PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین های موسیقی بیکلام

sina_tf
Monday 12 November 2012, 08:47 PM
مجموعه ای بی نظیر از بهترین اثار استاد یانی از البوم Live at El Morro, Puerto Rico

سبک البوم عصرجدید(نیوایج) و محصول 2012 می باشد.

بسیار زیبا ..‍‍‍‍یشنهاد میکنم دانلود کنید

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

sina_tf
Monday 12 November 2012, 09:04 PM
موسیقی بی کلام و شاد Feuertanz اثر ادوارد سیمونی نوازنده المانی

این موسیقی شاد و بی کلام حال و هواتونو عوض میکنه, ساز اصلی در این اثر پن فلوت می باشد

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

sina_tf
Monday 12 November 2012, 09:13 PM
البوم موسیقی بی کلام و فوق العاده زیبای To My Love اثر دیوید لندن

سبک البوم عصرجدید و محصول 2001 می باشد. ضمنا بعضی از قطعات این البوم از صدا وسیما پخش شده

پیشنهاد میکنم این البوم زیبا رو از دست ندید.موسیقی ملایم و ارام بخشی هست ..

poolfa
Thursday 20 June 2013, 10:50 PM
اینا جز بهترین‌ها هستند حتما گوش کنید

Thievery corporation ...
Bonobo

mamad Z
Thursday 25 July 2013, 04:27 PM
اثري از
Konrad Plaickner & Mike Frajria [فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Rend
Monday 4 November 2013, 10:39 PM
این هم تقدیمی من.
تم مادر با گیتار. La Mamma