PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازی انلاین سه بعدی جهان تانک ها (world of tanks) (حتما مشاهده کنید)

harper
Wednesday 12 December 2012, 07:40 PM
با سلام
سریع بریم سراغ اصل مطلب که حال کنید .

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

معرفی : این بازی یه بازی free هستش , مثل APB ( لول آپ و ... ) تا 32 نفر توی سرور میتونن بازی کنن , شما با تانک بازی میکنید و با لول آپ میتونید تانکتون رو پیشرفته تر کنید , مدل های مختلف تانک خریداری کنید و حتی میتونید پریمیوم بگیرید .

برای شروع کار :

1- بازی رو از این لینک دانلود کنید :
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
اگرم نشد اینم از لینک سایت ( در کل حجم 2.8 گیگ )
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

2- به این صفحه برید و ثبت نام کنید بعد از ثبت نام ایمیل فعال سازی میاد براتون :

بعد از اینکه بازیو دانلود کردین از طریق آیکون درون دسکتاپ بازیو اجرا کنید . این صفحه باز میشه , اگه آپدیت بخواد خودش دانلود میکنه , ولی این آخرین ورژنه که شما دانلود میکنید پس آپدیت در کار نیست :

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
بعد پلی رو میزنید . در قسمت بعدی یوزرنیم و پسورد رو وارد میکنید و خودش به مستر سرور جوین میشه . بعد از اینکار وارد این قسمت میشه و شما میتونید تنظیمات تانکتون رو عوض کنید ( بالابردن سرعت و قدرت و خرید تانک جدید و ... ) البته برای اینکارا باید لول آپ کنید ( زیر عکس راهنما هستش ) :

بعد از اون . شماره 4 رو میزنید و خودش خود به خود به یه سرور که جا داره وصل میشه ( البته روی پینگ هم خیلی حساسه و شما رو توی سروری میندازه که از لحاظ پینگ هم نسبت به بقیه بهتره ) . ( یه چیز جالب که توی بازی وجود داره اگه شما رو تانکهای دشمن بزنن و بترکید , واقعا میترکید و توی اون سرور مرده حساب میشید و باید صبر کنید تا روند بعد آغاز شه . تقریبا مثل search & destroy توی mw3 )

آموزش قسمت های مختلف بازی :

battle screen :
game control :

انواع تانک به تفکیک مدل و کشور سازنده :

Light Tanks

Medium Tanks

Heavy Tanks

Tank Destroyers

Self-Propelled Guns

سوال بود در خدمتم.

اگر خدا بخواد افراد زیاد بشه من کلن راه میاندازم تا باهم بازی کنیم

King Ms
Monday 31 December 2012, 12:30 AM
بازیش عالیه من دارم 10000 دست هم بازی کردم کلی تانک و مدال دارم اما تازگی سرعت اینترنت به شدت کم شده دیگه نمیتونم بازی کنم :(:(

sina16
Monday 31 December 2012, 11:29 AM
نوشته:
updating game client: receiving updates
بعدشم نوشته حجمش 4000 مگابایت یعنی 4 گیگه.چیکار کنم؟

shadow10
Tuesday 9 July 2013, 02:10 AM
دانلودش کردم ثبت نامم کردم الان داره 5گیگ آپ میکنه

بازی League of Legends هم خیلی خوبه