PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : OriginPro Crack

zibagol
Saturday 12 January 2013, 03:35 PM
سلام دوستان
گمون می کنم کرک ارائه شده برای این نرم افزار ([Only registered and activated users can see links]دانلود-originpro-نرم-افزار-رسم-حرفه-ای-نمودارهای-آماری/) مشکل داره؛ چون در فایل Readme گفته شده:
3. Replace the original file with the included cracked one.
در حالی که فایل اجرایی که بشود آن را جایگزین فایل اصلی کرد مشاهده نشد. با فایل های موجود هم که برنامه کرک نشد شاید هم من بلد نبودم!
لطفا راهنمایی کنید.

zibagol
Saturday 12 January 2013, 04:44 PM
الان این روش کرک رو برای نسخه ی 9 در یکی از سایت ها پیدا کردم ؛ نمی دونم برای نسخه ی v8.6 SR3 جواب میده یا نه؟

نحوه کرک کردن :
شروع به نصب نرم افزار کرده و از شماره سریال GF3S4-9089-7991320 استفاده کنید.
از پوشه Cracked File فایل ok9.dll را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.
از پوشه Crack فایل orglab.lic را در مسیر

Windows XP: \Documents and Settings\All Users\Application Data\OriginLab\90\License
Win7/Vista: \ProgramData\OriginLab\90\License
کپی کنید، در صورتی که پوشه های گفته شده بر روی سیستم شما وجود نداشت در مسیر گفته شده آنها را ایجاد کنید و یا اینکه می توانید فایل install_license.cmd را اجرا کنید.
نرم افزار را اجرا کرده و از سریال GRM-RVR-AR2 برای RegistrationID درخواستی استفاده کنید.

amir2638
Friday 3 May 2013, 12:30 AM
سلام.
این نرم افزار من کرک نمی شه. چیکار کنم؟
نیاز مبرم دارم بهش.

sina_tf
Friday 3 May 2013, 09:56 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
با توجه به راهنماي نصب اقدام كرديد ؟

راهنمای نصب
با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

به چه صورت كرك ميكنيد ؟

amir2638
Friday 3 May 2013, 02:46 PM
دقیقا همون کاری و میکنم که تو read me گفته ولی نمیشه.