PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کرک Eplan Pro Panel v2.2.5.633

AliRaZoR
Friday 9 November 2012, 02:15 PM
چگونه می شود کرک این نرم افزار را نصب کرد

یه نفر
Friday 9 November 2012, 07:09 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام دوست عزیز اصلاً نسخه ای با اسم 2.2.5.633 وجود نداره !!! از کجا دانلود کردید ؟! منظورتون Eplan Pro Panel v2.2.5.6338 که در پی سی دانلود هست نیست ؟!

AliRaZoR
Saturday 10 November 2012, 11:05 AM
بله مظورم همانی هست که در این سایت موجود می باشد

s.jafari.m
Monday 12 November 2012, 12:20 AM
سلام
دوستان نحوه استفاده از کرک این eplan pro panel رو بگید لطفا، واقعا معلوم نیست باید چیکارش کرد...

sina_tf
Monday 12 November 2012, 10:42 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

برنامه فایل کرک داره یا کیگن ؟؟

javid252
Monday 12 November 2012, 11:06 AM
پس از دانلود یک پوشه به نام کرک داره که شامل 5 فایله

sina_tf
Monday 12 November 2012, 11:18 AM

خوب اون فایل ها رو کپی کن همون جایی که برنامه رو نصب کردی ..اگر نشد ..دونبال یه پوشه به اسم bin بگرد ببین اگه محتویات پوشه کرک رو تو این پوشه بریزی درست نمیشه

AliRaZoR
Monday 12 November 2012, 11:35 AM
من ان فایل setup.bat رو اجرا کردم و می گه که باید فایل SN-U10066.EGF در پوشه کرک را به آدرس زیر کپی نمایید .
برای ویندوز اکس پی :

C:/Documents and Settings/All Users/Application Data/EPLANCommon/

برای ویندوز 7 :
C:\Users\Public\EPLAN\Common

بعد فایل *.FST رو به c:/wlndows/system32/driver/eplan کپی کرد ولی کار نمی کنه.کرک نمیشه.

javid252
Monday 12 November 2012, 11:36 AM
پوشه bin رو پیدا کردم و کپی کردم ولی درست نشد. آقا کمک!!!!!!!!!!

subhan110
Tuesday 13 November 2012, 04:27 PM
سلام<br>پوشه crak من پاک شد<br>لطفا یکی پوشه کرک رو برای دانلود بزاره

AliRaZoR
Tuesday 13 November 2012, 06:50 PM

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]"] ("[Only registered and activated users can see links)

AliRaZoR
Friday 16 November 2012, 09:06 PM
برای ویندوز 7 این کارو بکنین شاید جواب داد:
کپی MYLOCK.FST و hardlock.sys
C:\Windows\System32\drivers
کپی SN-U10066.EGF
C:\Users\Public\EPLAN\Common

فایل SETUP.BAT را as an administrator اجرا کنید.

m_ellidan
Monday 9 December 2013, 12:33 AM
سلام دوستان من هم این فایل رو دانلود کردم و نتونستم کرک رو اجرا کنم تمامی مراحل داخل کرک رو هم اجرا کردم
اگه میشه یه کرک دیگه بزارین برای دانلود ممنون میشم

دوست عزیز این کار رو هم کردم اما جواب نمیده کرک انجام نمیشه
....

yahya_ash
Friday 16 January 2015, 11:44 PM
رفع مشکل کرک کردن نرم افزار Eplan برای تمامی نسخه ها:
1. باید فایل های MYLOCK.FST و hardlock.sys را در قسمت C:\Users\Public\EPLAN\Common کپی کنید. حالا مشکل این که نمی توان کرک کرد این است که این فایل ها read-only هستند برای رفع این مشکل باید بر روی آنها کلیک راست کرده و از قسمت properties تیک مربوط به read-only را بردارید و اوکی کنید (هر دو تا فایل رو)
2. فایل SN-U10066.EGF را در قسمت C:\Windows\System32\drivers کپی کنید.
3. اکنون فایل setup را در پوشه ای که برای کرک نرم افزار دانلود کرده اید اجرا نموده و ادامه دهید.

برای من که مشکل کرک نرم افزار رو داشتم این راه حل جواب داد، امیدوارم مشکل شما هم حل شود.