PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در کرک نرم افزار Folder Lock

restles20
Friday 14 December 2012, 01:13 PM
سلام بر همگی
من برنامه فوق رو از همین سایت ([Only registered and activated users can see links]) دانلود کردم و طبق دستورالعملی که قرار داده شده بود برنامه رو کرک کردم اما بعد از گذشت چند روز کرک برنامه invalid شده و از من سریال نامبر جدی می خواد ... سریال نامبر قبلی رو وارد کردم اما قبول نمی کنه
چه طوری باید این مشکل رو برطرف کنم ؟؟؟
آیا باید ویندوزم رو عوض کنم و یا اینکه با پسورد جدید می تونم مشکل رو برطرف کنم ؟؟؟

sina_tf
Friday 14 December 2012, 01:41 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

شما برنامه رو در فایروال قرار ندادید و حالا سریال بلاک شده

راهنمای نصب
1- شروع به نصب نرم افزار کنید و در پنجره Master Password از یک پسورد دلخواه استفاده نمایید.
2- نرم افزار را اجرا کنید و برای رجیستر کردن آن از اطلاعات موجود در فایل Serial.txt استفاده کنید.
3- برای ممانعت از اعتبار سنجی سریال خطوط 127.0.0.1 [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] و 127.0.0.1 [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] را به فایل hosts موجود در مسیر: C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts اضافه نموده و سیستم را ریبوت کنید.

برنامه رو به صورت کامل پاک کنید و مجددا نصب کنید در هنگام نصب هم ارتباط اینترنت رو قطع کنید

restles20
Friday 14 December 2012, 09:20 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]دقیقا همین کار رو انجام دادم اما این مشکل برام پیش اومده

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
من برنامه رو از قسمت Programs and Features حذف کردم و دوباره نصب کردم و موقع نصب هم به اینترنت متصل نبودم اما برنامه رجیستر نمیشه (سریال موجود در فایل serial.txt رو قبول نمی کنه)
سریال نامبر دیگه ای وجود داره ؟؟؟

sina_tf
Friday 14 December 2012, 09:40 PM

برنامه رو مجددا پاک کنید در
run تایپ کنید regedit در موارد نشان داده شده مسیر رو دنبال کنید HKEY_CURRENT_USER\Software پوشه ای که با نام برنامه است رو پاک کنید ..سپس برنامه رو بدون اتصال به اینترنت نصب کنید

restles20
Sunday 16 December 2012, 12:07 AM

این کار رو هم انجام دادم اما بازهم سریال نامبر رو قبول نمی کنه

taha134
Friday 11 January 2013, 01:24 PM

سلام چطوری میتونم برای ممانعت از اعتبارسنجی ،خطوط گفته شده را به فایلhostsاضافه کنم؟؟فایلhosts بصورت یک فایل سفیدرنگ هست کهنمیشه چیزی بهش اضافه کرد!!لطفا راهنمائی کامل بفرمائید
ممنون از راهنمائیتون

sina_tf
Friday 11 January 2013, 01:33 PM

از این روش استفاده کنید

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Angel23
Friday 12 December 2014, 09:12 PM

سلام
من فقط بخاطر همین فولدر لاک عضو شدم ....
من فایروالم ترن آف هس ولی با این حال مراحلی ک گفتین رو رفتم ولی نتیجه ای نگرفتم ، و فایل
hosts بصورت یک فایل سفیدرنگ هست
یکی ب من کمک کنهههههه :(