PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Windows XP Professional SP3 Integrated November 2012 + SATA

یه نفر
Sunday 18 November 2012, 02:12 PM
ویژگیهای این ویندوز:

به روز شده تا 14 نوامبر 2012 - 24 آبان 1391
بدون هیچ گونه دستکاری در ظاهر ویندوز
دارا بودن یک سریال جنیون
عدم نیاز به کرک و فعال سازی به دلیل Corporate بودن
امکان به روز کردن از سایت مایکروسافت
امکان نصب تمامی نرم افزاها و آنتی ویروس مایکروسافت به دلیل جنیون بودن
ارائه شده به صورت یک فایل ISO با امکان نصب از طریق Boot
دارا بودن حجم کمتر از یک CD و در نتیجه جا گرفتن بر روی CD
دارا بودن Internet Explorer 8.0 و Adobe Flash Player 11.5.502.110
حذف indows Messenger و MSN Explorer و Internet Explorer 6
این ویندوز دارای درایور SATA می باشد .
این نسخه 32 بیتی هست.

Download - 622 MB
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

:serials
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

serial2222
Wednesday 16 January 2013, 12:30 AM
سلام
آقا یه سوال اگه جواب بدین ممنون میشم
من Windows XP SP3 Integrated Last 2013 Updates ([Only registered and activated users can see links]) رو دانلود کردم ، نصب کردم ، میخواستم ببینم میشه آپدیتش کنم ؟ قفل نمیشه؟؟؟؟؟
مرسی

یه نفر
Wednesday 16 January 2013, 02:36 AM
سلام ، قفل که نه آخرش اینه که کرکش از کار بیفته که باز میتونید کرکش کنید. ولی یه چیزی هم هست اینکه شمارش معکوس تا پایان عصر xp شروع شده ! مایکروسافت حداکثر تا تاریخ 8 آوریل 2014 ( 20 فروردین 1393) از این سیستم عامل پشتیبانی خواهد کرد و بعد از این تاریخ آپدیتی برایش ارائه نمیشود. بهتره کم کم به فکر ارتقای سیستم و ویندوزتون باشید.

serial2222
Wednesday 16 January 2013, 01:24 PM
مرسی از راهنماییتون ،
پس اگه ممکنه یه کرک مطمعن بدین ،چون از کرک های موجد در سایر سایت ها اطمینانی ندارم،ممنون میشم

ممنون از راهنماییتون، بله رو نوت بوک ویندوز 7 دارم ، ولی روی pc برای بالا بردن سرعت xp نصب میکنم

یه نفر
Wednesday 16 January 2013, 01:30 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

serial2222
Wednesday 16 January 2013, 01:35 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

مرسیییییییییییی

یه سوال دیگه ؟
Windows Genuine Advantage با Windows XP Genuineiser چه فرقی دارن؟
میشه یه توضیح بدین؟

یه نفر
Wednesday 16 January 2013, 01:53 PM

اطلاعی ندارم. فکر نمیکنم فرق چندانی داشته باشن.