خواهد شد

KMSnano v.5.1 | 255 MB

KMSnano AIO 5.1 - is the ideal tool to activate the final version of Windows 8 and Office 2013. Actuator does not require user intervention, the entire activation process takes place in the background, just run the activator and a couple of minutes to check the activation status of Windows 8 and / or Office 2013. KMSnano AIO v4.2 is the easiest way to activate the two products at the same time, Windows 8 and Office 2013 that is running the activator, it immediately activates and Windows 8, and Office 2013. Also using KMSnano can activate volumnye versions of Windows Vista and Windows 7.

Features:
• Universal (activates: Vista/7/8 Pro / Enter / N and Office 2013)
• Does not require user intervention (enough to run the activator).
• Simultaneous activation immediately and Windows 8, and Office 2013.

Activation:
• Double-click on KMSnano.exe.
• After a minute / two check the activation status.
• Done

With KMSnano AIO v5.1, you can:
• Activate Windows 8 Enterprise
• Activate Windows 8 Professional
• Activate Microsoft Office 2013
• Activate Microsoft Office Visio 2013
• Activate Microsoft Office Project 2013
• Activate Windows 7 Enterprise
• Activate Windows 7 Professional
• Activate Windows Vista Enterprise
• Activate Windows Vista Professional

KMSnano AIO Final Version:
- KMSnano v5.1 WVista/W7/W8/Buss/Pro/Ent/N + Office2013 RT / VL

Requierements:. NET 4.0 or Windows 8

Instruction:

توجه کنید برنامه run as admin اجرا شود

1. Run on KMSnano.exe with Admin Rights [WVista/W7/W8/Buss/Pro/Ent/N + Office2013 RT / VL
2. Wait for unzipp process.
3. Wait

f4rvahar
Friday 7 December 2012, 04:04 AM

پوشه kmscert رو توی درایو c کپی کن بعد تک تک فایل های .bat رو با نوت پد باز کن و همه ادرس های:

%USERPROFILE%\Desktop\
رو به

c:\
تبدیل کن و ذخیر کن. سپس اگر ویندوز یا افیست 32 بیتی هست فقط فایلهایی رو که آخرش 86 داره اجرا کن وگرنه فقط فایل هایی رو که آخرش عدد نداره اجرا کن.

Davoudjoon
Friday 7 December 2012, 01:23 PM
سلام. چرا در گزینه های فعالسازی آفیس 2013 windows 7 ultimate 64 bit وجود نداره و فقط نوشته windows7 proffesional و windows 7 enterprise من از چی استفارده کنم تازه در راهنمای نصب در سایت زیر لینک دانلود هم نوشتید فایل start-Kmsrico.vbs-1-1 را اجرا کنید. در حالیکه فایلی به این نام در پوشه دانلود شده قرار ندارد.

MHA152
Friday 7 December 2012, 04:19 PM
سلام شما می توانید از کرک loader که توی همین سایت قرار داره و حجم بالایی هم ندارد برای کرک کردن ویندوزتان استفاده کنید.

arious
Friday 7 December 2012, 09:46 PM
دوست عزیز من هم همین مشکل رو داشتم
یه بار حذف و نصب کردم آفیس رو

1.فقط آفیس رو تو درایوی که ویندوز نصب شده نصب کنین ترجیحا
2. من معمولا فقط چهار برنامه اصلی آفیس رو نصب میکنم و بقیه برنامه ها رو چون لازم ندارم و برای جلو گیری از گرفتن حج زیادی نصب نمیکنم ولی شما حتما برنامه Image viewer را هم نصب کنید ( دلیل خاصی نداره ولی آخرین بار این برنامه رو برخلاف بار قبل نصب کردم و کرک درست شد)
3. همه جا گفته موقع کرک باید به اینترنت وصل باشین ولی برای من تا موقعی که وصل بودم کرک کار نمیکرد. آخرین باری که کار کرد بخاطر این بود که اینترنت رو قطع کردم. شما هم همین رو امتحان کنید شاید درست شد

arious
Friday 7 December 2012, 09:48 PM

دوست عزیز من هم همین مشکل رو داشتم
یه بار حذف و نصب کردم آفیس رو

1.فقط آفیس رو تو درایوی که ویندوز نصب شده نصب کنین ترجیحا
2. من معمولا فقط چهار برنامه اصلی آفیس رو نصب میکنم و بقیه برنامه ها رو چون لازم ندارم و برای جلو گیری از گرفتن حج زیادی نصب نمیکنم ولی شما حتما برنامه Image viewer را هم نصب کنید ( دلیل خاصی نداره ولی آخرین بار این برنامه رو برخلاف بار قبل نصب کردم و کرک درست شد)
3. همه جا گفته موقع کرک باید به اینترنت وصل باشین ولی برای من تا موقعی که وصل بودم کرک کار نمیکرد. آخرین باری که کار کرد بخاطر این بود که اینترنت رو قطع کردم. شما هم همین رو امتحان کنید شاید درست شد

haririan52
Friday 7 December 2012, 10:34 PM
سلام دوستان امیدوارم سوال رو در تا‍پیک درستی مطرح کرده باشم . من هنگام نصب office 2013 32bit بر روی windows 8 32bit با این ‍پیغام خطا مواجه میشم
"setup cannot find or validate an installation file"
و اصلا اجازه نصب نمیده چند ساعته دارم توی اینترنت جستجو میکنم متاسفانه راه حلی پیدا نکردم
برنامه رو از همین سایت گرفتم و ظاهرا سالمه!

ممنون میشم اگه راه حلی داشتید بگید.

sina_tf
Friday 7 December 2012, 11:39 PM

قبلا افیس نصب بوده ؟؟؟

3more
Saturday 8 December 2012, 01:03 AM
مرسی فهمیدم چرا اکتیو نمیشد تونستم اکتیو کنم تو پست 126 نکتش هست دمتون گرم

3more
Saturday 8 December 2012, 01:08 AM
آقا جون پست 72 رو ول کن باید ستاپ آفیس رو تبدیل کنی تو گوگل بزن تبدیل ستاپ آفیس 2013 ریتیل به ولوم همین. ستاپ وقتی کامل شد و کانورت شد نصب میکنی بعد با همون کرک KMSmicro.v3.12 اکتیو کن من که تونستم

griphin
Saturday 8 December 2012, 11:34 AM

ممنون .منم نمیتونستم کرک کنم ولی با این روش آفیسو اکتیو کردم.دمت گرم

haririan52
Saturday 8 December 2012, 06:30 PM

سلام تشکر از پیگیری شما. خیر آفیس نصب نبوده الان خواستم بی خیالش بشم و آفیس 2010 نصب کنم دیدم اپنم مشکل میگیره!!

