PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود کرک ورژن جدید نرم افزار رایت نرو Key + Patch Nero 12 Platinum Full

ghmilad
Monday 4 February 2013, 05:39 PM
دانلود کرک ورژن جدید نرم افزار رایت نرو Key + Patch Nero 12 Platinum Full

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

یه نفر
Monday 4 February 2013, 09:59 PM
سلام. دوست عزیز ممنون از قرار دادن این کرک ها و نرم افزار ها ولی لطف کنید ابتدا قوانین مربوط به ارسال مطلب در انجمن نرم افزار را مطالعه بفرمایید. (لینک در امضای من هست)

3tar
Thursday 28 February 2013, 01:34 PM
خطاب به مديريت سايت:
ميشه بگيد چرا پسورد فايل فشرده اي كه براي اين نرم افزار در سايتتون ([Only registered and activated users can see links]) گذاشتيد، ايراد داره؟؟!!! در واقع [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] نيست و اين پسورد رو قبول نمي كنه!!!

3tar
Thursday 28 February 2013, 01:35 PM
ضمنا اين فايل ReadMe.txt كه عنوان كرديد كجاي دانلوداتونه؟ من كه هر جاشو گشتم پيداش نكردم!!!!!!!!!!:confused:

rezafatahi
Saturday 18 May 2013, 12:24 AM
با سلام پسورد فایل fkc-4321 است برای اطلاعات بیشتر در مورد نصب پچ فایل key را مطالعه فرمایید.

یه نفر
Saturday 18 May 2013, 02:05 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام دوست عزیز ، این نرم افزاری که نام بردید جزء نرم افزارهای پربازدید پی سی دانلود هست. امکان ندارد پسورد آن غلط باشد، پیش از شما صدها نفر آن را دانلود و نصب کرده اند. اگر مشکلی بود حداقل یک نفر از آن ها این مورد را اعلام می کرد. صفحه زیر را مطالعه نمایید لطفاً :
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

سلام. ممنون از قرار دادن پسورد ولی منظور این دوستمون نرم افزاری است که در خود سایت پی سی دانلود قرار داره.

takhte
Wednesday 17 July 2013, 06:03 AM
سلام داداش گلم
با نرم افزار winrar بازش کن 2 تا فایلارو Repair کن درست میشه

vahid_lool
Sunday 28 July 2013, 08:09 AM
سلام

دوست عزیز پسورد فایل ایراد داره با [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) باز نمیکنه

ممنون میشم رسیدگی کنید

PesarIran
Monday 29 July 2013, 05:00 AM

بالا اومده fkc-4321

mrch16
Friday 25 October 2013, 01:36 AM
ی سوال من میخوام چند تا فیلم رو رایت کنم رو دی و دی
ولی با نرو حجم فیلم رو بالا میبره و نمیشه رایتش کرد رو ی دیوی دی
دی وی دی رو میخوام رو دستگاه پخش کننده خانگی پخش کنم
باید چ کنم ک هم حجم فیلم تغییر نکنه هم پخش کنه؟؟
چ انرم افزاری باید باشه؟؟
تغییر فرمتم دادم از data ریختم هیچی ب عیچی شد

sina_tf
Friday 25 October 2013, 12:27 PM

لطفا به عنوان تاپیک دقت کنید .!!!

در مورد سوالتون اضافه شدن حجم برای پخش در دستگاه عادی هست که حجمش زیاد میشه .شما نرم افزار burn aware رو هم تست کنید

در ضمن با فرمت data که زدید روی دستگاه پخش نمیشه