PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عدم نمایش زبان فارسی در vlc

makhmareza
Sunday 10 February 2013, 09:51 PM
سلام دوستان من از اولی که می خواستم فیلمی با زیر نویس نگاه کنم زیر نویس ها به شکل خرچنگ قورباغه نمایش داده میشد و در همه پلیر ها مثل km player بد نشون داده میشد ولی بعد با کمک سرچ در اینترنت و راه هایی که یاد گرفتم درستش کردم که در km player درست دیده میشه ولی در vlc به شکل مربعی میاد من این مشکل رو در موبایل هایی که زبان فارسی ندارند و براشون sms فارسی میاد دیده بودم که حروف فارسی به شکل مربعی دیده میشه که شاید شما هم دیده باشید
در vlc وقتی که فیلم شروع میشه و اسم فیلم رو اون زیر مینویسه هم به صورت مربعی میاد من حتی زبان اصلی vlc رو هم فارسی کردم ولی مشکلش حل نشد
در دو عکس زیر در اولی زیر نویسه و در عکس دومی اسم فیله که در اول فیلم نمایش داده میشه

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links])

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links])

sina_tf
Sunday 10 February 2013, 10:35 PM
این نرم افزار رو تست کنید

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
این تاپیک رو هم مطالعه کنید

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

makhmareza
Monday 11 February 2013, 01:41 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
این نرم افزار برای وقتی کاربرد داره که مشکل از زیر نویس باشه ولی مشکل من از خود نرم افزار vlc هست و من فکر نکنم از خود ویندوز باشه چون اینکه من region را روی فارسی گذاشتم در این تاپیک هم که معرفی کردید اون دوستمون اشاره کرده که در محیط مترو هم این مشکل رو داشته ولی مشکل من فقط در مورد خود این نرم افزار هست که زبان فارسی رو خوب نشون نمیده