راستش دیگه فکرم به جایی نمیرسه .

وینذوز ۸ نسخه انترپرایز هست و اکتیو هم هست

flyhigh
Saturday 8 December 2012, 07:21 PM
سلام دوستان

به این روش عمل کنید ( روش آسان و کاربردی ) : بعد از اینکه برنامه رو دانلود کردید اون رو نصب نکنید، بلکه مراحلی که در لینک زیر هست رو مـــــــــــــو بـــــــــه مــــــــو اجرا کنید.

فقط بجای استفاده از KMS micro
Kms NANO رو از لینک زیر دانلود کنید :

بعد روی فایل اجرایی کلیک کنید و تمام !

آفیس 2013 شما فعالسازی شده است !

MHA152
Saturday 8 December 2012, 10:26 PM
سلام من از همین روش بالا رفتم و کار کرد در ضمن اگر حال اینکار را هم ندارید یک اکتیور بدون نیاز به اینترنت هست که می توانید از سایت آسان دانلود دریافت نمایید

masoudcha
Sunday 9 December 2012, 12:22 AM
با سلام

سایت

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]"] ("[Only registered and activated users can see links) یک کرک برای آفیس 2013 گذاشته که بسیار عالی است
آفلاین، کمتر از یک مگابایت و بدون درد سر اکتیو میکند ، من خودم شخصاً در ویندوز 7 تست کردم و جواب داد
آدرس لینکش هم:

فقط اشکالش اینست که لوگوی خودشان را روی آن گذاشته اند، بعید میدانم ساخته خودشان باشد

اگر نسخه اصلی آنرا گیر بیاورید و در سایت خودتان بگذارید خیلی عالیست
با تشکر

Parhamboy
Monday 10 December 2012, 09:27 PM
شد. شد. شد. ایـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــول
با سپاس بسیاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااار فراوان از دوستان.
:)

sina_tf
Monday 10 December 2012, 09:56 PM
کرک صد در صد افیس شما را اکتیو خواهد کرد ..فرصتو از دست ندید و زود دانلودش کنید

KMSnano v8 Automatic Final Last Release | 51.56 Mb

This is a portable Key Management Service (KMS) Host for Windows (client) 6.0, 6.1, and 6.2, and for Office 14 and 15. It is a virtual machine that runs within Windows and activates Volume License versions of Windows .
Important: Better disable the automatic windows update, we never know.

- Requirements: .NET 4.0 or Windows 8.
- Activates Windows Vista/7/8 Pro/Enterprise/N/VL and Office 2010/2013 Retail/VL.

1. Double-click on KMSnano.exe.
2. Wait for the files to decompress.
3. Wait for activation process to finish.
4. Done.

To see the Log file check:
%Temp%\KmsNano.log

Should you run into trouble:
Decompress KMSnano.exe with 7-Zip and run "Manual.cmd"

If you used a hacktivation on your installation before:
Decompress KMSnano.exe with 7-Zip and run "Fix hacktivations.cmd"

In case you used a retail key and you want convert to Windows VL:
Decompress KMSnano.exe with 7-Zip and run "Convert_Windows_Retail2VL.cmd"

In case you want do everything manually, check the *.cmd scripts inside; they work without .NET Framework 4.0.

sarinna
Tuesday 11 December 2012, 11:22 AM
با سلام
من visio 2013 رو به تنهایی نصب کردم.اما با استفاده از کرک های موجود نتونستم کرک کنم ،چه کار باید بکنم

sarinna
Tuesday 11 December 2012, 11:23 AM
از این مولتی شیر چه جوری باید دانلود کرد .باید پول بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

sina_tf
Tuesday 11 December 2012, 12:29 PM

بله دوست عزیز باید اشتراک بخرید

M.K_Soft
Tuesday 11 December 2012, 01:43 PM
این که خرابه!
extract نمیشه.

SAJAD22
Tuesday 11 December 2012, 04:32 PM
هیچ کدوم از لینک های دانلود عمل نمیکنه!

mAmluX
Tuesday 11 December 2012, 05:07 PM
کرک های جدید بر روی سایت قرار گرفت:
کرک PD Activator تهیه شده توسط پی سی دانلود با کمترین حجم ممکن (تنها 584 کیلوبایت) نیز آماده دانلود است.

haftsin
Tuesday 11 December 2012, 11:31 PM
سلام
ممنون بابت اراپه کرک
روی ویندوز 8 کار نکرد.
آنتی ویروس هم ندارم

hamid35
Tuesday 11 December 2012, 11:43 PM
با سلام
دوستان من از نرم افزار KMSnano v7استفاده کردم و جواب داد.
سیستم عامل سیستم من ویندوز 7 ,64 بیتیه که به به مدت 180 روز کرک شد.بدون هیچ مشکل!

تقدیم به P30DOWNLOAD

SandMan+
Thursday 13 December 2012, 09:08 PM
این روش کرک که میگم برای تمامیه نسخه ها جواب میده
مراحل زیر را طی کنید:

1- به مسیر زیر بروید :

control panel > program and featuer > microsoft office 2013

2- بر روی microsoft office 2013 رفته و راست کلیک کرده و گزینه change را بزنید

3- از گزینه های نشان داده شده گزینه enter key را علامت زنید

4- یکی از کدهای زیر را وارد کنید :

MJN6F-M8XD9-R84JM-P8P8W-J8C9K

GW6J7-PXNRV-RDX9M-FFMFD-PYQ6X

5 - بر روی continue کلیک کنید تا سریال نصب شود

6 - حالا اتصال خود را به اینترنت برقرار کنید

7- یکی از برنامه های آفیس مثل Word را اجرا کنید

8 - بعد از چند ثانیه پنجره ی فعال سازی ضاهر میشود که شامل 2 گذینه است

9 - گذینه ی اول یعنی I went to active the software over the internet را انتخاب کنید و Next بزنید

10 - پس از چند ثانیه پیغام موفقیت آمیز بودن فعال سازی نمایش داده میشود.

تشکر یادت نره
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D

AMIRREZAKI
Saturday 15 December 2012, 01:12 AM
خدا عمرت بده دستت درد نکنه انشاالله هر چی ار خدا میخوای بهت بده !!
کارمو راه انداختی !!:cool:
من از طریق کدی که دادی installation id رو گرفتم با اسکایپ زنگ زدم به : +448000188354
بعد قسمت قسمت installation id رو وارد کردم تا کد تایید رو گرفتم !!
دستت درد نکنه !! :(452):

sina_tf
Saturday 15 December 2012, 11:29 AM
Requierements: .NET 4.0 or Windows 8

- Activate Windows Vista/7/8 Pro/Enter/N/VL and Office 2010/2013 Retail/VL.

This is a Key Management Service (KMS) Host Portable for Clients Windows 6.0, 6.1, 6.2, Office 14, 15. This is a virtual machine for run portable in windows, wich activate Volumen License version of Clients Windows and Office for 180 days.

Important: Better disable the automatic windows update, we never know.

Instruction:

1. Run on KMSnano.exe with Admin Rights.

mmn_1625
Sunday 16 December 2012, 10:09 PM
,ویندوزم سون 64 بیتیه که روش آفیس 2013 نصب کردم. دانلود کردم. اجرا کردم. جواب نداد. همچنان آفیسم اکتیو نشده :([Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

mmn_1625
Sunday 16 December 2012, 10:16 PM
برای من این اتفاق افتاد
4190[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

sarinna
Monday 17 December 2012, 12:33 PM
با سلام visio 2013 رو چه جوری باید کرک کرد .ممنون

alirezakhe
Monday 17 December 2012, 03:48 PM
سلام
من امروز Office 2013 رو دانلود کردم. وقتی extract کردم یه فایلی به نام Image .وجود داشت
من نمیدونم چیجوری باید برنامه رو نصب کنم لطفا توضیح دهید
با تشکر و خسته نباشید.:(500):

2376
Monday 17 December 2012, 04:14 PM
برای منم همین ارور رو میده ولی باز حداقل گزینه هاش فعال شده و میشه باهاش کار کرد ولی هر دفعه میرم داخلش این ارور رو میده:(452):

sina_tf
Monday 17 December 2012, 04:31 PM

یا فایل ایمیج رو رایت کنید یا با نرم افزارDAEMON.Tools که مخصوص درایو مجازی هست اونو باز کنید

mmn_1625
Monday 17 December 2012, 11:42 PM
آره خب... گزینه هاش فعال شده. ولی 29 روز دیگه بیشتر وقت ندارم. این دوستامون چطوری 180 روزه‌اش میکنن؟

mr.kandi
Tuesday 18 December 2012, 04:21 PM
با کرک PD Activator Office 2013 ([Only registered and activated users can see links]) در حالت آفلاین هم روی ویندوز 7 64 بیتی جواب داد هم روی ویندوز 8 32 بیتی با تشکر ;)

ehsan.nasa
Wednesday 19 December 2012, 12:49 AM
سلام.من office 2013 رو 5 روزه نصب کردم حالا میخوام با برنامه PD.Activator.Office.2013 کرکش کنم که این اخطارو میده وکرک نمیشه
no suport edition
instal volum eddition

New person
Wednesday 19 December 2012, 05:14 PM
با عرض سلام و ادب،
من امروز آفیس 2013 رو نصب کردم ولی در هنگامی که می خوام اکتیوش کنم، این ارور رو به من نشون می ده: ( فایروال سیستمم روشن بود، شاید اون، فایل موردنظر رو حذف کرده! به نظرتون چکار کنم؟ )
خیلی خیلی ممنون

SandMan+
Wednesday 19 December 2012, 05:55 PM

سلام. خیلی سادس ایمیج رو با یکی از نرم افزار های winrar یا 7zip یا نرم افزار های دیگه extract کنید بعد مثله آفیس 2010 و 2007 فایل Setup.exe رو اجرا کن رو Install کلیک کن تا نصب شه:D

SandMan+
Wednesday 19 December 2012, 05:58 PM
آفیس 2013 نسخه های مخطلفی داره Volum , Professional plus این کرک مخصوص نسخه volum هستش .

amirali.me
Thursday 20 December 2012, 12:44 AM
سلام
من یک مشکل داشتم.
اول اینکه وقی که فایل رو دانلود کردم و اکسترکت کردم، هر 3 تا فایل عین هم بود و 1 بیت هم تفاوت نداشت!!!!
دوم اینکه وقتی اکتیویشن کد رو میزنم و بعد اینستال رو میزنم، صفحه میره و اتفاقی نمیفته!!!!
لطفا من رو راهنمایی کنید!!:(452):

amirali.me
Thursday 20 December 2012, 11:25 AM
واقعا دستت درد نکنه!!!!!!!!!!:yahoo::yippie:

در ضمن لطفا توی پستت بنویس که فقط با تلفن اکتیوش کنن که بلاک نشه!!!!!!!!!!!!:o

ممنون

amirali.me
Thursday 20 December 2012, 11:28 AM

واقعا دستت درد نکنه!!!!!!!!!!

در ضمن لطفا توی پستت بنویس که فقط با تلفن اکتیوش کنن که بلاک نشه!!!!!!!!!!!!

ممنون

SandMan+
Thursday 20 December 2012, 11:41 AM
به نظر من نیازی به اسکایپ نیست همون گذینه ی اول ینی I went to active the software over the internet رو انتخاب کنید خودش سریال رو چک میکنه و در صورت درست بودن تایید:rolleyes::rolleyes:

SandMan+
Thursday 20 December 2012, 11:44 AM
ااااا ینی اگه با اینترنت اکتیو کنی بلاک میشه؟ نمیدونستم:(500)::(500)::(500)::(500):

SandMan+
Thursday 20 December 2012, 12:07 PM
من که با اینترنت اکتیو کردم

SandMan+
Thursday 20 December 2012, 12:15 PM
سلام برای کرک visio 2013 یکی از کرک های زیر رو دانلود و تست کنید در صورت موفقیت آمیز بودن کرک اطلاع بدین :)

لینک کرک ویندوز هفت ([Only registered and activated users can see links])
لینک کرک ویندوز هشت ([Only registered and activated users can see links])
لینک کرک تمام نسخه ها ([Only registered and activated users can see links])

SandMan+
Thursday 20 December 2012, 01:24 PM
کسی تست نکرد کرک visio 2013؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8900154
Thursday 20 December 2012, 05:26 PM
سلام کرک هاي آفيس 2013 هيچگدوم کار نميکنن اگه ميشه يه کرک بهتر بزارين

SandMan+
Thursday 20 December 2012, 05:32 PM
سلام. میتونید از این طریق اکتیو کنید
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]پست : فعال سازی 100 درصدی آفیس 2013 ( تمامی نسخه ها)
موفق باشید
:o

fanus96
Thursday 20 December 2012, 06:24 PM
سلام دوست من با استفاده از برنامه UltraISO میتونی او ایمیج رو یا اکسترکت و یا در درایو مجازی ماونت کنی و بعد عملیات نصب رو شروع کنی :cool:

موفق باشی

SandMan+
Thursday 20 December 2012, 10:13 PM
سلام
همه ی کسانی که تا به حال موفق به فعالسازی آفیس 2013 نشدن خوب به این پست توجه کنن.
کرک هایی مانند Kms MIcro , Kms Nano و غیره همگی برای نسخه ی Volume ساخته شده اند و قادر به فعالسازی نسخه ی Retail آفیس 2013 نیستند

آموزش تبدیل نسخه ی Retail به Volume :

مراحل زیر را به دقت طی کنید :
1- فایل image که به فرمت iso است را به وسیله winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2- برای این که اشتباهتون موجب ناقص شدن فایل های آفیستون نشه یک نسخه ی کپی از آفیستون رو توی یه محل دیگه ذخیره کنید.

3 -حال ما نسخه ی کپی از آن را دستکاری میکنیم برای تبدیل به Volume

4 - فایل ایمیج آفیس رو اکستراکت نمایید.

5- وارد پوشه ی Image شوید

6- نام پوشه "proplusr.ww" را به "proplus.ww" تغییر دهید.

7 - سپس وارد پوشه proplus.ww شوید و در آنجا نیز به ترتیب زیر عمل کنید:
نام فایل proprww را به propsww تغییر دهید. و همچنین نام فایل proprww2 را به propsww2 تغییر دهید.

8 - اکنون فایل های "config.xml" ، "proplusrww.msi" ، "proplusrww.xml" و "setup.xml" را حذف نمایید.

9 - بسته هایی فایل های اضافی ای را از لینک زیر برای نسخه 32 و 64 بیت دانلود کنید:
32 بیت :
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]64 بیت :
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]10 - حال بسته ها را از حالت فشرده خارج نمایید. و محتویات آن را درون پوشه proplus.ww کپی نمایید.

11- کار تمومه حالا آفیس Retail شما به Volumeتبدیل شده و میتونید با خیال راحت نصبش کنید و با استفاده از Kms Micro به راحتی کرکش کنید.

تشکر یادت نره

منبع ([Only registered and activated users can see links])
:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:: happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::h appy::happy::happy::happy::happy::happy:

amirali.me
Friday 21 December 2012, 04:56 PM

لطفا دیگه کسی با اینترنت اکتیو نکنه که بقیه هم بتونن استفاده کنن!!!!!!
شما که با اینترنت اکتیو کردی؛دیگه بقیه با اون شماره نمیتونن اکتیو کنن:(452)::(452)::(452)::(452)::(452)::(452):

amirali.me
Friday 21 December 2012, 04:57 PM

لطفا دیگه کسی با اینترنت اکتیو نکنه که بقیه هم بتونن استفاده کنن!!!!!!
شما که با اینترنت اکتیو کردی؛دیگه بقیه با اون شماره نمیتونن اکتیو کنن:(452)::(452)::(452)::(452)::(452)::(452):

sarinna
Saturday 22 December 2012, 04:04 PM
سلام برای کرک visio 2013 یکی از کرک های زیر رو دانلود و تست کنید در صورت موفقیت آمیز بودن کرک اطلاع بدین

لینک کرک ویندوز هفت
لینک کرک ویندوز هشت
لینک کرک تمام نسخه ها

کار نکرد من همشون رو امتحان کردم ارور میده

;hv

SandMan+
Saturday 22 December 2012, 04:17 PM
به صفحه ی 18 برید . پست : حل مشکل فعال سازی آفیس 2013

navid_k
Monday 24 December 2012, 10:34 AM

ممنون دوست عزیز، ولی ..
اینم برای من جواب نداد :(

ضمنا من قبلا نسخه رو به volume تبدیل کردم.

amir143
Monday 24 December 2012, 12:46 PM
تکراری . . .

amir143
Monday 24 December 2012, 12:47 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]من بعد اینکه به volume تبدیل کردم با PD Activator ([Only registered and activated users can see links]) خیلی راحت اکتیو کردم.
ویندوزم سونه اگه برای تو 8 ه از این ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کن

SandMan+
Monday 24 December 2012, 03:24 PM
من الان ویندوز عوض کردم , هم ویندوزم و هم آفیس دوتاشونو با KmsMIcro اکتیو کردم . هیچ مشکلی هم پیش نیومد
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::c ool::cool::cool::cool::cool::cool:

babakff
Tuesday 25 December 2012, 08:30 PM
ببخشید ... برای من error میده که license وجود نداره ... چی کار کنم؟ تمامی مراحل رو با توجه به فیلم انجلم دادم... می تونه مربوط به کرک 2010 بوده باشه؟

sina_tf
Tuesday 1 January 2013, 01:20 AM
- Requirements: .NET 4.0 or Windows 8.
- Activates Windows Vista/7/8 Pro/Enterprise/N/VL and Office 2010/2013 Retail/VL.

1. Double-click on KMSnano.exe.
2. Wait for the files to decompress.
3. Wait for activation process to finish.
4. Done.

کرک رو اجرا کنید صبر کنید بعد از چند دقیقه افیس رو باز کنید ..من با همین روش در ویندوز 8 فعال کردم

KMSnano 10

darkc0d3r
Tuesday 1 January 2013, 02:20 PM
باید افیستون نسخه vlk باشه تا قابلیت اکتیو شدن داشته باشه
تو نت اموزش تبدیل دستی افیس به ورژن vlk هست ، بعد از تبدیل باید افیستونو پاک کنید و دوباره نسخه تبدیل شده رو نصب کنید و سپس به راحتی اکتیو میشه
یا میتونید نسخه vlk افیس رو دانلود کنید و نصب کنید و اکتیو کنید

elesi
Tuesday 1 January 2013, 08:35 PM
ظاهرا کسی برای ویزیو راه حلی نداره
لا اقل یه نسخه VL هم پیدا نمی شه که با همون کرکهای قبلی اکتیوش کرد...:(

VISIO 2013 VL Edition please

یه نفر
Tuesday 1 January 2013, 10:17 PM

Microsoft Visio Professional 2013 VL | 1.056 GB

INSTALL AND ACTIVATION INSTURCTIONS
Copy "KMSmicro v3.10.rar" on to Desktop and then extract it !

Activation of Office 2013: FRESH INSTALL (Recommended)

1. Run "0-0-KMSmicro-normal.cmd", waiting for the server to boot. If for some reason
the server does not start, go to the folder and qemu to start it, the file there "KMSdebug.cmd"

2.Press "T" for time synchronization server. (Do not close this window-IMP)

3.Import the registry required data. Double-click on the file:
Office2010-Localhost.reg when you install Office 2010;
Office2013-Win7-Localhost.reg when you install Office 2013 on Windows 7;
Office2013-Win8-Localhost.reg when you install Office 2013 on Windows 8.

4.Install Office | Visio | Project VL.

5.Run the application and check the status of activation. If you suddenly see that require activation,
close the application, wait 1-2 minutes and check the status of the activation again. Rarely, but
it happens. Usually the product is activated immediately after installation

6.Close KMSmicro (S)

Activation of Office 2013: PRE INSTALLED

1. Run "0-0-KMSmicro-normal.cmd", waiting for the server to boot. If for some reason
the server does not start, go to the folder and qemu to start it, the file there "KMSdebug.cmd"

2.Press "T" for time synchronization server. (Do not close this window-IMP)

3.Run one of the following cmd-file on behalf of the Adminstrator:
Office 2010 Activate.bat Office 2010-x32 & Windows-x32 or Office 2010-x64 & Windows-x64
Office 2010 (w64-o32) Activate.bat Office 2010-x32 & Windows-x64
Office 2013 Activate.bat Office 2013-x32 & Windows-x32 or Office 2013-x64 & Windows-x64
Office 2013 (w64-o32) Activate.bat Office 2013-x32 & Windows-x64.
If the end of a saw ��, the product is activated / activating extended.

4.Close KMSmicro (S)

NOTE:
Activation of Office 2013: FRESH INSTALL (Tested and Working), Screen Shots Included

More Information:
* ISO Images are directly from MSDN (UNTOUCHED), you can check the SHA
* KMSmicro Activator v3.10 is working fine, Tested on FRESH INSTALL METHOD (W8Pro x64)
* Please follow Instructions exactly given
* Office 2013 will be activated for next 180Days

hick_b0y
Saturday 5 January 2013, 03:26 PM
سلام بچه ها، نرم افزار ورد 2013 من مدام یه ارور میده با مضمون Microsoft word is not working بعد خودش خودشو میبنده. نمیدونم چیکار باید بکنم؟ این یعنی کرک نشده ؟ نمیدونم یکی یه توضیحی بده! ممنون

sina_tf
Saturday 5 January 2013, 06:36 PM

زمان استفاده 30 روزش تموم شده ..قبلش سالم بود ؟کرکش کردید ؟

nani900
Sunday 6 January 2013, 10:39 AM
من افیس 2013 رو پی سی ورلد گرفتم نصب کردم اما برای کرکش هرچی گشتم نتونستم راهی پیدا کنم.اگه میشه یه راه که صد صد عملی باشه رو معرفی کنید.ممنون

aftabit
Sunday 27 January 2013, 06:52 PM
ای بابا چقدر همه چی به هم پیچیده این نسخه های ریتیل رو از کجا بفهمیم ؟
چرا در صفحه دانلود پی سی دانلود روش کرک رو نمی نویسید؟

A.sharifi
Friday 1 February 2013, 01:23 PM
برای کرک کردن office 2013 با Microsoft Toolkit v2.4 beta 8
موقع install کردن Product key به من این error رو میده.
<Product key installation failed>
The Software Licensing Service reported that the product SKU is not found.
کسی میدونه باید چی کار کنم؟ :(

senoghteh
Monday 11 February 2013, 08:27 PM
دوستان عزيز كرك كم حجم آفيس 2013 به صورت كامل و آفلاين office 2013 رو فعال مي كنه و محدوديت زماني نداره
از لينك زير دانلود كنيد

دعاي خير فراموش نشه

یه نفر
Tuesday 12 February 2013, 11:36 PM

Microsoft Office 2013 Keygen|4 MB

How to Activate
Open Word then click on Open Other Documents
Click on Account then click on Change Product Key
Open Keygen Office 2013
Copy and paste the key in the space provided
Click install

mahghanipo
Wednesday 20 February 2013, 01:11 AM
ببخشین این لینکها خرابه. میشه اگه ممکنه جای دیگه اپلود کنین

یه نفر
Wednesday 20 February 2013, 01:50 AM

سلام دوست عزیز. کدوم لینک ها ؟ اگه منظورتون همین لینک های آخری هست که قرار دادم ، لینک اولیش هنوز سالمه. در پایین صفحه روی گزینه Slow speed download کلیک کنید. گزینه دیگری با نام Slow download باز میشود روی آن هم کلیک کنید. در صفحه باز شده علامت امنیتی را تایپ کرده و منتظر باشید تا تایمر زیر آن صفر شود. سپس اینتر زده تا لینک ها به شما نشان داده شود. روی لینک آخری کلیک کنید.

tahamohama
Sunday 24 February 2013, 05:45 PM
salam dustan cheram man ofiic nasb kardam hame fonta ro nadare maslanam Btitr ya Bnazanin khahesh mikonam behem javab bedin mamnun:(452)::(452):

sina_tf
Sunday 24 February 2013, 06:42 PM

سلام عزیزم ..

فارسی تایپ کنید ..شما باید جداگانه فونت نصب کنید

mjkhonline
Wednesday 6 March 2013, 09:23 PM
سلام
تشکر از تیم پی سی دانلود
:o
دوستان من KMPico v3.3 رو مخصوص ویندوز 8 با حجم ناچیز 1.3 مگابایت دانلود کردم و اجرا کردم کمتر از 30 ثانیه بدون هیچ کار خاصی و بدون مشکلی افیسم رو فعال کرد.
لینک دانلود از p30download:

persavosh
Thursday 7 March 2013, 04:28 PM
سلام
من آفیس 2013 را نصب کردم و کرک هم موفقیت آموز بود ولی در عرض 2 روز یه قسمتی باز شد با عنوان configuring progress و شروع به پر شدن کرد و بعد از اتمام پیام داد که آفیس شما دیگه فعال نیست.
کسی میدونه دلیلش چیه؟
و حالا باید چه طوری کرک آفلاین انجام داد؟

civile
Friday 15 March 2013, 12:09 PM
با عرض سلام خدمت همه دوستان
من آفیس 2013 رو از همین سایت دانلود کردم هیچ مشکلی نداشت ممنون از این بابت ولی کرک رو دانلود میکنم اجرا میشه ولی هیچ اتفاقی نمی افته وآفیس اکتیو نمیشه
میخواستم بدونم مشکل از کجاس
ویندوزم 8 professional
ممنون میشم راهنمایی کنید

Devil_V8
Friday 15 March 2013, 12:09 PM
آقایون من راه حل کرک کردن با KMSdrunk.v3.0 رو یاد گرفتم و میخوام بهتون آموزش بدم.
ایتدا از این لینک دانلودش کنید.
بعدش تو دستکتاپ اکسترکتش کنید.(با Win RAR از تو فایل زیپ خود سایت)
بعد از ایکه تو دسکتاپ اکسترکت شد بازش کنید.
بعدش با win rar رو Start kms drunk راست کلیک کنید و روی extraxt to kms drunk کلیک کنید.
بعدش محتوای kms drunk تو پوشه ای به نام kms drunk ریخته میشه.
بعدش تو پوشه به دنبال اپلیکیشنی به نام kms بگردید که اخرش بعد از kms یه چیزی نوشته عکسش هم یه دکمه قرمز رنگه.
اونو بازش کنید.
بعد تو قسمت ip بنویسید
و تو قسمت port بنویسید
بعد گزینه windows رو تیکش رو بردارید و توجه کنید که تیک office زده باشه
بعد رو قسمتی که یه دکمه هست کلیک کنید و صبر کند توجه کنید که باید به اینترنت وصل باشید و فایروال آنتی ویروس و ویندوز هم خاموش باشه.
یه چند دقیقه بعد یه گزینه میاد که نوشته office activasion sucsesfully یا یه همچین چیزی.
اگه نیومد باید ویندوز رو ریست کنی و مراحل رو از اول بری بعد از اکسترکت کردن kms drunk تو پوشه kms drunk

civile
Friday 15 March 2013, 12:11 PM
با عرض سلام خدمت همه دوستان<br>من آفیس 2013 رو از همین سایت دانلود کردم هیچ مشکلی نداشت ممنون از این بابت ولی کرک رو دانلود میکنم اجرا میشه ولی هیچ اتفاقی نمی افته وآفیس اکتیو نمیشه <br>میخواستم بدونم مشکل از کجاس<br>ویندوزم 8 professional<br>ممنون میشم راهنمایی کنید

civile
Friday 15 March 2013, 12:16 PM
با عرض سلام خدمت همه دوستان من آفیس 2013 رو از همین سایت دانلود کردم هیچ مشکلی نداشت ممنون از این بابت ولی کرک رو دانلود میکنم اجرا میشه ولی هیچ اتفاقی نمی افته وآفیس اکتیو نمیشه میخواستم بدونم مشکل از کجاس ویندوزم 8 professional ممنون میشم راهنمایی کنید

civile
Friday 15 March 2013, 12:18 PM
با عرض سلام خدمت همه دوستان من آفیس 2013 رو از همین سایت دانلود کردم هیچ مشکلی نداشت ممنون از این بابت ولی کرک رو دانلود میکنم اجرا میشه ولی هیچ اتفاقی نمی افته وآفیس اکتیو نمیشه میخواستم بدونم مشکل از کجاس ویندوزم 8 professional ممنون میشم راهنمایی کنید

SandMan+
Friday 15 March 2013, 12:21 PM
سلام دوستان

تمامه مشکلات کرک آفیس بر میگرده به Volum نبودن نسخه آفیس

برای تبدیل آفیس به نسخه Volum به پست شماره ی 180 مراجعه کنید.

civile
Friday 15 March 2013, 12:29 PM

vahid20
Tuesday 19 March 2013, 01:43 AM
با سلام و عرض خسته نباشید

من آفیس رو نصب و کرک کردم اما Word وقتی بالا میاد eror میده

0

sina_tf
Tuesday 19 March 2013, 11:01 AM

یه بار کامل برنامه رو پاک کنید دوباره نصب کنید .به نظر میرسه فایل های اجرایی برنامه مشکل پیدا کرده

Devil_V8
Monday 25 March 2013, 01:19 PM
کسی لینک هایی رو که کد فایس رو میده بلده؟
خیلی نیاز دارم.
در ضمن کد های ویندوز هم روش.
کد هایی که باید با skype فعالش کنیم!

persavosh
Thursday 18 April 2013, 10:59 AM
بچه ها برا کرک kmsnano v24 که سایت پی سی گذاشته برا اجرای برنامه نیاز به رمز داره.کسی میدونه رمزش چیه؟خود سایت رمزش را "masterblaster666" گذاشته ولی وقتی وارد می کنم میگه پسوورد اشتباهه.

persavosh
Thursday 18 April 2013, 11:17 AM
بچه ها من کرک بشه یا نشه بعد باز کردن آفیس این مرحله مرتب پر میشه کسی میدونه دلیلش چیه؟
عکسش اینه:

Devil_V8
Thursday 18 April 2013, 08:28 PM
فک کنم دو تا افیس داری؟
درسته؟
باید یکیش رو حذف کنی!

ashasp
Friday 24 May 2013, 08:16 AM
ببخشید من VisioRetail را دارم یعنی فقط ویزیو. نتونستم بر اساس دستور سایت آن را به نسخه اصلی تبدیل کنم چی کار کنم:(

ptgh
Thursday 13 June 2013, 11:19 AM
واسه منم دقیقا همین مشکل رو داره با این که کرک کردم و فعال شده موقع save کردن اکثرا configuration رو میاره گاهی ارور می ده همه چیم می پره:( بعضی وقتام ارور نمی ده البته...ولی من بعد این که ویندوزمو از اول نصب کردم این آفیس رو روش نصب کردم پس مطمینا آفیس دیگه ای روش نصب نیست...لطفا اگه دلیلشو می دونین بگین خیلی لازمش دارم:(

mkkm21
Saturday 22 June 2013, 10:33 PM
سلام
آفبس 2013 این سایت رت که نصب کردم در اوت لوک قسمت وصل شدن به شبکه های اجتماعی در setting اش دکمه never update فعال بوده و امکان تعویض انتخاب نیست و باقی غیر فعال هستند!!!!

ostadsiah
Friday 28 June 2013, 04:53 PM
سلام. من یه مشکلی دارم!
لپتاپی که ازش استفاده میکنم 64-bit هست، ولی آفیس 64 بیت روش اجرا نمیشه (میگه سیستمتون نمیتونه این اپلیکیشن رو باز کنه و این حرفا). ولی آفیس 32 بیت روش اجرا میشه.
اما کرک نمیشه. مثلا من آفیس همین سایت پی سی دانلود رو نصب کردم، بعد ماکروسافت toolkit رو باز میکنم، میگه آفیسی که این برنامه ساپورت کنه پیدا نشد. حالا چی کار کنم؟ ویندوز 7 هم دارم.

yvtfgt
Thursday 4 July 2013, 04:06 AM
سلام
آفیس 2013 همون اوایل که آومد البته فکر کنم آزمایشیش بود گرفتم نصب کردم واقعیتش یادم نیست موقع نصب سریال وارد کردم یا نکردم حتی یادم نیست که نسخه retial هست یا volume
در حال حاضر آفیس 2013 اکسپایر شده چون آدی نامبر هم نمی دونم کجاست و احتمالاً تا دوباره اکتیو نشه نمی تونم آدی نامبر رو ببینم برای امکان استفاده اکتیو کردن از طریق اسکایپ هم نیست تا 2 یا 3 روز آخیر چند تا سریال نامبر retail تست کردم البته از طریق
programs and features
که می توان برنامه ها رو آنیستال کرد رفتم روی نرم افزار بعد روی change کلیک کردم بعد گذینه که برای انتخاب سریال بود زدم در مرحله بعد سریال نامبر
retail رو زدم آما ظاهراً قبول نکر و زیرش به قرمز یک چیزهایی نوشت دو تا سریال نامبر دیگه هم که نمی دونم retal بود یا volume تست کردم که ظاهراً قبول کرد اما همین که به مرحله بعد می رفت یک کارهایی می کرد و آخر سر یک پیغام انگلیسی می داد که آخر نوشته بود
کامل نشده یا کامل انجام نشده
کرک هم چند استفاده کردم که اکتیو نکرد
آفیس 2013 رو در ویندوز 7 نصب شده
فایل که دانلود کردم نیست احتمالاً پاک شده
1 - لطفاً راهمایی بفرمایید که چه طور می تونم تشخیص که این نسخه که الان دارم retail هست volume
2 - چون فایل دانلود شده رو ندارم آیا راهی هست که بتونم همین نسخه که نصب شده هست روی سیستم در صورتی retail هست رو به volume تبدیل کنم
3- چه طور می تونم از حالت اکسپایر درش بیارم و به حالت اکتیو تبدیل کنم؟

هر سریال هم که تست می کنم اگر درست باشه و به مرحله بعد بره آخر سر به هم این پیغام رو نشون
Microsoft Office professional plus 2013 Preview configuration did not complete successfully

aria3
Saturday 27 July 2013, 03:50 PM
من با نرم افزار Microsoft.Toolkit.2.4.5 نرم اقزار رو كرك كردم. office رو كه باز كردم كرك شده بود. ولي فردا كه كاميوتر رو روشن ميكنم وقتي مي خوام office رو باز كنم پيغام :
The operating system is not presently configured to run this application.
ميده و اصلا بالا نميآد. لطفا راهنمايي كنيد.
ممنون
در ضمن ويندوز من ويندوز7 ارجينال لپ تاپ سوني هست

SandMan+
Saturday 27 July 2013, 03:57 PM

باید از جدید ترین کرک ها استفاده کنید

نرم افزار رو پاک کنید و مجدد نصب کنید

سپس با استفاده از کرکی که در پست 544 تاپیک زیر قرار داده شده آفیس رو فعال کنید:

کرک را Run as administrator کنید

aria3
Saturday 27 July 2013, 04:02 PM
من با نرم افزار Microsoft.Toolkit.2.4.5 نرم اقزار رو كرك كردم. office رو كه باز كردم كرك شده بود. ولي فردا كه كاميوتر رو روشن ميكنم وقتي مي خوام office رو باز كنم پيغام :
The operating system is not presently configured to run this application.
ميده و اصلا بالا نميآد. لطفا راهنمايي كنيد.
ممنون
در ضمن ويندوز من ويندوز7 ارجينال لپ تاپ سوني هست

aria3
Saturday 27 July 2013, 04:43 PM
هر كركي كه استفاده مي كنم همين مشكل پيش ميآد.
الان 2 هفته است هي نصب مي كنم هي پاك ميكنم.

orestis05
Saturday 27 July 2013, 07:12 PM

اوفيس 2013 رو بكلى كنار بزاريد اگر مشكل فعال سازى رو هم حل كنيد تازه‌ با مشكل فونتهاى فارسي و عربى مواجه ميشيد كه قابل خواندن نخواهند بود و هيچ يك از فايلهاىي كه با نسخه هاى قبلى ساختيد قابل خواندن نخواهند بود (در ويندووز ٨).

aria3
Sunday 28 July 2013, 01:43 PM
خواهش مي كنم كمك كنيد . از كركي كه در پست 544 هم كذاشته سده بود استفاده كردم.كرك شد.ولي امروز كه كامپيوتر رو روشن كردم باز error ميده
The operating system is not presently configured to run this application

™ MEYSAM
Sunday 28 July 2013, 01:56 PM

سلام

برنامه را در فایروال قرار بدید

برای افزودن برنامه به فایروال ویندوز 7 مراحل زیر را انجام دهید.

به منوی Start رفته و بر روی Control Panel کلیک نمایید.
گزینه Windows Firewall را اجرا نمایید.
در این پنجره بر روی گزینه Advanced Setting کلیک کنید.
در پنل سمت چپ بر روی گزینه inbound Rules کلیک کنید. اکنون در پنل Action بر روی گزینه ...new Rule کلیک کنید.
اکنون بر روی program کلیک کرده و next را بزنید.
گزینه This Programs Path را انتخاب کنید و با زدن دکمه browse فایل اجرایی (exe.) برنامه مورد نظر را انتخاب کنید و دکمه next را بزنید.
در پنجره بعدی گزینه Block the connection را انتخاب نمایید و next را بزنید.
در پنجره پایانی در قسمت Name نام نرم افزار را تایپ نمایید و دکمه finish را بزنید. بدین ترتیب مانع آپدیت برنامه می شوید.
در نهایت هم همین مراحل را برای Outbound Rules‌ انجام دهید تا برنامه نتواند اطلاعاتی را به خارج از کامپیوتر شما بفرستد.

TechMaster
Sunday 28 July 2013, 02:01 PM

سلام. اینجا رو مطالعه بفرمایید.

aria3
Sunday 28 July 2013, 04:08 PM
تو پوشه office15 كلي فايل exe هست كدوم رو انتخاب كنم؟

TechMaster
Monday 29 July 2013, 10:58 AM
سلام. بهتره همه ی exe ها رو اضافه کنید.

aria3
Tuesday 30 July 2013, 11:32 AM
ممنون همه راه حل ها رو امتحان كردم هيچ كدوم جواب نداد.
office 2013 رو حذف كردم و 2010 رو نصب كردم. كرك هم كردم. ولي روز بعد كه كام رو روشن مي كنم وقتي مي خوام office رو باز كنم، پيغام configuration prosses مياد. وقتي اين مرحله تموم ميشه مي گه بايد سيستم reboot بشه. وقتي اين كار رو هم مي كنم دفعه بعد هم كه ويندوز بالا مياد دوباره همين آش و همين كاسه. اصلا ديگه دارم ديوونه مي شم.
اين مشكل رو تو 2013 هم داشتم كه بعدا ديگه كلا بپيغام The operating system is not presently configured to run this application. داد و من مجبور شدم حذفش كنم.
اينم بگم كه قضيه مربوط به 2 تا office روي سيستم نيست چون من 2013 رو كامل پاك كردم. مربوط به چيز ديگه است.
اطفا كمك كنيد پايان نامم مونده.

aria3
Tuesday 30 July 2013, 11:33 AM
ممنون همه راه حل ها رو امتحان كردم هيچ كدوم جواب نداد.
office 2013 رو حذف كردم و 2010 رو نصب كردم. كرك هم كردم. ولي روز بعد كه كام رو روشن مي كنم وقتي مي خوام office رو باز كنم، پيغام configuration prosses مياد. وقتي اين مرحله تموم ميشه مي گه بايد سيستم reboot بشه. وقتي اين كار رو هم مي كنم دفعه بعد هم كه ويندوز بالا مياد دوباره همين آش و همين كاسه. اصلا ديگه دارم ديوونه مي شم.
اين مشكل رو تو 2013 هم داشتم كه بعدا ديگه كلا بپيغام The operating system is not presently configured to run this application. داد و من مجبور شدم حذفش كنم.
اينم بگم كه قضيه مربوط به 2 تا office روي سيستم نيست چون من 2013 رو كامل پاك كردم. مربوط به چيز ديگه است.
اطفا كمك كنيد پايان نامم مونده.

parsa_spy
Saturday 3 August 2013, 12:17 PM
من از این PD activator office 2013 استفاده کردم. درست هم کار کرد و الان مشکلی با office ندارم. فقط windows 8 من ارجینال بود. الان هی هر سری که کامپوتر رو روشن می کنم، پیغام می ده که ویندوز شما activate نشده و باید از اول activate کنید. کسی می دونه چه جوری این مشکل رو درست کنم؟

hesamhht
Thursday 5 September 2013, 03:21 PM
سلام
تجربه خودم از اکتیو خود ویندوز 8.1 و آفیس 2013 پرو پلاس نصب شده در همین ویندوز :
بعد از چک تمامی کرک های موجود . فقط و فقط تونستم هردو رو یعنی هم خود ویندوز 8.1 و هم افیس 2013 از طریق اسکایپ اکتیو کنم . خیلی هم راحت و بی دردسر بود . از این به بعد هم سراغ کرک های موجود نمیرم و همیشه از اسکایپ میرم .
پیروز باشید .

arash741
Monday 9 September 2013, 12:07 PM
دوستان میشه کد های جدید آفیس رو بزارید .
اینایی تو سایت هست رو با اسکایپ امتحان کردم نمیشه .

™ MEYSAM
Monday 9 September 2013, 12:13 PM

لطفا تست کنید و نتیجه را اعلام کنید

arash741
Monday 9 September 2013, 12:55 PM

با تشکر از میثمm ([Only registered and activated users can see links]) عزیز بدون هیچ مشکلی اکتیو شد .
از کد pro plus retail و شماره انگلیس استفاده کردم .

qwertz
Saturday 14 September 2013, 10:59 PM
من این سریال های جدید رو هم امتحان کردم و با شماره انگلیس اکتیو کردم اما فقط یک روز کار کردن :(
به نظرتون چه قدر باید صبر کرد تا این مشکل برطرف بشه؟

SandMan+
Saturday 14 September 2013, 11:04 PM

سلام دوست عزیز

مگر کرکی که در سایت قرار داده شده مشکلی داره !؟

qwertz
Saturday 14 September 2013, 11:11 PM

من تمام کرم های سات رو امتحان کردم ولی هیچ کدومشون کار نکردن :(
من از نسخه Volume Licenze استفاده می کنم

™ MEYSAM
Saturday 14 September 2013, 11:20 PM

از KMSpico v8.7 استفاده کنید

در ضمن به پست 545# تاپیک زیر هم سر بزنید

titan-com
Monday 7 October 2013, 03:50 PM
سلام دوستان

من ویندوز 8.1 اینترپرایز نصب کردم و با کرکی که در تاپیکش قرار دادند تونستم کرکش کنم اما هر کاری میکنم نمیتونم آفیس 2013 رو کرک کنم.

با KMS Pico 8.8.2 و KMS Nano 26 هم تست کردم اصلا جواب نمیده.

ممنون میشم کمکم کنید.

SandMan+
Monday 7 October 2013, 03:57 PM

با سریال اکتیو کنید :

اینترنت رو قطع کنید

یکی از سریال ها رو وارد کنید

مجدد اینترنت رو وصل کنید

و installation id رو به اسکایپ بدید تا بهتون کد اکتیو بده

titan-com
Monday 7 October 2013, 09:24 PM
ممنونم دوست عزیز ، فکر نمیکردم روش اسکایپ هنوز کار کنه...بازم ممنون.

titan-com
Tuesday 8 October 2013, 10:06 PM
نسخه جدید نرم افزار فعال سازی KMS Pico ورژن 8.9

توضیحات به زبان اجنبی :

[Only the registered members can see the PHP Codes. Please Login OR Register]

shooshmand
Wednesday 9 October 2013, 01:03 PM
OFFICE 2013 PRO PLUS MSDN RETAIL Key

JNDPK-KVTDV-89M6D-CJPK9-HCCC9

KEY IS CHECKED ON 08/10/13. AND FULLY WORKING